Za darmo

Rozwiąż Quiz Revolut i odbierz kryptowalutę Floki za darmo [quiz]

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

DYSKUSJA

Revolut ponownie uruchomił akcję edukacyjną dla użytkowników aplikacji. Tym razem można zgarnąć tokeny Floki. Wystarczy rozwiązać trzy całkiem proste quizy i cieszyć się nową kryptowalutą w swoim portfelu.

Czym jest Floki?

Floki jest kryptowalutą, która działa jako token ERC-20 na blockchainie Ethereum oraz jako token BEP-20 na Binance Smart Chain. Jego celem jest wyróżnienie się spośród innych meme coinów poprzez połączenie memów z użytecznością.

Długoterminowa wizja zespołu Floki obejmuje stworzenie autonomicznego i zdecentralizowanego ekosystemu, który będzie zawierał strategiczne partnerstwa, budowanie funkcjonalności na samym tokenie oraz rozwijanie przypadków użycia marki Floki poprzez NFT, gry oraz funkcje zdecentralizowanych finansów. Głównym produktem Floki jest metawersum NFT o nazwie Valhalla, gdzie gracze mogą otrzymywać wynagrodzenie za walki oraz handlować lub przechowywać zdobyte w metawersum zasoby.

Odbierz Floki w aplikacji Revolut

Revolut w swojej aplikacji finansowej uruchomił nowy quiz, dzięki któremu można odebrać bonus w postaci darmowych tokenów Floki. To kolejna akcja z kryptowalutą. Wcześniej informowaliśmy Was o quizach Sei, Bonk, Polkadot, Oasis, iExec, Axelar, Algorand, Avalanche, 1inch.

kryptowaluta floki tokens for free w revolut

Quiz Floki dostępny w aplikacji Revolut

Aby odebrać tokeny Floki należy przejść do aplikacji Revolut (należy mieć aktywne konto), wybrać zakładkę Kryptowaluty. Następnie należy przejść do sekcji odkryj, gdzie znaleźć można quizy edukacyjne. Po rozwiązaniu danego quizu przyznawana jest nagroda pieniężna. W przypadku quizów Floki liczyć można na 1,2 PLN bonusu.

1. Przejdź do aplikacji Revolut. Jeśli nie posiadasz konta – załóż je korzystając z naszego poradnika lub załóż konto bezpośrednio tutaj.
2. Przejdź do zakładki Kryptowaluty i odszukaj sekcję “Edukacja”
3. Przeprowadź dostępne szkolenia o kryptowalutach rozwiązując quiz na koniec każdej z lekcji.
4. Tokeny Inch zostaną automatycznie dopisane do Twojego konta po prawidłowym rozwiązaniu testów.

Odpowiedzi do quizu Floki

Poniżej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi do quizu Floki w aplikacji Revolut:

Quiz 1: B D A

Quiz 2: B D D

Quiz 3: C C A

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Można darmowe probki

    1. Darmowe próbki czego? kryptowaluty? przeczytaj ze zrozumieniem kobieto xd

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo