PromocjeZa darmo

Sposób na 10 GB internetu w Play Mobile

darmowy internet play mobile LTE

Dzięki nowej aplikacji Play Mobile można całkowicie za free otrzymać dodatkowy internet do Play Mobile. Sprawdź jak aktywować pakiet i „zostać w domu” w czasie epidemii koronawirusa.

Szczęśliwie Play nie zapomina o nich w czasach epidemii. Klienci Play Mobile mają od dziś możliwość aktywowania dodatkowych 10 GB do wykorzystania. Oferta dedykowana jest dla wszystkich – klientów abonamentowych i na kartę.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Oprócz oczywistych zalet, instalując aplikację można otrzymać dodatkowe 10 GB internetu mobilnego w Play Mobile (darmowy transfer). Aby to zrobić należy:

1. Pobrać aplikację Play24 na telefon i zalogować się na swoje konto.
2. Przejść do sekcji „Usługi i pakiety” i aktywować pakiet internetu za free
3. Dodatkowy transfer 10GB zostanie przyznany w ciągu 24h gratis. Otrzymasz stosowne powiadomienie

Uwaga: Darmowy pakiet transferu można aktywować do 31 marca 2020 r. Pakiet jest aktywny przez 14 dni.

O sieci Play Mobile

Play GSM jest czwartą, cyfrową siecią telefonii komórkowej działającą na terenie Polski. Wykorzystuje pasmo: EGSM 900, GSM 1800, UMTS 900, UMTS 2100 oraz LTE1800. Obecnie liczba przydzielonych numerów dla sieci Play wynosi 14,1 miliona. Sieć PLAY działa komercyjnie od 16 marca 2007. Żwawym krokiem weszła na rynek operatorów GSM i już po 7 tygodniach działalności sieci, z usług PLAY korzystało 100 tysięcy klientów. Play chwali się, że posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych oraz na kartę.

Darmowy trasnfer Internetu w Play info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

8 Komentarze

 1. Jak długo jest ważne te 5GB ?

  1. @Rafał Ważność środków z Bonusu to 30 dni od momentu ich przyznania; w przypadku. Oferty Formuła MINI MAX na Kartę pakiet 5 GB ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

 2. Hej,
  Mam play fresh i nie idzie dostać tego bonusa, wyskakuje info jakbym albo nie miał ID rebel albo nie podał numeru do play na kartę

  1. @Erwin zobacz w regulaminie. Jest lista taryf które biorą udział.

 3. hej Piotrze , mam abonament napisałam numer , przyciskam ten przycisk „rozpocznij” i przyciskam i…nic , czyżby skończyła sie promocja ? pozdrawiam

  1. @Anna w obecnym kształcie trwa do 31 marca wiec powinno działać w aplikacji ich.

 4. Zajebiste

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje