Za darmo

Sposób na darmową kartę eSim od Yesim [kupony]

yesim - kupony i sposób na darmowego esim z internetem mobilnym

DYSKUSJA

Karty eSim to coraz popularniejsza forma szybkiego dostępu do planów i taryf u operatorów. Ze względu na dużą wygodę i szybkość aktywowania jest szczególnie polecana dla osób, które często podróżują i potrzebują taniego dostępu do internetu.

Jedną z takich usług oferuje Yesim. To aplikacja, dzięki której można zakupić i uzyskać kody niezbędne do aktywacji wybranej oferty operatora z dowolnego kraju. Yesim oferuje zarówno możliwość zakupu pakietu na dowolny kraj, region np. Unia Europejska lub cały Świat. Wszystkie pakiety zróżnicowane są ze względu na ilość gigabajtów oraz czas trwania.

I tak przykładowo za zakup karty eSim ważnej przez 15 dni w Egipcie z transferem 5 GB zapłacić można 28 Euro. Taka ilość danych jest w zupełności wystarczająca do normalnego korzystania z internetu poza hotelem, przesyłania zdjęć i filmów z wakacji do znajomych.

Promocja na start – odbierz 10 EUR

Osoby, które chcą założyć nowe konto w aplikacji Yesim mogą liczyć na bonus 10 EUR do wykorzystania na zakup swojej pierwszej karty eSim.

Taki bonus w zupełności wystarczy aby zakupić podstawowy pakiet internetu na kilkanaście dni np. w Europie.

Aby otrzymać bonus na start w Yesim należy pobrać aplikację z promocyjnego odnośnika, a następnie podczas rejestracji podać kod UIFV083. Kod należy wpisać w zakładce Konto > Wykorzystaj kod.

Po aktywacji konta i przyznaniu bonusu otrzymuje się 1000 monet Ycoins, które są ekwiwalentem 10 EUR. 1 EUR to 100 Ycoins. Przyznany bonus ważny jest przez 1 rok. Niewykorzystane środki przepadają.

Bonus 10 EUR Yesim na start

Aktualne kupony Yesim

Yesim regularnie prowadzi akcje z kuponami, którymi można w prosty i szybki sposób doładować saldo swoich punktów Ycoins. Poniżej prezentujemy ostatnie, aktualne znane nam kupony, dzięki którym otrzymacie dodatkowe środki na zakup międzynarodowych kart eSim i planów taryfowych w ponad 60 krajach świata.

W celu aktywacji kuponu, kod należy wpisać w zakładce Konto > Wykorzystaj kod.

UIFV083 – kupon na 10 EUR (1000 monet)
EURO2024 – kupon na 3 EUR (300 monet)
HAPPY2024 – kupon na 5 EUR (500 monet)

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. lipa straszna… po co mi to wysyłacie na emaila

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo