Promocje

Sposób na 18 miesięcy Apple Music za darmo

darmowy dostęp do apple music

O Apple Music jeszcze nie pisaliśmy. Wcześniej popełniliśmy kilka wpisów nt. Netflix, Google Music i Spotify. Tym razem prezentujemy Wam sposób na uzyskanie aż 18 miesięcy darmowego dostępu do subskrypcji Apple Music. I to za darmo!

Słuchaj ulubionej muzyki na wszystkich swoich urządzeniach Apple, online lub offline. Zacznij słuchać już dziś, bez reklam, z Apple Music na dobry początek. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, bez żadnych zobowiązań. Apple Music umożliwia dostęp do ponad 70 milionów piosenek, których można nie tylko słuchać, ale także pobrać na swoje urządzenie – bez obecności reklam. Pozwala to cieszyć się ulubionymi utworami zarówno online, jak i offline. Co równie istotne, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Jak wiecie każda usługa streamingowa umożliwia darmowe przetestowanie swoich funkcjonalności. Przeważnie jest to miesiąc (30 dni). W przypadku Apple Music jest nieco dłużej – bo subskrypcja demo trwa aż 3 miesiące.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Można wybierać sposób konta próbnego indywidualnego, ale także i rodzinnego. I na tej ostatniej subskrypcji się skupimy:

Wybierając subskrypcję rodzinną możemy zaprosić do niej 5 kolejnych użytkowników.

Każdy z nich otrzymuje 1 miesiąc gratis. Także na urządzeniu z Androidem.

Jeśli zaproszony użytkownik wykorzystał wcześniej indywidualny okres próbny, nadal może skorzystać z 1 miesięcznego okresu subskrypcji próbnej w ramach subskrypcji rodzinnej.

Łatwo zatem szybko policzyć, że tworząc swoistą grupę ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną – można po kolei aktywować przez kolejnych członków grupy nowe abonamenty. I to przez 18 miesięcy (półtorej roku).

Pod koniec każdorazowego okresu próbnego Apple Music domyślnie będzie chciał się aktywować na kolejny miesiąc pobierając z konta określoną kwotę. Należy wówczas uruchomić kolejny okres próbny u innego członka rodziny. Wówczas pozostali uczestnicy grupy również otrzymają kolejne 3 miesiące gratis.

Aby skorzystać z 18 miesięcznej darmowej subskrypcji Apple Music należy:

1. Założyć darmowe konto iCloud.
2. Pobrać aplikację Apple Music.
3. Zebrać 5 osób, które posiadają dostęp do konta iCloud.
4. W ustawieniach iCloud / Rodzina ustawiamy organizatora i podajemy adresy e-mail członków rodziny / grupy.
5. W aplikacji Apple Music organizator wybiera 3 miesięczny okres subskrypcji rodzinnej. W ustawieniach należy odznaczyć automatyczne przedłużenie.
6. Należy aktywować zaproszenie. Jeśli mamy telefon z Androidem należy to zrobić z innego „czystego” urządzenia Apple. Może to być przywrócony do ustawień fabrycznych stary iPhone.
7. Logujemy się do Apple Music.
8. Po 3 miesiącach powtarzamy czynności na nowo od punktu 4.

Alternatywny sposób na 6 miesięcy Apple Music za free

Obecnie istnieje alternatywny sposób na aktywowanie 6 miesięcznej subskrypcji Apple Music. Aby skorzystać z tego sposobu potrzebna będzie zainstalowana na telefonie darmowa aplikacja Shazam. Program służy do rozpoznawania konkretnych utworów poprzez ich nasłuchiwanie. Od 2019 r. aplikacja jest własnością Apple i dlatego prawdopodobnie Apple chce dzięki tej aplikacji promować swoje usługi streamingowe.

Aby odkryć ofertę specjalną trzeba użyć logo Shazam do rozpoznania dowolnej piosenki. Natępnie wystarczy przejść do panelu Library (Biblioteka), odnaleźć dowolny utwór i wybrać opcję Open in Apple Music (Otwórz w Apple Music). Tym sposobem zostanie się przekierowanym bezpośrednio do wspomnianej aplikacji. Na wejściu zostaniemy przywitani ekranem prezentującym możliwość skorzystania z darmowego 6-miesięcznego okresu próbnego. Następnie należy zgodzić się i postępować standardowo w przypadku aktywacji subskrypcji.

Uwaga: Rozwiązanie nie działa na wszystkich rynkach i dotyczy to niestety również Polski. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać tego z angielskiego lub np. amerykańskiego konta Apple Music (należy zarejestrować wcześniej konto na taką lokalizację).

Odbierz 4 miesiące subskrypcji gratis od Media Markt

Media Markt wystartował z akcją promocyjną, w której można odebrać kupon na Apple Music uprawniający do darmowej aktywacji subskrypcji na 4 miesiące (tylko dla nowych). Do wyboru są plany rodzinne oraz indywidualne.

Cena regularna:

  • plan indywidulany 19,99 PLN / mies. czyli oszczędzasz 79,96 PLN za 4 mies.
  • plan rodzinny (do 6 osób) 29,99 PLN / mies. czyli oszczędzasz 119,96 PLN za 4 mies.

Bezpłatna 4-miesięczna subskrypcja Apple Music dla nowych użytkowników. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 kupon. Oferta tylko dla nowych subskrybentów Apple Music. Oferta dotyczy subskrypcji dla klienta indywidualnego lub rodziny. Po zakończeniu darmowego okresu, subskrypcja odnawia się automatycznie, chyba że wcześniej zostanie anulowana.

Aby odebrać kupon promocyjny należy przejść na Media Markt wygenerować kupon za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.

Subskrypcja Apple Music za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje