Promocje

Promocje marketów w telefonie – jak znaleźć te najlepsze?

logotyp zakupersi

Pewnie już nieraz słyszeliście o “cudownej” aplikacji, czy stronie, która pozwoli Wam szybko znaleźć najlepsze promocje w Waszych ulubionych sklepach. Kolejne próby korzystania z owych programów często kończyły się rozczarowaniem. My jednak mamy dla Was aplikację, która służy już ponad 500 tysiącom Polaków. I warto by dodać, że robi to z powodzeniem.

Jeśli jesteście chętni, aby dowiedzieć się, jak szybko znajdować najlepsze promocje w marketach, to zapraszamy do dalszej lektury tego artykułu.

Informacje o promocjach — gdzie je znaleźć?

Standardowym źródłem informacji o promocjach w popularnych marketach są oczywiście gazetki promocyjne. Jednak sterty „makulatury”, które lądują pod naszymi drzwiami i w skrzynkach pocztowych nie należą do najchętniej przez nas przeglądanych. Odrzucająca jest nie tylko ich nachalność, ale przede wszystkim fakt, że sporo z nich jest kompletnie nieukierunkowana na nasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego, zamiast polegać na gazetkach reklamowych w wersji analogowej, warto zainteresować się ich wersją cyfrową.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

promocje w telefonie

Moja Gazetka — nie tylko gazetki promocyjne

Aplikacja Moja Gazetka to jeden z najczęściej wybieranych polskich programów tego typu w sklepie Google. Wyróżnia się spośród innych imponującą bazą sklepów, a także rozbudowanymi funkcjonalnościami i przejrzystym, estetycznym interfejsem. Dzięki niej mamy dostęp do nie tylko najnowszych gazetek promocyjnych najczęściej odwiedzanych przez nas marketów, ale również unikalnych kodów rabatowych — które po okazaniu sprzedawcy pozwalają na uzyskanie jeszcze bardziej atrakcyjnych cen produktów — i informacji o trwających wyprzedażach i aktualnych zniżkach. Całkiem sporo jak na jedną, małą aplikację.

A gdy jeszcze dołożymy do tego, wspomnianą już wcześniej, długą i ciągle powiększająca się listę sklepów i marketów (których jest w chwili obecnej ponad 80), do których promocji mamy dostęp za pośrednictwem aplikacji, to nietrudno zobaczyć, że Moja Gazetka to najbardziej rozbudowana aplikacja tego typu na polskim rynku.

Przytłoczeni? Zupełnie niepotrzebnie — czyli od czego mamy zakładki?

Ilość promocji, wyprzedaży i atrakcyjnych ofert, jaka będzie nas „bombardować” z ekranu za każdym razem, gdy otworzymy aplikację, może wydawać się przytłaczająca. Jednak programiści, którzy tworzyli program, pomyśleli o tym, aby również ułatwić odszukiwanie tych promocji, którymi jesteśmy najbardziej zainteresowani.

Aplikacja posiada liczne filtry, zakładki i kategorie, które umożliwiają szybsze odszukanie interesujących nas okazji. Jeśli mamy sklepy, w których najczęściej poszukujemy zniżek, to warto dodać takie do „Ulubionych”. Aktualna oferta tych marketów będzie dla nas widoczna już od jednego kliknięcia zakładkę o nazwie „Ulubione”.

Aby uzyskać możliwie najlepszą ofertę, warto wykorzystać fakt ogromnej konkurencyjności wśród marketów. Jeśli chcesz szybciej porównywać oferty, wejdź do zakładki „Kategorie” i wybierz np. „Supermarkety”. Pozwoli Ci to szybko zweryfikować, w którym z nich interesujące Cię produkty będą w danym tygodniu miały najlepszą cenę.

Moja Gazetka to aplikacja wszechstronna, która oprócz aktualnych gazetek, zawiera również informacje na temat innych promocji w Twoich ulubionych marketach. Najlepiej jednak przekonać się samodzielnie, czy odpowiada ona naszym oczekiwaniom. A można to zrobić całkowicie za darmo, gdyż program ten działa na licencji freeware i dostępny jest do pobrania na telefony z Androidem, iOS i Windows Phone.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje