Za darmo

Przetestuj wódki Stumbras za darmo [+18]

darmowa wódka od stumbras

Niedawno pisaliśmy o opcji przetestowania szampanów Cin Cin. Tym razem prezentujemy okazję, w której fani mocniejszych trunków będą czuć się ukontentowani – wódki marki Stumbras.

Dzięki najnowszej akcji Stumbras będzie można poznać krystalicznie czysty, wyjątkowo łagodny oraz pozbawiony charakterystycznego smaku spirytusu napój alkoholowy, zawierający sto lat historii i doświadczenia. Dzięki akcji aż 200 osób będzie mogło przekonać się, że Stumbras jest wierny naturze.

Stumbras to pierwsza i najstarsza wytwórnia wódek na Litwie, założona w 1906 roku. Spółka cieszy się stuletnim uznaniem nie tylko dzięki umiejętności podążania krok w krok z progresem, ale również świadomości, iż wyroby wytwórni Stumbras są codziennie oceniane przez tysiące konsumentów. Dlatego pielęgnowanie tradycji, rzeczoznawstwo oraz naturalność jest fundamentem działalności spółki.

testowanie wódki Stumbras Vodka Quince

W ramach testowania otrzymać można 2 wódki marki Stumbras:

  • Stumbras Vodka
  • Stumbras Vodka Quince o smaku pigwowy

Stumbras Vodka Quince o smaku pigwy produkowana jest według dawnej receptury i tradycyjnej technologi, wyłącznie z naturalnych składników.

Pula darmowych zestawów Stumbras to 200 sztuk. Rekrutacja trwa do 12 grudnia 2021 r. Cena 1 butelki wódki Stumbras to 30 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu wódek Stumbras należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zalogować się na swoje konto testera i wypełnić ankietę profilującą. Składa się ona zarówno z pytań zamkniętych jak i otwartych i dotyczy głównie preferencji dotyczących spożycia alkoholu.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane osoby, które otrzymają zestawy z darmowym alkoholem Stumbras. Udział w akcji jest bezpłatny, wszelkie koszty produktów i wysyłki pokrywa organizator.

O marce Stumbras

Stumbras AB to przedsiębiorstwo, które produkuje alkohole od 1906 roku. Obecnie łączy tradycyjne metody wytwarzania alkoholu z nowoczesną technologią, zapewniając klientom niepowtarzalne produkty w przystępnych cenach. Marka została założona na Litwie i jest największym producentem mocnych trunków na tamtejszym rynku.

Darmowa wódka Stumbras info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo