Za darmo

Revolut i przelewy ekspresowe – nowa darmowa usługa dla klientów

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut to znana i popularna usługa internetowej bankowości. W Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. A teraz jest kolejny powód by korzystać częściej z oferty tego fintechu.

W Revolut wprowadzono możliwość realizowania natychmiastowych przelewów, które nie tylko są realizowane automatycznie i ekspresowo, ale także nie generują żadnych dodatkowych opłat. Są darmowe. Ta nowa funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od posiadanego planu / subskrypcji Revolut.

Zobacz także: Czym jest Revolut? Sprawdź nasz poradnik o tym innowacyjnym fintechu, który podbił świat.

Czym są właściwie przelewy ekspresowe Elixir? Przelewy Express Elixir różnią się od standardowych transakcji w systemie Elixir tym, że przekazywane środki trafiają do odbiorcy niemal natychmiast po zleceniu przelewu. Większość banków w Polsce pobiera dodatkowe opłaty za tę usługę. Jednak Revolut postanowił spełnić oczekiwania swoich klientów i umożliwić wykonywanie natychmiastowych przelewów całkowicie bezpłatnie. To świetny krok, który pozwoli Revolutowi znów wyprzedzić konkurencję, a Polskie banki po raz kolejny będą musiały się dostosować. I oby tak się stało!

karta revolut za darmo

Zobacz także: Nie posiadasz konta w Revolut? Załóż konto Revolut i płać za granicą bez prowizji.

Przelewy Expressowe jak sama nazwa wskazuje są szybkie. W przypadku standardowego przelewu trzeba z reguły czekać do następnego dnia na zaksięgowanie środków na drugim koncie. W przypadku przelewów zagranicznych to nawet 2 czy 3 dni.

Korzystanie z przelewów ekspresowych w Revolut może okazać się szczególnie wygodnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy nadawca ma pilny termin do dotrzymania i zależy mu na szybkiej transakcji. Niestety, większość polskich banków pobiera opłatę za korzystanie z przelewu w systemie Express Elixir, zazwyczaj wynoszącą około 5 PLN za pojedynczą operację. Jednak Revolut postanowił wprowadzić pewne zmiany na rynku usług finansowych i udostępnił tę funkcję całkowicie za darmo. I co ważne bez żadnych dodatkowych ograniczeń.

Załóż darmowe konto w Revolut info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo