Za darmo

Przetestuj za darmo kosmetyki Gold Peptides od Eveline

próbki eveline gratis do zakupów rajstop gatta

DYSKUSJA

Eveline znów rozdaje kosmetyki za darmo. I to nie byle jakie, bo z innowacyjnymi peptydami. Jak je otrzymać, jak zgłosić się do testowania? Wszystkie informacje w dalszej części wpisu.

W ramach najnowszej akcji Eveline poszukuje testerki kosmetyków do twarzy, które chcą sprawdzić na swojej skórze (dosłownie) serię Gold Peptides.

Aktualnie w skład zestawu testerskiego wchodzą następujące kosmetyki:

  • Serum-lifting przywracające kontur twarzy Eveline Gold Peptides 3 w 1
  • krem-lifting pod oczy Eveline Gold Peptides 3 w 1
  • elineujędrniający krem-lifting 50 + Eveline Gold Peptides 3 w 1

Czym jest EpiGOLD Peptide?

Zanim przejdziemy do szczegółów warto, abyście dowiedzieli się czym są kosmetyki Eveline Gold Peptides 3w1. To opracowana w laboratoriach Eveline luksusowa seria Gold Peptides. Została ona stworzona na bazie AgeBack Elixir, która łączy 20 drogocennych ekstraktów roślinnych, 7 odżywczych olejków oraz kompleksu peptydów o natychmiastowym i przedłużonym działaniu w jeden kosmetyk. Zawarte w formułach drogocenne molekuły złota wzmacniają efekt anti-age gwarantując spektakularną redukcje ilości, długości i powierzchni zmarszczek oraz widoczny lifting twarzy.

Jeśli chodzi o same peptydy wykorzystane do stworzenia kosmetyku to zawierają one innowacyjną technologię EpiGOLD Peptide. To odmładzający pentapeptyd połączony z luksusową złotą sferą, który według producenta spowalnia proces starzenia. Związanie peptydu ze złotem chroni go przed degradacją, dzięki czemu uwalnia on niespotykanie trwałe i celowane działanie anti-aging.

Jak dołączyć do testowania Eveline?

Jeśli chcecie przetestować najnowsze dokonanie laboratoriów Eveline Cosmetics to należy do 12 maja 2024 przejść na dedykowaną stronę internetową. Odnośnik bezpośredni do landing page z formularzem zgłoszeniowym publikujemy na końcu wpisu. Należy po zalogowaniu wypełnić formularz wraz z ankietą składającą się z pytań otwartych i zamkniętych.

Pula wszystkich zestawów testerskich to 100 sztuk. Wartość kosmetyków Eveline w takiej paczce testera to około 110 PLN.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń organizator wybierze 100 osób, które otrzyma zestawy z kosmetykami. Udział w akcji jest darmowy, a wszelkie koszty dostawy oraz kosmetyków pokrywa organizator akcji.

O firmie Eveline Cosmetics

Firma Eveline Cosmetics powstała w roku 1983. Eveline to największy polski producent i eksporter osmetyków. Obecnie 70 milionów kosmetyków Eveline rocznie dociera do ponad 70 krajów na całym świecie.

Testowanie Eveline info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo