Za darmo

Przetestuj jako pierwszy nowe lody Kaktus Shake – rekrutacja

darmowe lody kaktus

DYSKUSJA

Za dzieciaka pamiętam lody Kaktus. Do dziś są dostępne w sklepach i ostatnio przeżywają swój renesans. Są one produkowane blisko 25 lat.

W sklepach wkrótce pojawi się nowość marki Kaktus, lody Kaktus Shake. Lody Kaktus Shake to deser, który według producenta ma przenosić w świat niezwykłych smaków. Są to lody śmietankowe z sosem owocowym – mango lub malinowym oraz wariant słony karmel. Lody te charakteryzują się kolorowymi polewkami oraz większą gramaturą w porównaniu do standardowych lodów Kaktus.

Lody Kaktus w wersji standardowej z roku na rok pobijają rekordy sprzedaży w Polsce. Producent Nestlé Schöller regularnie zwiękasza wolumen produkcji ze względu na rosnącą popularnością. Sprzedaje się ich kilkadziesiąt milionów sztuk rocznie. Można je znaleźć nie tylko w Polskich sklepach. Sprzedawane są także w krajach Bałtyckich, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Finlandii, Szwajcarii, w Serbii czy Włoszech. Nic więc dziwnego, że producent stawia na rozwój tej konkretnej marki lodów.

Lody Kaktus Shake wkrótce zaczną pojawiać się w sklepach w całej Polsce. Dostępne będą w różnych wariantach smakowych:

  • Kaktus Shake śmietanka z sosem mango
  • Kaktus Shake śmietanka z sosem malinowym
  • Kaktus Shake śmietanka z sosem słony karmel

Przetestuj lody Kaktus Shake za darmo

Wprowadzenie nowych lodów Kaktus do sklepów to nie wszystko. Obecnie trwa kampania testerska, w której producent poszukuje ponad 800 osób, które gotowe są w zamian za opinie sprawdzić smak nowych wariantów lodów Kaktus.

Rekrutacja do testowania trwa do 8 maja 2024 r. Pula dostępnych miejsc dla testerów to dokładnie 825 osób.

Osoby, które zakwalifikują się do testowania otrzymają bon o wartości 50 PLN, które należy przeznaczyć wyłącznie na zakup lodów Kaktus Shake. Akcja jest podobna do tej, w której mieliśmy przyjemność udział brać za sprawą kampanii testerskiej Zott Primo.

Aby wziąć udział w testowaniu lodów Kaktus Shake należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie TRND, zalogować się na swoje konto i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Link bezpośredni do formularza publikujemy na końcu wpisu. Na podstawie ankiety zgłoszeniowej zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają możliwość przetestowania lodów za darmo.

O Nestlé Schöller

Jest to jeden z największych producentów lodów w Polsce. W portfolio produktów tego producenta znajdują się takie marki jak Kaktus, Banani, Nesquik, Cortina, Manhattan, Lion i Kit Kat. Jedna z fabryk firmy znajduje sie w Polsce, w Namysłowie. Produkuje się w niej blisko 1,5 miliona sztuk lodów dziennie.

Testuj lody Kaktus za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo