Promocje

Rabat 30 gr / litr przez cały tydzień od Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

Shell najwidoczniej postanowił przedłużyć wakacyjną promocję, o której informowaliśmy w zestawieniu tego rodzaju ofert.

Wakacyjna promocja Shell obowiązywała bez wtorków i czwartków, gdyż wtedy paliwa V Power są w cenie tych podstawowych. Najnowsza oferta stacji „7 dni korzyści dla Klubowiczów” obejmuje najwyższej jakości paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Obowiązuje każdego dnia i co ważne bez limitu liczby tankowań.

Warto tutaj zwrócić uwagę, że promocja Shell ważna jest do 31 październik 20223 i dotyczy wyłącznie tankowania samochodów o maksymalnej masie 3.5 tony lub do atestowanego kanistra. Maksymalnie można uzyskać zniżkę na 60 litrów tankowanego paliwa. Zatem jeśli posiadacie baki większe – należy skorzystać z promocji dwukrotnie.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

promocja rabat paliwo shell

Regulamin promocji ma też dość ciekawy zapis, z którego wynika, że w przypadku korzystania z promocji punkty za paliwo Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel nie będą przyznawane.

Co ciekawe – legendarna promocja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” została zakończona 31 sierpnia 2023, jednak z myślą o potrzebach klientów lojalnościowych Shell zdecydował się na wprowadzenie nowej promocji, podczas której klienci będą mogli otrzymać rabat 30 gr na litr paliwa premium Shell V-Power i Shell V-Power Diesel we wszystkie dni tygodnia. Jak widać Shell nie chciał ograniczać się tylko do 2 dni w tygodniu, w której lojalni klienci mogli tankować paliwo taniej.

Aby aktywować promocję i uzyskać tym samym rabat na paliwo Shell należy być klubowiczem programu lojalnościowego Shell i podczas opłacania rachunku za paliwo zeskanować swoją kartę klubowicza.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Promocja kończy się w wtorek 31 października, 2023 .

Warunki promocji Shell info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje