PromocjeZa darmo

Sposób na 10 PLN od Jak Dojechać

darmowe pieniądze od jak dojadę

Znacie aplikację Jak Dojechać? Swojego czasu była to tylko usługa polegająca na wyznaczaniu najlepszej trasy dostępną komunikacją miejską w danym mieście.

Obecnie aplikacja obsługuje niemal wszystkie największe miasta w Polsce, a dodatkowo umożliwia zakup biletów na komunikację miejską, w tym autobusy i tramwaje, ale także PKP i SKM. Jednym słowem jest to podstawowa pozycja dla wszystkich podróżujących komunikacją miejską. Wygodna nawigacja na terenie wielu polskich miast oraz miejsce, w którym bez trudu kupisz bilet.

Do podobnych usług, które rozdawały pieniądze w podobny sposób można zaliczyć aplikację SkyCash.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Miasta obsługiwane przez aplikacje: Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów Wlkp, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Leszno, Lublin, Łomianki, Łódź, Metropolia GZM (ZTM), Mysłowice, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Pabianice, Piła, Poznań, Radom, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stargard, Swarzędz, Szczecin, Tarnowskie Góry, Tarnów, Toruń, Trójmiasto (MZKZG), Tychy, Warszawa, Wejherowo, Wrocław, Zabrze, Zgierz, Zielona Góra

Aplikacja obsługuje następujących przewoźników i ich rozkład jazdy: BKM Białystok, ZDIMKP, KZK GOP, MZKP Tarnowskie Góry, MZK Tychy, Koleje Śląskie, MPK Gniezno, MZK Gorzów Wielkopolski, ZTM Grudziądz, MPK Inowrocław, MZK Jelenia Góra, MPK Kraków, ZIKIT, Koleje Małopolskie, MZK Leszno, MPK Łódź, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, MUK Zgierz, Pabianice, ZTM Lublin, MZKZG, SKM Trójmiasto, ZDZIT Olsztyn, UM Opole, MZK Piła, MPK Poznań, ZTM Poznań, UMiG Swarzędz, Koleje Wielkopolskie, MZDiK, ZTM, ZDiTM, MZK, ZDiK, UM Toruń, ZTM Warszawa, Tramwaje Warszawskie, Koleje Mazowieckie, KM Łomianki, WKD, Stalko, MPK Wrocław, Marco polo Wratislavia, MZK Zielona Góra, Arriva, Koleje Dolnośląskie, PKP Przewozy Regionalne POLREGIO.

Aplikacja cały czas się rozwija i w związku z czym pojawiły się płatności Google Pay. Wystartowała promocja „10 zł ekstra z Google Pay w JakDojade”. Warto z nich skorzystać, gdyż jeśli jest się nowym użytkownikiem to można za doładowanie konta lub pierwszy zakup biletu otrzymać dodatkowe 10 PLN do salda.

Aby otrzymać 10 PLN w promocji należy:

  • Doładować saldo za 10 PLN – należy się zarejestrować i zalogować. Po kliknięciu w profil powinna być widoczna opcja „saldo konta”. W moim przypadku nie była widoczna od razu. Dopiero restart aplikacji uaktywnił dodatkową opcję.
  • Zakupić bilet – najtaniej kupić bilet ulgowy na terenie Leszna (1,70 PLN).

Po zakupie lub doładowaniu i płatności przez Google Pay saldo zostanie powiększone o 10 PLN. Odbywa się to niemal natychmiast. Środki są bezterminowe.

Promocja trwa do 30 października 2019 lub do wyczerpania puli środków, która wynosi 728 000 PLN.

Promocja Jak Dojadę info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje