PromocjeZa darmo

Sposób na darmoszkę w McDonalds za wypełnienie ankiety

Promocja mcdonald's

DYSKUSJA

Jak wiadomo McDonalds bardzo dba o jakość obsługi i serwowanych posiłków. Podobnie jak Burger King i KFC organizują dla klientów możliwość uczestniczenia w badaniu satysfakcji obsługi.

Jednak nie każdemu jest dane uczestniczyć w tym badaniu. Jak się okazuje do badania wybierane są restauracje z danego regionu. Aby skorzystać z ankiety należy posiadać aktualny rachunek z restauracji i przepisać w odpowiedni kod wydrukowany na paragonie. Obecnie McDonald’s prowadzi program „Twój głos w pysznej sprawie”. Na każdym paragonie znajduje się indywidualny kod. Jego użycie pozwoli na wygenerowanie kuponu na gratisy. Kod jest jednorazowy. Po jego wpisaniu nie ma możliwości użycia go ponownie.

Swojego czasu istniało kilka sposobów na wygenerowanie kuponu bez rozwiązywania ankiety czy kupowania czegokolwiek w McDonalds. Obecnie te sposoby już nie działają, a wszystkie generatory kuponów są już nieaktualne. Obecnie tylko w specjalnej aplikacji można wypełnić ankietę, a samo wypełnienie ankiety należy poprzedzić zakupem.

Dzięki udziałowi w takim badaniu można otrzymać darmowego hamburgera kawę lub lody polewą w McDonalds ( kupon na małą kawę czarną albo małą kawę białą albo duże lody z polewą w kubeczku plastikowym (do wyboru polewa o smaku czekoladowym, karmelowym, truskawkowym)). To całkiem sensowne wynagrodzenie, biorąc pod uwagę, że sprawny klient jest w stanie wypełnić taką ankietę w 1-2 minuty.

Podobno McDonald’s zrezygnował z rozdawania darmowych lodów z powodu nadużywania promocji przez niektórych klientów, którzy kupowali sos za 1 PLN by wypełnić ankietę i odebrać lody za darmo. Obecnie za wypełnienie ankiety można otrzymać darmową kawę.

Aby skorzystać z promocji należy zakupić w McDonald’s dowolny produkt, odczytać z paragonu indywidualny kod, przejść do aplikacji McDonalds (Android lub iOS). W specjalnej sekcji „Twój głos w pysznej sprawie” należy przepisać w odpowiednie miejsce kod z paragonu otrzymanego przy kasie. Jeśli wszystko zrobi się prawidłowo, wygeneruje się automatycznie kupon. Kupon na darmową kawę lub darmowe lody trafi do zakładki Yeah!

Smacznego!

Ankieta McDonalds info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
8
Lubię to
7
Kocham
13
Zmieszany
4
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

30 Komentarze

 1. Witam, a gdzie sprawdzić czy np w Białymstoku jest ta promocja?

 2. „Wówczas zorientowałem się, że w badaniu mogą brać określone restauracje. Postanowiłem zajrzeć w kod ankiety. Znalazłem tam fragment skryptu na stronie w miescu gdzie należy przepisać dane z paragonu”

  Tu masz opisane jak sprawdzić ale musisz jeszcze znać numer swojej restauracji masz go na paragonie

 3. Prawym przyciskiem myszy „pokaż żródło” tam gdzie trzeba wpisać dane

 4. Er is een fout opgetreden:
  Unable to load questionnaire response. Please try again with your original questionnaire link. :(

 5. Przycisk 'generuj’ w generatorze nie działa .

  1. @Leokadia działa. Sprawdź na innej przeglądarce.

  2. Hej chce coś z maka

 6. Tutaj macie działający generator, który ktoś wrzucił na Wykop.
  Cheesa już nie można generować. Tylko lody albo ham.

  1. @Justyna dzięki. Zaktualizowane.

 7. Admin śmiałeś się z tych co zamawiają wiele próbek 2 ml perfum „MK” jakoś tak się nazywało ale tutaj z tą darmową kanapką i rozkminianiem kodów/skryptów sam wychodzisz na cebule bueheh

  1. @Tom wiem… Skorzystałem raz by sprawdzić czy działa, byście wstydu nie mieli :)

 8. Czy istnieje jakiś generator , który działa dla nowej aplikacji maka? Chodzi o te zadania i zbieranie punktów.

  1. Było coś takiego Kiedyś

 9. Generator już nie działa

 10. lubię waszą kawę białą lody również smaczna

 11. Teraz już tylko hamburger i lody dają, nie ma już cheeseburgera i frytek

  1. @Arkadiusz dzięki. doprecyzowałem. :)

 12. Fritki

 13. Obecnie nie ma.sensu wypełnienianie ankiet, w zamian na maksa chemiczna i obrzydliwa kawa albo równie paskudne lody, raczej napompowana powietrzem słodka papka

 14. A jak jest w sierpniu 2021 roku, czy to działa bo komentarze są nie z tego roku, w regulaminie pisze od 03.03.2021 r. i na stronie jest ale czy aktualne?

  1. @Ewa cały czas działa ta okazja. Aktualizujemy ją na bieżąco bo co jakiś czas zasady się zmieniają.

 15. DARMOWA PACZKA

 16. Tu So najlepsze frytki

 17. w większości mc w Krakowie nie ma lodów. tylko mała kawa czarna lub z mlekiem

 18. Bardzo uwielbiam mąka i jeżeli chce ktoś to może mi postawić

 19. z chęcią przyjmę

 20. Chcę darmowego burgera

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje