Promocje

Sekretne menu w KFC – kup wyjątkowe limitowane danie, którego oficjalnie nie ma

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

DYSKUSJA

W USA jest kilka restauracji, które oprócz oficjalnego menu posiadają tajne pozycje ukryte w sekretnym menu. Tak jest chociażby w In-N-Out Burger.

Sekretnego menu jak się okazuje można skosztować w Polsce. Co prawda w Polsce nie działa In-N-Out Burger, ale mamy KFC. I to właśnie w tej sieciówce pojawiło się sekretne menu, z którego można skorzystać.

W ramach sekretnego menu można zamówić U.S. Secret Burger, który jest serwowany z dodatkiem truskawki i kremu orzechowego. Jest to wyjątkowa kanapka z dżemem truskawkowym, masłem orzechowym, mięsem z grandera, serem, piklami, rukolą i prażoną cebulką.

Odblokuj sekretne menu i zjedz wyjątkowego burgera

sekretne menu w kfc

sekretne menu w kfc burger

Aby zamówić burgera w KFC z sekretnego menu należy wprowadzić w kiosku kupon WAKACJEKFC.

Do kiedy trwa akcja KFC z limitowymi burgerami? Nie wiadomo. Natomiast po treści kuponu aktywującego sekretne menu KFC można wywnioskować, że będzie aktywny do końca wakacji.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Sekretne Menu w KFC info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje