PromocjeZa darmo

Sposób na darmowy napój od Costa Coffee [darmowe ziarna]

promocje w costa coffee

DYSKUSJA

Costa Coffee prowadzi regularnie różnego rodzaju promocje i akcje specjalne. Niedawno po wpisaniu kuponu rabatowego można było otrzymać darmowy napój np. kawę w popularnej kawiarni.

Nic nie trwa wiecznie i promocje szybko się kończą. Ale pojawiają się także nowe. W tym artykule przedstawimy Wam sposób na odebrania darmowych ziaren i skorzystanie z promocji, która umożliwia zamawianie darmowych kawę, herbat, soków lub innych napojów w Costa Coffee.

Aby skorzystać z promocji i móc odbierać darmowe napoje przygotowane przez baristę w Costa Coffee należy zapisać się do klubu Costa Coffee. Samo zapisanie się do Klubu i programu lojalnościowego to 4 ziarna na start.

darmowa kawa w costa coffee kupony

Podczas rejestracji do Klubu Costa Coffee można otrzymać dodatkowe darmowe ziarna, za podanie kodu polecającego. Aktualny i ważny kod polecający: 376446 . Kod polecający należy wprowadzić podczas rejestracji nowego konta. Należy zaznaczyć opcję „posiadam kod polecający” i wprowadzić 6-cio cyfrowy kod. Po wprowadzeniu kodu otrzymuje się 2 dodatkowe ziarna do stanu punktów po złożeniu w kawiarni pierwszego zamówienia z użyciem karty klubowej Costa Coffee.

Dodatkowe 3 ziarna można otrzymać za pobranie aplikacji ze sklepu Google lub iOS i zainstalowanie aplikacji. Oczywiście trzeba się zalogować swoimi danymi.

Zdobyte ziarna można wymieniać na darmowe napoje w Costa Coffee. Za każdy zamówiony napój w Costa Coffe przy użyciu karty klubowej można otrzymać 1 dodatkowe ziarno. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości ziaren można wymienić je na darmowe napoje w Kawiarni Costa Coffee. Obecnie za uzbieranie 10 ziaren można zamówić w Costa Coffe otrzymuje voucher na dowolny napój przygotowany przez baristę, z 3 dowolnymi dodatkami z oferty. Ważność vouchera wynosi 30 dni.

Jak zdobyć darmowe ziarna w klubie Costa Coffee

1. Zarejestruj się w Klubie Costa Coffee.
2. Podczas rejestracji podaj kod polecający 376446 i odbierz darmowe ziarna na start
3. Potwierdź rejestrację
4. Ściągnij aplikację Costa Coffee i zainstaluj ją na swoim telefonie pobierając ją z Google lub Sklepu Apple. Po zalogowaniu do aplikacji otrzymasz 3 darmowe ziarna.

Kupony w Klubie Costa Coffee

W aplikacji Costa Coffee znaleźć można kupony i akcje specjalne, dzięki którym można otrzymywać darmowe napoje lub zniżki do wykorzystania podczas wizyt w Costa Coffee np. kupon na 15% rabatu na kawę klasyczną, kupon na 15% rabatu na kawy sezonowe czy 20% rabatu na Kawałek Ciasta.

Np. obecnie trwa promocja, gdzie za zakup dowolnej kawy klasycznej, smakowej lub świątecznej, kawy lodowej, Frostino lub soku przygotowanego przez baristę w rozmiarze L lub XL otrzymujesz 1 extra ziarno na Swoje konto Coffee Club.

Kupony Costa Coffee są regularnie aktualizowane i ich oferta jest stale zmieniana.

Zniżka dla studentów w Costa Coffee

Studenci mogą liczyć w Costa Coffee na dodatkowe zniżki. Po okazaniu legitymacji studenckiej można otrzymać dodatkowy rabat na zakup napojów w kawiarni.

O Costa Coffee

Costa Coffee to międzynarodowa sieć kawiarnii, która znana była wcześniej w Polsce jako CoffeeHeaven. Działa na terenie 25 krajów świata. Początki Costa Coffee sięgają 1971 r., kiedy to w Londynie zaparzona została pierwsza filiżanka kawy Costa. Jej twórcami byli bracia Sergio i Bruno Costa. Dzisiaj, zaledwie kilka metrów od miejsca gdzie zaczęła się ich przygoda z kawą, Palarnia Costa kontynuuje produkcję tej samej, unikalnej mieszanki ziaren, nad której stworzeniem bracia tak ciężko pracowali.

Rejestracja w Klubie Costa Coffee info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
2
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje