Za darmo

Rekrutacja do klubu ambasadorek Nuxe – Zostań ambasadorką i testuj kosmetyki za darmo

testowanie kosmetyków nuxe

DYSKUSJA

Nuxe regularnie poszukuje ambasadorek do swojego klubu. Jeśli chcesz mieć dostęp do darmowych nowości kosmetycznych to ta okazja jest dla Ciebie.

Na stronie Nuxe można przeczytać:

Jeśli lubisz testować kosmetyki, a media społecznościowe nie mają dla Ciebie tajemnic, zgłoś się do Klubu Ambasadorek NUXE już dziś, by otrzymać pierwszą przesyłkę – niespodziankę!

W przesyłkach z Klubu Ambasadorek NUXE przez 3 kolejne miesiące będziesz otrzymywać nowości i kultowe produkty marki, które pokochały już kobiety na całym świecie!

Nuxe to założona 30 lat temu firma. Inicjatorką marki była francuska przedsiębiorczynia Aliza Jabès. Marka NUXE jest pionierem w kosmetyce naturalnego pochodzenia. Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała opracowane i wyprodukowane we Francji zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Kosmetyki NUXE są Twoimi małymi codziennymi przyjemnościami, dzięki wyjątkowym teksturom i uzależniającym zapachom.

Jak twierdzi Nuxe, w swoich laboratoriach wykorzystuje potencjał drzemiący w roślinach, łącząc najsilniejsze aktywne składniki pozyskiwane metodami naturalnej ekstrakcji. Dzięki temu tworzone są wysoce innowacyjne formuły, które uzyskały już ponad 40 patentów.

Jak zostać ambasadorką Nuxe? Przepis jest prosty. Wystarczy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz. Należy podać w nim swoje podstawowe dane, e-mail, swoje konta w mediach społecznościowych jak Facebook, Tik Tok czy Instagram. Należy także odpowiedzieć na pytania otwarte: Jakie kosmetyki NUXE lubisz najbardziej i dlaczego oraz dlaczego chciałabyś dołączyć do grona Testerek NUXE?

Raz na kwartał wybierane są nowe testerki kosmetyków Nuxe, które otrzymują zestawy kosmetyków tej marki do testów za darmo. Uczestnictwo w klubie ambasadorek Nuxe jest całkowicie darmowe.

Klub ambasadorek Nuxe info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo