Za darmo

3 miesiące darmowego internetu od Play Mobile

darmowy starter play

Play znów atakuje. Tym razem rewelacyjną ofertą, w której po wysłaniu smsa można otrzymać 3 miesiące darmowego internetu na lato.

Promocja sieci Play Mobile potrwa do 30 września 2020 roku. W tym czasie dla użytkowników taryf Play na Kartę Formuła Play na Kartę, Internet na Kartę w Play, Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta. S została przygotowana specjalna promocja, w której użytkownicy otrzymają przez rok, co miesiąc 6 GB internetu zupełnie za free. Warunkiem aktywacji promocji jest ważne konto na połączenia wychodzące.

W celu aktywowania darmowego internetu 100 GB na lato należy zainstalować aplikację Play na telefonie i przejść do zakładki „Pakiety i usługi”, a potem „Internet” i aktywować pakiet „Internet w prezencie”.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Po pomyślnej aktywacji pakietu darmowego internetu każdy zostanie poinformowany oddzielną wiadomością SMS. Co ważne – przyznany darmowy pakiet internetu ważny jest przez miesiąc, a kolejne przyznawane są automatycznie. I tu plus dla Play – niewykorzystany transfer przechodzi na kolejne miesiące. Jednym słowem kumuluje się.

Transfer internetu w Play można wykorzystać na korzystanie z Facebook, Youtube, Tik Tok, Instagram i Messenger.

Uwaga: w ramach prezentów od Play można również aktywować darmowy dostęp do Tidal.

O sieci Play Mobile

Play GSM jest czwartą, cyfrową siecią telefonii komórkowej działającą na terenie Polski. Wykorzystuje pasmo: EGSM 900, GSM 1800, UMTS 900, UMTS 2100 oraz LTE1800. Obecnie liczba przydzielonych numerów dla sieci Play wynosi 14,1 miliona. Sieć PLAY działa komercyjnie od 16 marca 2007. Żwawym krokiem weszła na rynek operatorów GSM i już po 7 tygodniach działalności sieci, z usług PLAY korzystało 100 tysięcy klientów. Play chwali się, że posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych oraz na kartę.

Internet w prezencie od Play info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. Ooo, niewątpliwie się przyda :)
  Promo załączona.

 2. Hmm…Promocję włączyłam,ale na mojego smartfona się nie opłaca-1 giga to ja w ciągu trzech dni puszczam… :(
  Lepsze było 10 giga za 10zł,ale nic nie poradzę-Play uzależnił mnie od Swojego neta to teraz musze bulić 20zł za 6 giga…już mi się nie opłaca…

  1. ja mam 35 g za 34 zeta z pley i dodatkowo jak braknie to można dokupić 10 g za 10

  2. Co miesiąc można dostać 10GB, tylko musisz aktywować ten pakiet przez aplikację play24 , bo za kod dostajesz tylko połowę :)

 3. To jest na 3 miesiace czy.rok?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo