Za darmo

Przetestuj mleko CapriCare i odbierz gadżety za darmo

darmowe próbki mleka dla dzieci od capricare

DYSKUSJA

CapriCare od dłuższego czasu rozdaje darmowe próbki swoich unikalnych produktów dla dzieci. Instrukcję, jak zamówić zestaw próbek mleka następnego CapriCare 2 opublikowaliśmy w oddzielnym wpisie. Obecie równolegle trwa rekrutacja do testowania większego zestawu wraz z gadżetami.

CapriCare to producent mleka następnego, które pochodzi z Nowej Zelandii. To unikalny produkt na rynku polskim. A zalet korzystania z dobrodziejstwa mleka koziego podczas karmienia dziecka jest sporo. Za największe można wymienić to, że mleko kozie posiada unikalny skład frakcji białkowej, przez co w brzuchu dziecka tworzy się luźny skrzep kazeinowy. Efektem jest lepsze trawienie, brak kolek i zaparć.

W ramach aktualnej akcji testerskiej Capricare poszukuje rodziców dzieci w wieku 6-12 miesięcy, którzy chcieli by sprawdzić właściwości mleka koziego i podzielić się opinią na temat produktu.

Osoby, które spełnią warunki rekrutacji tzn. posiadają profil na Instagramie z minimum 100 obserwującymi i są rodzicem dziecka w wieku od 6 do 12 miesięcy mogą otrzymać zestaw testerski składający się z próbek mleka koziego oraz dodatkowych gadżetów:

  • kartonik saszetek Capricare 2 z próbkami (6x 26g)
  • maskotka kózka
  • karta do zdjęć
darmowe gadżety capricare

Zestaw Capricare z gadżetami dla testerów

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz wymaga podania takich danych jak imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, wiek dziecka, link do profilu na Instagram oraz wyrażenie wszystkich zgód.

Regulamin akcji testerskiej nie określa do kiedy trwa rekrutacja. Prawdopodobnie ma ona charakter stały i Capricare regularnie rozsyła zestawy do testowania mleka koziego. Jeśli zatem spełniacie warunki – warto wypełnić formularz i czekać na informacje zwrotną.

O Capricare

Capricare to mleka mleka następnego produkowanego przez firmę Dairy Goat Co-operative Ltd. Firma ma swoją główną siedzibę w Nowej Zelandii. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła w 1988 roku produkty spożywcze dla niemowląt oparte na mleku kozim.

Promocja kończy się w środa 27 listopada, 2024 .

Testowanie Capricare info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo