Za darmo

Sposób na darmowe produkty Bodymax – promocja cashback

promocja cashback z darmowym suplementem bodymax

DYSKUSJA

Trwa promocja Bodymax „Wyzwanie 14 dni”, w której można otrzymać pełen zwrot za zakup suplementów diety tej marki.

Akcja Bodymax ma charakter promocji cash back – gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Producent preparatów z serii Bodymax gwarantuje zadowolenie z używania suplementów diety podczas 14 dniowej kuracji. Jeśli jednak stosowanie Bodymax nie przyniesie nam zamierzonych efektów, możemy zgłosić się po zwrot pieniędzy.

W akcji cash back biorą udział następujące produkty z serii Bodymax:

 • Bodymax Plus,
 • Bodymax 50+,
 • Bodymax Magnez + B6
 • Bodymax Sport,
 • Bodymax w płynie.

Jak otrzymać zwrot za zakup Bodymax?

1. Kup 1 z produktów Bodymax do 31 grudnia 2017 r. i zachowaj paragon.
2. Stosuj Bodymax regularnie przez 14 dni.
3. Jeśli po 14 dniach kuracji nie odzyskasz energii i sił witalnych wypełnij formularz i otrzymaj 100% zwrot pieniędzy. W formularz należy napisać krótkie, wyczerpujące uzasadnienie niespełnienia przez Produkt promocyjny oczekiwań Uczestnika, składające się co najmniej z 16 słów oraz podać numer konta bankowego, na który ma nastąpić zwrot.

Uwaga: maksymalny zwrot za zakup suplementu to 25 PLN. Zwroty są realizowane najpóźniej do 31 stycznia 2018 r.

O Bodymax

Suplementy diety Bodymax łączą w sobie siłę wyciągu z żeń-szenia z bogatym kompleksem witamin i minerałów. Ich skład dedykowany jest do różnych grup odbiorców, w różnym wieku. Skład preparatu został opracowany przez skandynawskich specjalistów, a wyciąg z żeń-szenia GGE Bodymax został dokładnie przebadany i udokumentowany. Zażywanie Bodymax zalecane jest dla osób, które odczuwają zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Regulamin promocji cashback Bodymax info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

 1. bodymax to suplement dla mnie ,ciagle czuje sie zmeczona ,nie spie po nocach.mam problemy z koncentracja.moze mu zaufam.

 2. 2.5. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji informacji wskazanych w punkcie 2.4.
  powyżej, w tym mogą poprosić o konsultację osoby wykonującej zawód medyczny

 3. Nigdzie nie dostrzeglam w regulaminie zapisu o kwocie 25pln. W zeszlej edycji promocji tak bylo, teraz czytam ze zwrot 100% rownowartosci zakupu.

  1. OK, mój błąd. Punkt 3.9

 4. . Uczestnicy, którzy spełnią warunki wynikające z Regulaminu otrzymają zwrot kwoty stanowiącej równowartość kwoty zakupu Produktu promocyjnego, nie większą niż 25,00 zł.brutto

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo