Za darmo

Przetestuj z psem darmową karmę Purina Pro Plan

darmowe próbki karmy purina

Trwa rekrutacja do darmowego testowania pełnowartościowej karmy dla psów Purina Pro Plan. Będąc właścicielem małego psa wiesz, że jesteś dla swojego ulubieńca całym światem. Dlatego dbaj o jego wrażliwy układ pokarmowy, podając mu suchą karmę Purina Pro Plan ze specjalną formułą, bogatą w jagnięcinę.

W Purina Pro Plan zespół dietetyków i ekspertów weterynaryjnych wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe, aby opracować najbardziej zaawansowane i skuteczne połączenie składników odżywczych dla Twojego ulubieńca. Producent zapewnia, że receptury te pomagają zapewnić ukierunkowane korzyści, takie jak wysoka strawność i wysoka przyswajalność składników odżywczych, aby wspierać naturalne mechanizmy obronne i długotrwałe zdrowie Twojego zwierzęcia.

W ramach testu można otrzymać zestaw z karmą Purina dla swojego psa, który składa się z następujących produktów:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • 2x Karma Purina Pro Plan Small & Mini Adult Sensitive Skin 700g
  • 2x Karma Purina Pro Plan Small & Mini Adult Optidigest 700g
  • 2x Karma Purina Pro Plan Duo Delice Optibalance™ Small & Mini 2,5 kg
  • 1x Karma Purina Pro Plan Sensitive Digestion GRAIN FREE OPTIDIGEST 7 kg
  • Gadżet dla psa – Interaktywna piłka na smaczki

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy do 10 września 2022 r. Wcześniej należy zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się tworząc swój indywidualny profil testera. Po wysłaniu zgłoszenia organizator wybierze testerów, którzy otrzymają dla swoich psów darmową karmę Purina.

O firmie Purina

Od ponad 80 lat Purina jest liderem w badaniach naukowych w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami. Purina zatrudnia dietetyków, naukowców, lekarzy wterynarii i behawiorystów, by ci nieustannie szukali nowych sposobów zdrowego karmienia zwierząt. Według producenta, każda karma Purina jest rezultatem wielu badań i osiągnięć w udoskonalaniu jakości, smaku i wartości odżywczych.

Testowanie karmy dla psa Purina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo