PromocjeZa darmo

Sposób na dodatkowe punkty Clubcard #2

kupony rabatowe tesco

Niedawno opisywaliśmy odkryty sposób na dodatkowe punkty Clubcard w programie lojalnościowym Tesco. Wówczas chodziło o wypełnianie ankiet. Tym razem nowy sposób jest jeszcze bardziej przyjemny.

A mianowicie chodzi o grę na smartfony „Moje małe Tesco”. Instalując ją na swoim smartfonie (gra dostępna jest na Windows Mobile, iOS i system Android) można zbudować swój własny świat Tesco. Jest to typowa gra ekonomiczna, w której wcielamy się w we właściciela Tesco. Naszym zadaniem jest ustawianie regałów, zamawianie na bieżąco towaru, zatrudnianie pracowników i obsługę klientów. Można nawet udekorować sklep według swojego gustu.

Gra jest bardzo ciekawie pomyślana i osadzona w realiach Tesco. Posiada aż 100 poziomów. Można zapraszać znajomych, handlować z innymi internautami produktami i co najlepsze – do obsługi gry nie potrzebne jest połączenie z internetem.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Podczas gry na pewnym etapie można wybudować punkt Clubcard, dzięki któremu po zweryfikowaniu swojej karty można przelewać zgromadzone w grze punkty. Jednorazowo można przelać 50 punktów według przelicznika 1 punkt w grze to 1 punkt Clubcard. Mnie to udało się już po ok. 1 godzinie grania.

Więcej informacji oraz linki do pobrania gry z Windows Phone Store, App Store i Google Play poniżej.

Pobierz grę Moje małe Tesco info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Jestem miłośniczką zakupów w tesco .

  2. Wiecie co oznacza to 20 50 i karta clubcard

  3. Można jednorazowo przelać na kartę tylko 50 pkt dlatego dzielą areszta zostaje na potem. Mam pytanie : do tej pory przychodziło bardzo dużo klientów a teraz od czasu tylko ktoś wejdzie . Nie wiecie co się stało

  4. Szkoda że już Tesco niema

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje