PromocjeZa darmo

Sposób na 30 PLN i 3 miesiące planu Space za free od Twisto

darmowe pieniądze za rejestracje w twisto

DYSKUSJA

Znacie Twisto? Otóż to nowa innowacyjna usługa płatnicza, która staje się coraz popularniejsza w Polsce. Obecnie trwa promocja, w której za rejestrację w Twisto i potwierdzenie konta otrzymać można 30 PLN oraz dostęp na 3 miesiące do planu Space całkowicie za darmo.

Twisto to usługa umożliwiająca zrobienie zakupów i zapłacenie za nie później. Tak – zapłacenie później. To coś w rodzaju odroczonej formy płatności i mniej więcej wygląda to tak: wchodzisz do sklepu, bierzesz towar, a płacisz za niego później. Na uregulowanie płatności ma się 45 dni i nie ponosi się z tego tytułu żadnych kosztów. To w pewnym sensie taki kredyt lub karta kredytowa, którą spłacamy później. I to bez odsetek.

Twisto w skrócie:

 • Szybki zakup – jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych. Twoje zamówienie jest już szykowane a Ty zapłać na spokojnie w ciągu 21 dni.
 • Bezpieczeństwo – robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o logowanie do banku czy podawanie numeru karty kredytowej.
 • Komfort zakupów – nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź produkt zanim za niego zapłacisz.
 • Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni – rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!
 • To nie jest pożyczka – zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami. Nie jest to kredyt.
 • Korzystanie z Twisto jest bezpłatne w podstawowym planie.

W swojej istocie Twisto częścią funkcjonalności jest podobne do Revolut. Punkty wspólne to chociażby możliwość płatności kartą, którą można dokonywać na całym świecie. Karta płatnicza Mastercard oferuje przeliczenie transakcji po korzystnych kursach walut.

bonus od twisto za rejestracje konta

Twisto pochodzi z Czech i jak staje się coraz popularniejsze w naszym regionie. Udziałowcem Twisto jest ING Bank. Plany rozwojowe dla całej usługi są dość znaczne. Niedawno zgodnie z obietnicami w Polsce została udostępniona darmowa karta płatnicza Twisto, a wkrótce ma pojawić się możliwość rozłożenia większych wydatków na raty.

Jak otrzymać kartę płatniczą, 30 PLN od Twisto oraz 3 miesiące planu Space całkowicie za free?

Najważniejszym krokiem jest posiadanie konta w serwisie Twisto. Rejestrację można dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub formularza na stronie Twisto. Promocja jest ograniczona co do łącznej ilości rejestracji, więc spiesz się, gdyż fajne promocje szybko się kończą.

Obecnie Twisto zrezygnowało z wydawania do podstawowego planu fizycznej karty płatniczej. Jeśli jednak zdecydujecie się na wyższy plan, to karta od Twisto wygląda bardzo atrakcyjnie, można nadać jej indywidualną nazwę oraz przesyłana jest w eleganckim etui. Czekałem na nią ok. 7 dni roboczych:

karta twisto darmowe pieniądze

Po utworzeniu konta automatycznie dostajemy dostęp do wielowalutowej, bezpłatnej wirtualnej karty płatniczej Twisto w systemie MasterCard, jak też do wszystkich innych, które posiadamy (korzystając z Apple Pay, czy Google Pay). Zamówienie karty jednak nie jest obowiązkowe.

Podczas rejestracji trzeba podać swoje dane osobowe i adres zamieszkania oraz kod promocyjny (bez niego nie otrzymamy 100 PLN bonusu). Należy też przesłać skan lub zdjęcie dowodu (dowód osobisty potrzebny jest tylko i wyłącznie do potwierdzenia naszych danych osobowych, a później nie jest przechowywany na serwerze).

Należy także podać wymagany poziom / limit wydatków. Obecnie minimalny limit to 1000 PLN. W moim przypadku podałem 1000 PLN, bo na ten moment tyle mi wystarczy.

Poziom wykorzystania limitu i zestawienie wszystkich transakcji są widoczne w aplikacji w czasie rzeczywistym. Użytkownik dostaje także powiadomienie push po każdym zakupie i zestawienie wydatków na koniec dnia. Okres rozliczeniowy trwa od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Na początku kolejnego miesiąca użytkownik otrzymuje podsumowanie i dodatkowe 15 dni na uregulowanie należności.

Do potwierdzenia swojej rejestracji należy wykonać przelew internetowy o wartości 1 PLN. Po weryfikacji kwota ta jest natychmiast zwracana na nasze konto.

Po weryfikacji konta otrzymujemy dostęp do pełnej funkcjonalności konta i można spokojnie udać się na zakupy. To proste i chyba najszybciej zarobione pieniądze w życiu!

Rejestracja – krok po kroku odbierz 30 PLN

1. Zarejestruj się na stronie Twisto z odpowiedniego odnośnika. Promocja i bonus aktywuje się automatycznie po dokończeniu rejestracji.2. Formularz rejestracyjny wymaga podania adresu e-mail i ustawienia hasła.

3. W kolejnym kroku aby otrzymać bonus od Twisto należy kliknąć w opcje „posiadam kod promocyjny”. W polu tym należy podać: PIOTRK49 i przejść dalej akceptując wszystkie zgody.

4. Następny etap to podstawowe dane personalne jak Imię, nazwisko, adres czy PESEL.

5. Kolejny krok to możliwość ustalenia limitu (ja osobiście podałem 1000 PLN na potrzeby testów) oraz zamówienia karty. Nie podawajcie za dużego limitu, bo możecie go nie otrzymać na początku. Zamówienie karty nie jest konieczne do sfinalizowania rejestracji i otrzymania bonusu.

6. Na końcu należy zweryfikować swoją tożsamość (podobnie jak w przypadku Revolut) trzeba potwierdzić swoją tożsamość podając swój PESEL i numer dowodu (dane są bezpieczne i służą WYŁĄCZNIE potwierdzeniu tożsamości). Finalnie należy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 PLN na konto w Twisto ze swojego konta bankowego. Kwota ta jest natychmiast zwracana.

7. Po weryfikacji pełna funkcjonalność konta zostaje odblokowana i można zamówić darmową kartę płatniczą. U mnie weryfikacja zajęła 1-2 dni robocze.

Dodatkowe Bonusy od Twisto

Ależ niespodzianka. 28 lutego otrzymałem od Twisto wiadomość, że „jeszcze trochę i już piątek, piąteczek, piątunio… Wiemy jak ciężko dotrwać do weekendu! Dostajesz od nas 10zł w nagrodę za Twoją aktywność”. Jeśli zatem aktywnie używacie swojej karty, macie szansę na otrzymywanie dodatkowych bonusów za aktywność. W moim przypadku było to 10 PLN w punktach do wydania na dowolny zakup. Brawo Twisto!

darmowe pieniądze od twisto 10 pln

Łap kawę, kanapkę albo napój. Bonus aktywuje się automatycznie w Twojej aplikacji.

Jak kupować z Twisto?

Zakupy z Twisto nie różnią sie niczym od normalnych zakupów. Obecnie z produktu Twisto Free można korzystać robiąc zakupy w ponad 200 sklepach internetowych, które wdrożyły płatności Twisto „Kup teraz, zapłać później”. Dla osób które założą konto Twisto, czas na zapłatę za zakupy online bez żadnych kosztów wydłuży się tym samym z 21 do nawet 45 dni. Obecnie to najdłuższy okres bezpłatnego finansowania oferowany w polskich e-sklepach.

Ile kosztuje Twisto – opłaty i prowizje

Twisto daje możliwość łatwego gospodarowania własnym budżetem (bez względu na to, czy wypłata wpłynie na Twoje konto na czas), sprawdzenia rzeczy kupionych online zanim za nie zapłacisz, decydowania kiedy i jak uregulujesz swoje rachunki (w momencie zakupu, za miesiąc lub jeszcze później).

Podstawowe konto Twisto nie kosztuje nic. Wszelkie płatności dokonywane przez Twisto rozliczane są w ramach indywidualnie przyznawanego limitu kredytowego, którego wysokość zależy od wyniku badania zdolności klienta. Tutaj Twisto działa nieco podobnie do karty kredytowej – użytkownik korzysta z okresu bezodsetkowego o długości do 45 dni w ramach usługi Twisto Free. Termin spłaty salda można wydłużyć o kolejny miesiąc, jednak wiąże się to z opłatą – 45 groszy za każde 10 zł niespłacone w okresie bezodsetkowym. I jest to JEDYNA możliwa opłata, jaką możemy zapłacić dla Twisto za korzystanie z usługi. BRAK jest opłat miesięcznych, abonamentów, subskrypcji itd. Nie płacimy za przewalutowanie pieniędzy i transfery.

Nową funkcją, która pojawiła się w Twisto w ostatnim czasie jest możliwość zrolowania zadłużenia na kolejny miesiąc. Koszt takiej usługi wyceniany jest przez fintech na 45 groszy za każde 10 PLN , czyli 4,50 PLN za każde 100 zł lub po prostu 45 PLN za każdy 1000 PLN . Warto przy okazji wspomnieć o kosztach jakie niesie ze sobą niechowanie terminu spłaty. Otóż w przypadku braku spłaty oraz zrolowania zadłużenia, Twisto będzie naliczało ustawowe odsetki (obecnie ich poziom wynosi 14% w skali roku). Ale dzieje się to tylko i wyłącznie wtedy, gdy przekroczymy terminy spłat. Jeśli korzystacie z Twisto w prawidłowy sposób nie grożą wam dodatkowe opłaty, a sama usługa i karta są darmowe.

Od 1 października 2020 roku Twisto wprowadza dodatkowe plany:

 • Online za 0 PLN/mies. – jeśli najczęściej kupujesz z Twisto w internecie? Plan za 0 zł zapewni Ci pełną swobodę płatności online.
 • Space za 9,99 PLN/mies. – jeśli chcesz cieszyć się pełnią możliwości, które daje Twisto, w tym płatnościami mobilnymi (Google Pay, a od października Apple Pay), zakupami w sklepach internetowych, stacjonarnych i w całej galaktyce, z najlepszym kursem wymiany walut – plan Space jest dla Ciebie.

Dzielenie wydatków ze znajomymi

W styczniu 2020 roku pojawiła się w aplikacji kolejna nowa funkcja, w której można podzielić wydatek pomiędzy znajomych. Split wydatku jest dość prosty. Wystarczy w aplikacji wybrać konkretny wydatek i kliknąć opcję „podziel wydatek”, a następnie wskazać osobę. Po jej akceptacji podzielicie się wydatkami za daną transakcję. Szczególnie jest to przydatne podczas wspólnej jazdy taxi, imprez i wizyt w restauracjach, gdzie nie zawsze jest możliwość podzielenia rachunku przy kasie.Przewalutowanie i kursy walutowe w Twisto

Jak wiadomo Twisto pochodzi z Czech. Ostatnio płacąc kartą przez internet miałem możliwość wybrania waluty (Korona Czeska lub Polski Złoty). To dobra informacja, gdyż podczas wizyty u naszych południowych sąsiadów w Czechach możemy liczyć na korzystną opcję płatności. Dodatkowo ogromną zaletą Twisto jest stosowanie kursów rzeczywistych oferowanych przez organizację płatniczą Mastercard. Oznacza to, że płacąc za granicą lub zamawiając coś z zagranicznych sklepów online, nie zapłacicie prowizji za przewalutowanie. Kurs będzie porównywalny do tego, który uzyskuje się korzystając z Revolut. Sread, czyli różnicę między kursem kupna, a kursem sprzedaży danej waluty, w takim wypadku przyjmie śladową wartość.

Zalety Twisto

Do najważniejszych zalet korzystania z aplikacji, serwisu oraz karty Twisto zaliczyć można:

 • kontrola wydatków – aplikacja oferuje dzienne i miesięczne podsumowanie transakcji, w tym z podziałem na poszczególne kategorie;
 • okres spłaty niepowiązany z opłatą do 45 dni;
 • bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez Mastercard i brak nadrukowanego kodu CVC na karcie;
 • brak opłaty za przewalutowanie i korzystne kursy wymiany walut;
 • dostępność polskiego centrum obsługi klienta;
 • zakupy internetowe dokonywane jednym kliknięciem u partnerów Twisto
 • możliwość korzystania z dodatkowego cash backu za zakupy

Inne ciekawe rozwiązania to Twisto Snap i Twisto Split. Pierwsza funkcja pozwala na sfotografowanie rachunku lub faktury, po czym to fintech zajmie się rozliczeniami w imieniu klienta. Z kolei Twisto Split to możliwość rozdzielenia rachunku w restauracji na kilka osób, które mogą następnie rozliczyć się między sobą jednym kliknięciem.

Odbierz bonus i kartę od Twisto info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

41 Komentarze

 1. Super sprawa, polecam.
  Póki co dostałem 50zł za rejestrację i limit transakcji 1000zł miesięcznie.
  Jeśli też chcesz dostać 50zł użyj przy rejestracji kodu

 2. Działa. 50 zł wpadlo. Dzięki za cynk.

 3. sprawdzony kod na zwrot 50zł

  1. Czekam już tydzień na weryfikację i nic ;(

  2. @Ems a o jaki limit poprosiłaś?

 4. Hej! Korzystam z Twisto. Fajnie, co?

 5. jak by ktoś potrzebował :)

 6. Przepraszamy, nie możemy Cię zarejestrować

  Obecnie rejestracja w Twisto jest dostępna tylko dla osób mieszkających na stałe w Polsce. Nie przejmuj się – bez rejestracji wciąż możesz korzystać z Twisto Pay.
  O co chodzi resjestruje sie z pl

  1. @Amiga dziwne. Może jakiś VPN masz? Albo twój dostawca internetu ma dziwne ip.

  2. Jakiś mały

  3. Ja dostałem po weryfikacji.

 7. Polecam. Dostałem po 2 dniach.

 8. Hej! Korzystam z Twisto, Tobie też może się spodobać!

 9. kod promocyjny na 50 zł działa

 10. Hej, jeśli ktoś potrzebuje jeszcze kodu promocyjnego możecie skorzystać. :) Działa tak samo – 50 zł dla Was.

 11. Gdyby ktoś szukał to polecam

 12. Ja nie zrobiłam skanu dowodu, a karta i tak do mnie przyszła po tym jak kliknęłam „zamów kartę”

  1. @Klaudia oni chyba teraz uprościli formularz rejestracji i teraz chyba nie jest to wymagane

 13. polecam działa

 14. musze im podac pesel?

  1. @Anna tak. Muszą wiedzieć kim jesteś, gdyż jest to usługa finansowa.

 15. wpiszcie kod!! polecam

 16. Super działa, wszystko, chcesz otrzymać 50 zł przy rejestracji!? wpisz kod z wpisu

 17. Otrzymałem. Dzięki

 18. 50zł na start wpisz kod

 19. Wykorzystajcie swój bonus w ciągu 3miesiecy bo ja tego nie zrobiłem i 100zl przepadło

 20. I uwaga od października przedstawione tu możliwości i ułatwienia kosztują 9.99 miesięcznie.Za darmo pozostała tylko karta wirtualna.W tym momencie karta ta staje się co najwyżej przeciętna jak nie slaba

 21. Twisto znowu płaci 50 zł za samą rejestrację.

 22. KAMIL Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

 23. Dostałem 50 zl, bez problemów. Sama karta bardzo wygodna w użytkowaniu i korzystam z niej od czasu do czasu przy większych lub niespodziewanych zakupach (ostatnio – pilne kupno pralki). Bezpiecznie i bez zbędnych formalności. Warto.

 24. Nie zwrócili mi złotówki co teraz

  1. @Laura masz na myśli cash back z transakcje ich kartą?

 25. Czy ta promocja jest nadal aktualna?

 26. […] się jednym ze standardów płatności. Może popularnością jeszcze nie dorównuje Blikowi czy Twisto, ale w miarę dołączania PayPo do kolejnych sklepów, popularność usługi na pewno będzie […]

 27. […] ramach usługi można uzyskać do 7000 PLN limitu kredytowego na zakupy. Jest to usługa podobna do Twisto, Allegro Pay czy PayPo. Przy czym najbliżej mu do Twisto – gdyż oferuje wirtualną kartę […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje