Darmowe próbki

Przegląd prasy – próbki Vichy i podpasek Always w kwietniowym Party

darmowe próbki w magazynie party

Najnowszy numer czasopisma dla kobiet Party Życie Gwiazd jest w kioskach już od 11 kwietnia 2016. W jego wnętrzu oprócz ciekawych artykułów znaleźć można darmowe próbki Vichy i próbki podpsek Always.

Aby otrzymać darmowe próbki Vichy i podpasek Always należy zakupić eksluzywne wydanie magazynu – Party życie gwiazd – Party de Luxe. Cena czasopisma wraz z próbkami to 2,19 PLN.

darmowe próbki w czasopismie party zycie gwiazd kwiecien 2016

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wewnątrz czasopisma znajduje się:

  • darmowa próbka kosmetyku Vichy Dernabkend o pojemności 1 ml. Jest to podkład korygujący defekty skóry bez efektu maski. Kosmetyk sprawia, że skóra jest pełna komfortu i nie powoduje jej błyszczenia.
  • darmowa próbka podpasek Always Ultra Night. Podpaski Always Ultra Night dopasowują się do kształtów ciała, a dzięki skrzydełkom pozostają na swoim miejscu, nawet podczas niespokojnych nocy. Podpaski Always zawiera żel zatrzymujący wilgość i technologię neutralizującą niechciane zapachy.

O czasopiśmie Party Życie Gwiazd

Party to nowoczesny magazyn o gwiazdach i stylu życia. To pierwszy elegancki magazyn typu people w Polsce, opowiadający o życiu celebrieties. Ukazuje się co 2 tygodnie. Magazyn pojawił się na rynku w październiku 2007 roku okazał się jednym z najsilniejszych debiutów ostatniej dekady. Sprzedaż pierwszego numeru osiągnęła liczbę 380 000 egzemplarzy.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. witam proszę o ten magazyn darmowe próbki uwielbiam wasza strone pozdrowionka

    1. @Agnieszka wszystkie informacje masz w treści wpisu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki