Za darmo

Sposób na darmową nawigację NaviExpert

darmowa nawigacja NaviExpert

DYSKUSJA

NaviExpert to jedna z tych nawigacji, które sprawdzają się w trasie. Nie jest darmowa, ale prezentujemy sposób, dzięki któremu będziecie mogli skorzystać z niej przez 30 dni całkowicie za free.

NaviExpert to polska mobilna nawigacja online na telefony i tablety z funkcją omijania korków, ostrzeżeniami CB i zawsze aktualnymi mapami, która niezawodnie doprowadzi Cię do celu. Nawigacja korzysta z aktualnych informacji o ruchu drogowym. Dane są na bieżąco zbierane od kierowców i dotyczą tego, jak szybko można pokonać poszczególne odcinki dróg. Jeśli na Twojej trasie pojawi się korek – Nawigacja automatycznie wytycza trasę alternatywną i omija problematyczny odcinek drogi.

Z kolei dzięki ostrzeżeniom CB w Nawigacji NaviExpert unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Nawigacja przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz zgłaszać i odbierać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc.

Zobacz także: posiadasz polisę od Link4 – aktywuj NaviExpert i odbierz zwrot gotówki za bezpieczną jazdę. Więcej informacji.

Mapy Nawigacji NaviExpert uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.

Aby aktywować kod i tym samym móc za darmo korzystać z nawigacji NaviExpert przez 30 dni należy wejść w menu aplikacji w zakładkę Moje Konto > Wprowadź Kod promocyjny, a następnie podążaj za instrukcjami. W odpowiednim polu należy podać kod „NAVIPL30”.

Jeśli już posiadasz aktywną usługę nawigacji na swoim koncie, usługa z kodu zostanie dodana do Twojego konta i będzie oczekiwać na uruchomienie po zakończeniu Twojej aktywnej usługi.

Kod jest ważny do 31 grudnia 2023 r. Po tym terminie nie będzie go można aktywować w aplikacji. Kod można aktywować tylko jeden raz na jednym koncie.

Aktywacja NaviExpert info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo