Za darmo

Sposób na darmowe 1000 punktów w Shell Clubsmart

promocje i darmowe gadżety na shell

DYSKUSJA

Shell posiada jeden z najstarszych programów lojalnościowych dla kierowców – Shell Clubsmart. Punkty można zdobywać zarówno za zakupy na stacji, tankowanie, ale także za korzystanie z ofert partnerów Shell. Są także akcje specjalne, a 1 z takich akcji jest ta, którą dziś opisujemy.

Obecnie do odwołania r. można otrzymać 1000 punktów na kartę Shell Clubsmart. To sporo, gdyż za 400 punktów można odebrać całkowicie za darmo chociażby hot dogów (po 190 pkt. każdy) lub kaw (po 200pkt. każda). Czy się to opłaca? Oceńcie sami. Myślę, że warto, szczególnie, że konkurencyjne programy jak ten Orlenu (Vitay) oferują nieco gorsze warunki wymiany punktów.

Zobacz także: darmowa usługa Assistance od Shell

darmowa kawa hot dog shell

Aby odebrać darmowe punkty w programie Clubsmart należy założyć nowe konto w serwisie Shell Clubsmart. Jeśli jeszcze go nie macie – warto zarejestrować się przed wykonaniem kolejnych kroków.

Następnie należy ściągnąć i zainstalować najnowszą aplikację ze sklepu Play Google lub Apple Store w przypadku telefonów Apple. Po zalogowaniu się do aplikacji na swoje konto zostaną przyznane w nagrodę dodatkowe punkty.

W aktualnej promocji otrzymuje się 50 punktów za rejestrację i 400 punktów powitalnych.

Uwaga: Punkty dopisywane są do konta w ciągu 3 dni.

Przy okazji warto wspomnieć, że nowa aplikacja Shell pozwala na sprawdzenie swojej liczby punktów i wartości punktów w złotówkach. Co ważne, im częściej korzysta się z aplikacji Shell ClubSmart, tym więcej punktów zyskuje się. Dzięki niej można też w łatwy sposób korzystać z bieżących promocji Shella. Dodatkowo z pomocą Lokalizatora Stacji zawsze można znaleźć najbliższa stację benzynową.

Dodatkowe punkty za granie w grę Shell Racing [ZAKOŃCZONE]

Shell dla fanów gier wyścigowych przygotował aplikację z grą na telefon. Można ją pobrać na telefon z systemem Android i iOS. Grę pozwoli poczuć się jak kierowca rajdowy. Na dodatek najszybszych uczestników wirtualnego wyścigu nagrodzimy punktami Shell ClubSmart. Codziennie, w okresie trwania promocji, nagrody czekają aż na 50 najszybszych kierowców.

Dla najlepszych czekają dodatkowe punkty Shell Clubsmart:

 • 1000 punktów za zajęcie 1. miejsca w Turnieju,
 • 200 punktów za zajęcie miejsc od 2. do 10. w Turnieju,
 • 100 punktów za zajęcie w Turnieju miejsc od 11. do 20.,
 • 50 punktów Shell ClubSmart za zajęcie miejsc od 21. do 50.

Punkty w grze rozdawane będą do 4 października 2020 r.

Zagraj w Shell Racing

Dodatkowe punkty za ankietę Shell

Jeśli posiadacie już kartę Shell i bierzecie udział w Shell Clubsmart możecie dodatkowo otrzymać 200 punktów za wypełnienie ankiety. Wystarczy przejść na dedykowaną stronę, podać datę i godzinę wizyty oraz identyfikator stacji. Data może być zmyślona, a identyfikator stacji znajdziecie na paragonie. Przykładowe paragony znajdziecie w Google (wystarczy odpytać wyszukiwarkę na frazę „Paragon Shell” i przełączyć na widok grafik – do wyboru do koloru). Następnie należy wypełnić ankietę satysfakcji klienta i w ostatnim kroku podać numer swojej karty Shell Clubsmart.

Punkty powinny zostać dopisane w ciągu 30 dni.

Wypełnij ankietę Shell

Dodatkowe punkty za staż

Shell swoim uczestnikom programu Clubsmart rozdaje darmowe punkty za stać. Aby otrzymać punkty za stać trzeba być wieloletnim uczestnikiem programu lojalnościowego Shell oraz otrzymać e-mail z informacja o przyznaniu takich punktów. Wówczas należy kliknąć w odpowiedni link i odebrać przyznane punkty.

Tym sposobem np. za 7 letni staż można otrzymać aż 700 darmowych i bonusowych punktów Shell Clubsmart.

darmowe punkty shell za staż

500 punktów za zatankowanie paliwa [ZAKOŃCZONE]

Shell nagradza dodatkowymi punktami za zatankowanie odpowiedniego rodzaju paliwa w odpowiednim dniu:

 • Wtorki – paliwo Shell V-Power 95
 • Czwartki – paliwo Shell V-Power Diesel

Aby otrzymać kod promocyjny na stacji wystarczy zatankować min. 10 litrów dowolnego paliwa we wtorek lub w czwartek. Następnie należy zalogować się na swoje konto Shell ClubSmart i wpisać kod promocyjny z paragonu. Promocja trwa do 28 lutego 2020 r.

O stacjach Shell

Shell to globalna i jednocześnie największa firma energetyczna i petrochemiczna, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach. Początek firmy datuje się na 1890, kiedy to wspierany przez króla holenderskiego – Wilhelma II Royal Dutch Petroleum Company zbudował swoją pierwszą platformę wydobywczą na Sumatrze. Shell działa w Polsce od 1992 roku i posiada obecnie ponad 400 stacji benzynowych, a znakiem charakterystycznym firmy jest stylizowana muszla małża.

Darmowe punkty ClubSmart info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. niestety dopisano tylko 350 zł więc to raczej nie odpowiada 1000 punktów o których mowa?

  1. @AA dostałem na start 400 punktów. Myślę że kolejne 1000 pojawi się w ciągu regulaminowych 30 dni. Więc czekamy. ;)

 2. Rejestrowałem 27 listopada tyś pkt wpadło 12 grudnia – nie panikować !
  Jeszcze można łatwo zdobyć kolejne 200 pkt co miesiąc wystarczy cokolwiek kupić na stacji i wypełnić ankietę

  1. @Piotr dzięki za info. ;)

 3. za załozenie konta w 2020 r punktów gratis nieprzyznają

 4. Za tą promkę powinien im się prokurator przyczepić. Na DWÓCH kartach (dwóch samochodach i dwóch smartfonach) do dzisiaj ani jednego dodatkowego punktu. Spełnione wszystkie warunki ówczesnego regulaminu.
  Omijać!!! Paliwo drogie, a de facto jest to albo Orlen albo Lotos z doliczoną marżą. Żarcie (wg testów na YT) jedno z gorszych. Bazują na renomie marki, ale podejście do klienta beznadziejne.

 5. Dobra stacja.

 6. jedzenie testowane na YT przez baranów internetowych buchaaaaaaaaa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo