Za darmo

Sposób jak robić przelewy ekspresowe za darmo

darmowe słodycze i napoje za darmo od blik

DYSKUSJA

Dziś prezentujemy sposób na darmowe przelewy… ekspresowe, czyli takie które docierają do odbiorcy w ciągu dosłownie kilkunastu sekund.

Usługę ekspresowego przesyłu pieniędzy z której można skorzystać za darmo wspiera Blik. O Bliku pisaliśmy już za sprawą kilku innych promocji. O zasadach jak działa Blik i z czym to się je, możecie przeczytać tutaj.

Natomiast jeśli chodzi o przelewy natychmiastowe z Blikiem to są one obecnie darmowe i możliwe do przesłania na tzw. „numer telefonu”.

Co ważne – funkcja ta polega na natychmiastowym przesyłaniu pieniędzy z rachunku bankowego jednego użytkownika na rachunek innego, z wykorzystaniem numerów telefonu uczestników transakcji. Usługa dotyczy wszystkich osób, które są klientami banku będącego członkiem systemu Blik. Maksymalna kwota pieniędzy przelana w ten sposób może wynosić 200 PLN (szkoda, że nie więcej).

Sama usługa Blik jest coraz popularniejsza i korzysta z niej każdego miesiąca coraz więcej osób. Do wzrostu popularności Blika przyczyniły się między innymi bardzo ciekawe i trafnie zrealizowane akcje promocyjne jak darmowy bilet do kina czy zwroty za zakupy AGD i RTV.

Aktywacja przelewów natychmiastowych na telefon

Aby aktywować przelewy natychmiastowe Blik należy przede wszystkim posiadać zainstalowaną aplikację mobilną swojego banku oraz upewnić się, że nasz bank współpracuje z Blikiem. Obecnie integrację z Blikiem mają następujące banki: Alior Bank, Millennium, mBank, Orange Finanse, Getin Bank, T-mobile usługi bankowe, WBK, ING, PKO.

Co ciekawe – przelew natychmiastowy można przesłać również do osoby, która jeszcze nie aktywowała usługi. Odbiorca niezarejestrowany w bazie powiązań BLIK otrzyma SMS. mBank w takim SMSie przesyła link do specjalnej strony, na której można podać numer swojego rachunku.

Szczegółowa instrukcja aktywacji usługi i wysyłania przelewów:

Usługa Blik info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Maksymalna kwota pieniędzy przelana w ten sposób może wynosić 200 PLN (szkoda, że nie więcej).

    Gościu, to zależy od banku w jakim masz konto. W PKO BP nie raz przez przelew na telefon BLIK przelewałem kwoty rzędu 1000 – 1500 zł.

    1. @Ziomek coś jest chyba na rzeczy bo u mnie w aplikacji mam pokazany limit 4000 zł na Blika.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo