Promocje

Soczewki na miarę każdego

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Pewnie wydaje Ci się, że szkła kontaktowe noszone są tylko przez osoby młodsze z wadą wzroku, które przekonały się do tego nowoczesnego sposoby korygowania widzenia. Musimy Cię jednak zaskoczyć, ponieważ z soczewek kontaktowych zaczyna korzystać coraz więcej osób w różnych przedziale wiekowymi, z odmiennymi wadami wzroku i innymi oczekiwaniami. Przekonaj się sam jak wiele możliwości daje współcześnie noszenie soczewek kontaktowych, nawet jeśli widzisz cały świat w doskonałej ostrości.
skin-3358873_1920

Soczewki sferyczne dla…

Krótko- i dalekowidzów, czyli osób zmagających z trudnością wychwycenia ostrości przedmiotów z bliska (dalekowzroczność) i dalszych odległości (krótkowzroczność). To najczęstsza wada wzroku z jaką mamy obecnie do czynienia, a jak twierdzi większość naukowców i specjalistów w tej dziedzinie wynika to głównie z rozwoju współczesnych technologii. W rezultacie na wskutek częstego i regularnego patrzenia się w ekran komputera czy telefonu, nasz wzrok staje się coraz słabszy i zaczyna zatracać swoją naturalną umiejętności wyostrzania rzeczy, które znajdują się dalej niż w zasięgu naszej ręki.

Sferyczne soczewki można oczywiście zakupić o różnych wielkościach mocy zarówno na lewe, jak i prawe oko, dzięki czemu wada jest skorygowana prawidłowo i dokładnie. Te oraz wszystkie inne soczewki, o których mowa w naszym artykule nadają się dla każdego – to znaczy w każdym wieku. Daj się przekonać, że szkła kontaktowe wcale nie są gorsze od okularów, a zwłaszcza jeśli dają nam więcej możliwości i zmniejszają wszelkie ograniczenia związane z widzeniem czy codziennym funkcjonowaniem.

Soczewki toryczne dla…

Ten typ szkieł kierowany jest natomiast wyłącznie do osób z niezbornością oka, czyli inaczej mówiąc astygmatyzmem. Dokładnie, już teraz nie trzeba męczyć się z drogimi okularami, a wystarczy zakupić jedno próbne opakowanie soczewek torycznych w mylenshop.com i przekonać się jak wiele może zmienić się w Twoim życiu. Posiadają one bowiem odmienną budowę od pozostałych soczewek, dzięki czemu potrafią dopasować się do niekształconej rogówki lub soczewki oka w zależności od rodzaju astygmatyzmu.

Szkła toryczna można zakupić w różnych wariantach, jak zresztą pozostałe soczewki, gdzie masz do wyboru: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne i roczne. Każde z nich powstały w zupełnie inny sposób, który umożliwia noszenie szkieł przez określony okres czasu bez żadnych skutków ubocznych, o ile stosujesz się do wymagań i zaleceń producenta.

Soczewki progresywne dla…

Głównie kierowane są do osób starszych, których wzrok wraz z wiekiem pogorszył się, a dokładniej przestał wychwytywać ostrość na bliskim i dalszym planie. Jeśli zauważyłeś u siebie podobne objawy, które pojawiają się stopniowo, powinieneś koniecznie skonsultować się z lekarzem specjalistą, aby sprawdzić czy przypadkiem nie ma potrzeby korygowania Twojego wzroku pod kątem starczowzroczności.

Co więcej, soczewki o charakterze progresywnym nie tylko potrafią dostosowywać się automatycznie do odległości widzenia, ale również możesz zakupić je w wersji zabarwianej. Oto nowość, której mogą doświadczyć wszyscy dotychczasowi właściciele soczewek kontaktowych, ale również osoby, które nie zmagają się z żadnymi wadami wzroku. Mowa o szkłach kolorowych z wieloma odmianami barw i wzorów, dzięki którym można kompletnie zmienić swój wizerunek. Dostępne w wariancie zerówkowym mogą przydać się właśnie osobom bez konieczności korygowania wzroku, ale chcących jednocześnie wyróżnić się z tłumu.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje