Promocje

Sposób na kupon 10/15/20/30 PLN i monety od Allegro

Allegro kupon rabatowy - promocja

DYSKUSJA

Allegro rozpoczęło nowy program lojalnościowy, w którym po spełnieniu warunków można odbierać kupony rabatowe w wysokości 20 PLN.

Program lojalnościowy Allegro polega na tym, że teraz za zakupy w aplikacji mobilnej Allegro można otrzymać dodatkowe korzyści. Zapewne uruchomienie nowego programu lojalnościowego jest związane z zakończeniem współpracy z Payback. Wcześniej każdy użytkownik Allegro posiadający kartę lojalnościową Payback mógł zbierać za zakupy dodatkowe punkty.

Obecnie zdobywa się wirtualne monety. Otrzymuje się je za zakup przedmiotów w oznaczonych aukcjach. Ilość monet, jakie można otrzymać za zakup uzależniona jest od wartości produktu lub aktualnej promocji Allegro. Zakup musi być od sprzedawcy, który ma wystawione oferty ze Standardem Allegro. Transakcja za taką kwotę nagradzana jest 6 monetami. Jak łatwo policzyć 1 moneta = 1 złotówce. Aukcje z dodatkowymi monetami są specjalne oznaczone.

Uwaga: Do kwoty zakupów nie wchodzą koszty dostawy.

Po uzbieraniu 10/20 monet zamienić je można na kupon o wartości 10/20 PLN. Kupon można wykorzystać na zakupy za minimum 40 PLN. Wymiany zebranych punktów można dokonać poprzez aplikację mobilną, w zakładce „Kupony i monety”. Po uzbieraniu wymaganej liczby monet będzie aktywny przycisk „Wymień monety na kupony”. Kupując w ofertach z Monetami, te trafiają od razu na saldo konta. W przypadku promocji Monetowych, wystarczy kliknąć w przycisk Odbierz.

Uwaga 2: Zebrane monety ważne są na koncie Allegro przez 1 rok. Wygenerowany kupon należy wykorzystać przez 14 dni.

Aktualne promocje z monetami Allegro

strong>20 monet za zakup produktów motoryzacyjnych, ogród za 250 PLN

Allegro premiuje sporą ilością monet – aż 20, za zakup w kategoriach motoryzacyjnych produktów za minimum 250 PLN.

Promocja trwa do 16 czerwca 2024 r. Szczegóły promocji

40 monet za pierwsze zakupy w Allegro Biznes

Promocja przeznaczona jest dla klientów, którzy zarejestrują Konto Firma lub posiadają już aktywne Konto Firma i zrobią zakupy za minimum 440 PLN. Promocja dla firm trwa do 16 czerwca 2024 r. Szczegóły promocji

10 monet za zakup w kategorii Zdrowie i Uroda [ZAKOŃCZONE]

Allegro promuje zakupy w kategorii Zdrowie lub Uroda. Z promocji wyłączone są zakupy w kat. Leki bez recepty. Należy zakupić za minimum 120 PLN. Promocja trwa do 24 maja 2024 r. Szczegóły promocji.

< 30 monet za udział w Smart Week [ZAKOŃCZONE]Biorąc udział w Smart Week i robiąc zakupy w ofertach oznaczonych taką promocją za minimum 500 PLN (w ciągu trwania całego smart week) otrzymać można 30 monet. Promocja trwa do 22 maja 2024 r. Szczegóły promocji.

2 monety za dostawę Orlen Paczką [ZAKOŃCZONE]

Orlen Paczka to nowy sposób dostawy na Allegro. Korzystając z tej opcji otrzymamy do 2 monet. Szczegóły promocji. Okazja ważna jest do 19 maja 2024.

20 monet za zakupy w kategorii Ogród, Meble, Przemysł oraz Motoryzacja [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy wyposażenia w następujących kategoriach:
Motoryzacja
Dom i Ogród > Meble
Dom i Ogród > Ogród
Firma i usługi > Przemysł

Za zakup za minimum 300 PLN można otrzymać 20 monet. Promocja trwa do 30 kwietnia 2024 r. Zakupu należy dokonać w aplikacji mobilnej. Szczegóły promocji

8 monet za zakupy w kategorii Rolnictwo [ZAKOŃCZONE]

Allegro do 29 kwietnia 2024 r. premiuje zakupy w kategorii Firma i usługi > Przemysł > Rolnictwo, Lokalny Ryneczek na Allegro Lokalnie. Zakup musi być za minimum 99 PLN. Szczegóły promocji

10 monet za zakup wózków i fotelików, zabawek ogrodowych oraz akcesoriów do ogrodu [ZAKOŃCZONE]

Allegro do 21 kwietnia 2024 premiuje zakup w następujących kategoriach:

 • Dziecko > Foteliki samochodowe i akcesoria
 • Dziecko > Wózki dziecięce
 • Allegro > Dziecko > Zabawki
 • Allegro > Dziecko > Zabawki Ogrodowe

Zakup musi być za min. 120 PLN. Szczegóły promocji

10 monet za zakup ubrań [ZAKOŃCZONE]

Za zakupy w kategorii moda można otrzymać dodatkowe 10 monet za zakupy za minimum 130 PLN. Okazja aktywna jest od 23 kwietnia 2024 r. Szczegóły promocji

30 Monet za zakup AGD, Telefony lub RTV [ZAKOŃCZONE]

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Allegro premiuje monetami zakupy w dziale Elektronika > RTV i AGD > Telefony i Akcesoria za minimum 400 PLN w aplikacji mobilnej. Bonusowe monety to 30 sztuk. Promocja trwa do 21 kwietnia 2024 roku. Szczegóły promocji.

Kategorie objęte promocją:

 • Allegro > elektronika > RTV i AGD
 • Allegro > elektronika > Telefony i akcesoria

30 monet za zakup opon i felg [ZAKOŃCZONE]

Przy zakupie w kategorii opony i felgi lub można otrzymać 30 monet. Zakup musi być za 600 PLN lub więcej. Promocja trwa do 21 kwietnia 2024 r. Szczegóły promocji.

30 monet na Allegro Days [ZAKOŃCZONE]

Kup za 400 PLN na Allegro produkty oznaczone „Allegro Days” lub przecenione np. „-20%” i odbierz 30 monet. Promocja trwa do 11 kwietnia 2024 r. Zakupy mogą być rozbite na kilka zamówień, wystarczy aby suma zamówień w ramach Allegro Days wynosiła kwotę minimalną. a href=”https://clk.tradedoubler.com/click?p=288386&a=2798168&url=https%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fkampania%2Fmonety%2Fpromocje” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>Szczegóły promocji.

10 monet za zakupy w kategorii Biuro i Reklama [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje do 7 kwietnia 2024 r. zakupy w aplikacji mobilnej w kategorii Biuro i Reklama za min. 120 PLN. Szczegóły promocji.

30 Monet przy zakupach w kategorii Konsole [ZAKOŃCZONE]

Allegro daje bonus za zakupu przedmiotów w kategorii:

allegro.pl > Elektronika > Komputery
allegro.pl > elektronika > Konsole i automaty

Zakup musi być za minimum 400 PLN na Allegro do 7 kwietnia 2024 można odebrać dodatkowe 30 monet. Szczegóły promocji. Zakup musi odbyć się w aplikacji mobilnej.

10 monet za zakup w kategoriach sprzętu sportowego [ZAKOŃCZONE]

Allegro nagradza zakupu w kategoriach Sport i turystyka za min. 120 PLN. Promocja trwa tylko do 7 kwietnia 2024 r. Zakup musi być w aplikacji mobilnej. Szczegóły promocji.

darmowe-probki-bebilon

20 monet za zakupy w kategorii Narzędzia i Przemysł za 200 PLN [ZAKOŃCZONE]

Allegro dodaje do salda monet dodatkowe 20 monet za zakupy w kategorii Dom i Ogród > Narzędzia lub Dom i Ogród > Budownictwo i Akcesoria za minimum 200 PLN. Promocja obowiązuje do 26 marca 2024 r. Szczegóły promocji

5 monet za zakupy rękodzieła [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w kategorii Rękodzieło. Kupując w aplikacji mobilnej za minimum 50 PLN otrzymuje się 5 monet od Allegro. Promocja trwa do 28 marca 2024 r. Szczegóły promocji.

30 monet za zakupy artykułów z działu motoryzacja, biuro i reklama oraz ogród [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w kategorii:

– Motoryzacja > Opony i felgi > Opony
– Dom i Ogród > Ogród
– Firma i usługi > Biuro i Reklama

W ramach promocji można otrzymać 30 monet extra za zakupy za minimum 600 PLN. Promocja trwa do 17 marca 2024 r. Szczegóły promocji.

30 monet za zakup elektroniki [ZAKOŃCZONE]

Bonus w wysokości 30 monet za zakup za minimum 400 PLN w takich kategoriach jak:

– allegro.pl > Elektronika > RTV i AGD
– allegro.pl > Elektronika > Fotografia
– allegro.pl > Elektronika > Komputery
– allegro.pl > Elektronika > Konsole i automaty

Okazja aktywna jest do 15 marca 2024 r. Zakup musi być w Aplikacji Mobilnej. Szczegóły promocji

5 monet za zakupy do domu [ZAKOŃCZONE]

Zakupy w kategoriach Dom i ogród w aplikacji mobilnej Allegro Lokalnie za minimum 79 PLN premiowane są 5 monetami. Promocja trwa do 5 marca 2024 r. Zakupy muszą być dokonane w aplikacji mobilnej na Allegro Lokalnie. Szczegóły promocji

bebiko darmowe gadżety

10 monet za zakup akcesoriów GSM w aplikacji mobilnej [ZAKOŃCZONE]

Allegro do 26 lutego 2024 r. premiuje zakupy w kategorii akcesoria mobilne. Zakup musi być dokonany w aplikacji mobilnej za minimum 150 PLN. Szczegóły promocji

50 Monet za zakup w dziale Elektronika [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje 30 monetami zakupy w dziale Elektronika z konta Allegro. Zakupy muszą być wykonane z aplikacji mobilnej. Bonusowe monety to 30 sztuk. Minimalna wartość zamówienia to 400 PLN. Promocja trwa do 11 lutego 2024 roku. Szczegóły promocji.

20 monet za zakup produktów motoryzacyjnych i sportowych za 250 PLN [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje sporą ilością monet – aż 20, za zakup w wybranych kategoriach motoryzacyjnych i sportowych produktów za minimum 250 PLN. Należy zakupić w kategoriach:

 • Motoryzacja bez opon i felg
 • Sport i turystyka

Promocja trwa do 4 luty 2024 r. Szczegóły promocji

10 monet za zakupy z opcją SMART [ZAKOŃCZONE]

Promocja obowiązuje w przypadku zakupów w następujących kategoriach:

Allegro Lokalnie > Moda,
Allegro Lokalnie > Dom i Ogród,
Allegro Lokalnie > Dziecko,
Allegro Lokalnie > Kultura i Rozrywka,
Allegro Lokalnie > Sport i Turystyka,
Allegro Lokalnie > Kolekcje i Sztuka.

Zakup musi być za minimum 179 PLN i być wykonany z opcją dostawy SMART. Okazja trwa do 28 stycznia 2024 r. Szczegóły promocji

10 monet za zakupy za 120 PLN na Allegro [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w aplikacji do 20 grudnia 2023 r. Minimalna wartość zakupów to 120 PLN. W jednej transakcji suma wartości wszystkich przedmiotów musi być min. 120 PLN. Do tej kwoty nie wliczają się koszty wysyłki. Szczegóły promocji

Zakupy premiowane są w następujących kategoriach:

darmowe próbki bebilon dla dzieci

– Moda
– Dziecko > Zabawki
– Kultura i Rozrywka > Książki i Komiksy
– Zdrowie
– Uroda
– Dom i Ogród > Wyposażenie
– Supermarket

5 monet na Allegro Lokalnie< [ZAKOŃCZONE]/strong>

Kup za 65 PLN na Allegro w dowolnych kategoriach i odbierz 5 monet. Promocja trwa do 19 grudnia 2023 r. Szczegóły promocji.

30 monet za zakupy w aplikacji

Allegro premiuje zakupy w aplikacji do 11 grudnia 2023 r. Minimalna wartość zakupów to 400 PLN. W jednej transakcji suma wartości wszystkich przedmiotów musi być min. 400 PLN. Do tej kwoty nie wliczają się koszty wysyłki. Szczegóły promocji

10 monet za zakup zabawek [ZAKOŃCZONE]

Kolejne 10 monet można zdobyć za zakupy w kategorii zabawki, zabawki ogrodowe lub supermarket za minimum 120 PLN. Promocja trwa do 5 kwietnia 2023 r. Szczegóły promocji.

30 monet przy zakupach oznaczonych logo Black Week od 500 PLN [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje dodatkowymi 30 monetami zakupy zrealizowane w ofertach oznaczonych labelką Black Week. Zakup musi być za minimum 500 PLN. Promocja trwa do 19 listopada 2023: Szczegóły promocji

30 Monet przy zakupach od 400 zł w kategorii RTV & AGD lub Fotografia [ZAKOŃCZONE]

Zakupy w kategorii RTV AGD lub Fotorafia do 8 listopada 2023 premiowane są aż 30 monetami. Minimalna wartość zamówienia to 400 PLN. Szczegóły promocji

Dotyczy kategorii:

– Allegro.pl > elektronika > RTV i AGD
– Allegro.pl > elektronika > Fotografia

10 Monet przy zakupie z działu Supermarket lub Uroda [ZAKOŃCZONE]<

bebiko darmowe gadżety

Allegro premiuje dodatkowymi monetami za pierwsze zakupy w dziale Supermarket lub Uroda za minimum 80 PLN (Promocja skierowana jest do klientów, którzy w 2023 roku nie dokonali zakupów w kategorii Supermarket / Uroda, ale zrobili jakiekolwiek zakupy na allegro.pl w innej kategorii). Okazja trwa do 8 października 2023 r. Szczegóły promocji.

Promocja obejmuje podkategorie:

 • Allegro.pl > Supermarket
 • Allegro.pl > Uroda

5x 10 monet za płatność Allegro Pay [ZAKOŃCZONE]<

Obecnie można otrzymać dodatkowe 50 monet za płatność płatnościami odroczonymi Allegro Pay. Promocja ważna do 9 listopada 2023 r. Jest to oferta przeprosinowa dla osób, które dostały e-mail od Allegro, a którego nie powinny otrzymać. Szczegóły promocji na koncie Allegro

5 monet za zakup z Magazynu Allegro [ZAKOŃCZONE]

Załóż zamówienie składające się z min. 3 produktów z Magazynu Allegro z dowolnej kategorii. Lista produktów dostępnych w magazynie Allegro. Promocja trwa do 15 października 2023 r. Szczegóły promocji.

10 monet za zakup artykułów dla zwierząt [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w kategorii Artykuły dla zwierząt za minimum 130 PLN. Wówczas liczyć można na 10 monet. Promocja trwa do 12 października 2023. Więcej informacji i Szczegóły promocji.

5 monet za zakupy w strefie Premier [ZAKOŃCZONE]

Zrób zakupy za minimum 50 PLN w strefie Premier Allegro w kategorii Kultura i Rozrywka i odbierz 5 monet. Promocja trwa do 15 października 2023 r. Więcej informacji i Szczegóły promocji.

20 monet za zakupy Elektroniki w Allegro Lokalne [ZAKOŃCZONE]

Za zakupy w serwisie Allegro Lokalne za minimum 400 PLN można odebrać 20 monet. Promocja trwa do 8 października 2023 roku. Szczegóły promocji.

50 monet za zakup laptopa przez nauczyciela na Allegro [ZAKOŃCZONE]<

Allegro premiuje nauczycieli za zakup laptopa na Allegro (należy skorzystać z przyznanego bonu nauczycielskiego na taki zakup). Zakup musi być od 2 do 29 października 2023 r. Minimalna wartość zakupu to 2500 PLN. Szczegóły promocji

darmowe próbki bebilon dla dzieci

5 monet za dostawę DHL [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje kupujących za minimum 20 PLN, którzy podczas zakupów wybiorą dostawę kurierem DHL. Po spełnieniu warunków można otrzymać 5 monet za darmo. Promocja trwa do 30 września 2023 r. Szczegóły promocji

7 monet za zakupy w Strefie Rodzica [ZAKOŃCZONE]

Dołączając do strefy rodzica i robiąc zakupy za minimum 70 PLN można otrzymać 7 monet. Promocja z monetami trwa do 24 września 2023 r. Są wyłączenia wewnątrz kategorii należących do strefy rodzica. Szczegóły promocji.

10 monet za zakup w kategorii Książki i komiksy na Allegro Lokalnie [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w kategorii Książki i komiksy na Allegro Lokalnie. Można zgarnąć aż 10 monet. Zakupy należy wykonać do 10 września 2023 r. za minimum 110 PLN. Szczegóły promocji

5 monety za zakup z dostawą Allegro One [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy za min. 1 PLN z wybraną opcją dostawy Allegro One Kurier lub Allegro One Kurier – dostawa dzisiaj. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 r. Szczegóły promocji

10 monet w promocji na Powrót do Szkoły [ZAKOŃCZONE]

Do 24 sierpnia 2023 Allegro premiuje 10 monetami zakupy za minimum 120 PLN. Zakupy mogą być dowolne za wyjątkiem wykluczonych kategorii w sekcjach:

 • Elektronika
 • Moda
 • Książki i komiksy
 • Rękodzieło
 • Artykuły szkolne

Więcej informacji i Szczegóły promocji.

10 monet za wystawienie 3 ofert w Allegro Lokalnie [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje sprzedawców w Allegro Lokalnie, którzy wystawią pierwsze oferty w Appce Allegro na Allegro Lokalnie. Okazja ważna jest do 14 sierpnia 2023 r. Szczegóły promocji Allegro Lokalnie

Promocja obowiązuje w kategoriach:

 • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki
 • Moda > Biżuteria i Zegarki
 • Dziecko > Odzież
 • Dziecko > Obuwie

10 monet na pierwsze zakupy w kategorii Zdrowie [ZAKOŃCZONE]

Kupując po raz pierwszy w kategorii zdrowie do 28 maja 2023 można zgarnąć 10 monet. Trzeba spełnić dodatkowe warunki: Od 15 maja 2022 zdobyłeś minimum 5 monet, od 15 maja 2022 dokonałeś minimum 13 transakcji skutecznie opłaconych i nie kupowałeś nic z tej kategorii od 15 maja 2022. Szczegóły promocji.

10 monet za zakup w kategorii Kultura i Rozrywka [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy w kategorii Kultura i Rozrywka w podkategoriach jak:
Allegro> Kultura i rozrywka > Książki i komiksy
Allegro> Kultura i rozrywka > Gry
Allegro> Kultura i rozrywka > Instrumenty
Allegro> Kultura i rozrywka > Muzyka
Allegro> Kultura i rozrywka > Gadżety
Allegro> Kultura i rozrywka > Filmy

Zakupy trzeba zrobić za min. 49 PLN do 26 kwietnia 2023 r. Szczegóły promocji.

10 monet za dodanie Allegro Care [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje zakupy z dodaną dodatkową usługą Allegro Care. Za dodanie tej usługi do zamówienia można otrzymać dodatkowe 10 monet. Allegro Care to dodatkowa ochrona Twojego urządzenia w formie ubezpieczenia. Kupując Allegro Care, możesz zyskać spokój i ochronić się przed nieplanowanymi wydatkami. Promocja trwa do 31 grudnia 2022 r. Szczegóły promocji.

5 monet za płatność Blikiem [ZAKOŃCZONE]

Płacąc za zakupy na Allegro Blikiem można otrzymać 5 darmowych monet. Zakupy muszą być za minimum 50 PLN liczone wraz z przesyłką. Promocja przeznaczona jest dla klientów, którzy jeszcze nie korzystali z płatności BLIKIEM podczas zakupów na Allegro.pl Okazja trwa do 23 grudnia 2022 r. Szczegóły promocji.

Nawet 5 darmowych monet Allegro za zamówienie z dostawą Poczty Polskiej [ZAKOŃCZONE]

Osoby, które nie zamawiały na Allegro z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej mogą otrzymać do 5 monet (2 za pierwszy zakup i 3 monety za drugi zakup). Pula promocyjnych Monet jest ograniczona. Pozostało 1 626 000 monet. Promocja trwa do 4 grudnia 2022 roku. Szczegóły promocji.

9 monet za napisanie opinii w Allegro [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje opiniotwórców, którzy do 31 sierpnia 2022 r. wystawią opinię tekstową składającą się z przynajmniej 100 znaków.

Opinia musi dotyczyć produktów zakupionych w kategoriach:

 • Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki
 • Moda > Biżuteria i Zegarki

7 Monet przy zakupie min. 2 środków do utrzymania czystości od jednego sprzedawcy z działu Supermarket [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje dodatkowymi monetami za zakupy w dziale Supermarket w kategorii środki czystości za minimum 89 PLN. Z okazji można skorzystać 2 razy. Okazja trwa do 6 października 2021 r. Szczegóły promocji

Promocja obejmuje podkategorie:

 • Allegro.pl > Supermarket > Utrzymanie czystości

35 monet za zakup kategorii Telefony i akcesoria [ZAKOŃCZONE]

Robiąc zakupy na Allegro w kategorii Telefony i akcesoria za minimum 395 PLN można otrzymać dodatkowe 35 monet. Promocja obowiązuje do 7 września 2021 r. Szczegóły promocji

Sprzedawaj na Allegro Lokalne i odbierz 20 monet [ZAKOŃCZONE]

Osoby, które wystawią minimum 3 przedmioty w kategoriach: Dziecko, Sport i Turystyka, Książki i Komiksy i dodadzą do opisu #zKątaNaKonto w opisie oferty mogą otrzymać 20 monet. Należy przynajmniej 1 z tych przedmiotów sprzedać. Promocja trwa do 30 września 2021 r. Pula monet to 100 000 sztuk.

15 monet za wystawienie oferty sprzedaży zabawki [ZAKOŃCZONE]

Allegro promuje swój serwis Allegro Lokalnie, w którym za wystawienie oferty sprzedaży aukcji do 1 czerwca 2021 r. i dodanie opcji kup teraz można zgarnąć 5 monet. Premiowane jest wystawianie przedmiotów w kategorii zabawki.

50 Monet za aktywację i pierwsze zakupy z Allegro Pay [ZAKOŃCZONE]

Allegro wprowadziło Allegro Pay jako nową usługę płatniczą. Ci co jeszcze nie skorzystali z tej opcji mają okazję otrzymać nawet 50 monet. Oddzielnie wynagradzana jest aktywacja Allegro Pay oraz opłacenie pierwszego zamówienia przez Allegro Pay. Jeśli wcześniej aktywowałeś, ale nie płaciłeś z Allegro Pay będzie można otrzymać tylko 25 monet. Promocja trwa do 20 czerwca 2021 lub wyczerpania puli darmowych monet (pula wynosi 2 000 000 szt). Szczegóły promocji.

50 monet za zakup w kategorii Rowery [ZAKOŃCZONE]

Allegro do 12 maja 2021 promuje zakupy w kategorii Rowery i akcesoria aż 50 monetami. Zakup musi być za minimum 1200 PLN. Szczegóły promocji.

5 monet za wystawienie oferty sprzedaży książki [ZAKOŃCZONE]

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Allegro promuje swój serwis Allegro Lokalnie, w którym za wystawienie oferty sprzedaży aukcji do 26 kwietnia 2021 r. i dodanie opcji kup teraz można zgarnąć 5 monet.

Do 500 monet za zakup produktów Samsung [ZAKOŃCZONE]

Wyjątkowa okazja na podreperowanie licznika bezpłatnych monet od Allegro. Tym razem Allegro premiuje nawet 500 monetami za zakup wybranych urządzeń marki Samsung np. telewizorów, pralek, okapów, piekarników, odkurzaczy, lodówek. Promocja trwa do 25 stycznia 2021 r. Szczegóły na stronie promocji.

30 monet za zakup w kategorii laptopy za 499 PLN [ZAKOŃCZONE]

Za zakup sprzętu komputerowego w kategorii laptopy Allegro przyznaje 30 darmowych monet. Promocja trwa do 30 grudnia 2020 r. Szczegóły promocji

12 monet za zakup Pampers [ZAKOŃCZONE]

Za zakup w strefie marek wybranych pampersów i chusteczek nawilżanych można zgarnąć dodatkowe 12 monet. Dodatkowo ceny produktów zostały obniżone do 36%. Oferta obowiązuje od 21 do 22 grudnia 2020 w oficjalnym sklepie pampers na Allegro.

15 monet za dowolny zakup za 99 PLN [ZAKOŃCZONE]

Allegro promuje swoją usługę Allegro Finanse. Zakup za minimum 99 PLN i opłacenie przez Allegro Finanse daje dodatkowe 15 monet. Promocja działa tylko w dniu 3 listopada 2020. Szczegóły promocji

20 PLN za darmo od Huawei [ZAKOŃCZONE]

Huawei i Allegro nagradzają właścicieli konkretnych telefonów. Posiadacze takich telefonów jak Mate 30 Pro, P40 lite e, P40 lite, P40, P40 Pro, P40 Pro +, Y5P, Y6P oraz tabletów M6, MediaPad Pro, T8 mogą odebrać w aplikacji kupon na zakupy o wartości 20 PLN.

Nawet 20 monet za dodanie nowej karty [ZAKOŃCZONE]

Allegro premiuje osoby, które dodadzą nową kartę do swojego konta. Kartę można dodać podczas płatności za zakupy w aplikacji lub na stronie internetowej Allegro. Promocja jest obwarowana kilkoma warunkami. Pierwsze 10 monet otrzymuje się za dodanie nowej karty, której wcześniej nie mieliśmy przypisanej do konta na Allegro. Dodatkowy warunek mówi o tym, że nie można było płacić żadną przypisaną do konta kartą od 15 października 2019 do 15 listopada 2020 r. Kolejne 10 monet można zdobyć za regularne zakupy: pierwszy zakup – 1 moneta, drugi zakup – 2 monety, trzeci zakup – 3 monety, czwarty zakup – 4 monety. Promocja trwa do 20 grudnia 2020 roku. Szczegóły promocji.

20 Monet za wystawienie i promowanie pojazdu [ZAKOŃCZONE]

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Allegro po odłączeniu się od Otomoto promuje swój nowy serwis Allegro Lokalnie – dzięki czemu można zgarnąć 10 Monet po publikacji ogłoszenia pojazdu z pakietem Turbo lub Nitro. Dodatkowe 10 monet można otrzymać za wyróżnienie ogłoszenia (poprzez podniesienie pakietu do Premium). Promocja trwa do 31 października 2020 r. Szczegóły promocji.

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Kupon od Allegro info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. „Otrzymuje się je za zakup przedmiotu o wartości min. 60 PLN. Zakup musi być od sprzedawcy, który ma wystawione oferty ze Standardem Allegro. Transakcja za taką kwotę nagradzana jest 6 monetami. Jak łatwo policzyć 1 moneta = 1 złotówce.” Chyba jak łatwo policzyć 1 moneta = 10zl?

  1. @Monika 10 zł wydane. Ale 1 zł otrzymane za 10 wydanych złotówek. :)

 2. Kupony do allegro. warto zaglądać po nowe oferty

  1. Witam serdecznie

 3. 30 monet za zakup części samochodowych za 330zł, w dniach 28-31.01.2021

 4. Kto to wszystko zakuma. Allegro zeszło na psy już dawno. Co chwila zmiany jakieś monety itp. Ciągłe niby udoskonalanie Allegro a tak naprawdę corz więej komplikacji. Kiedyś Allegro było proste przejrzyste bez zbędnych bajerów. Starsi nie mieli problemów ze sprzedażą i zakupem. Teraz to porażka. Jak mają to ogarnąć te wszystkie nowinki Allegro ciągle wprowadzane zmiany i regulaminy ludzie prości albo starsi.

 5. Jak jeszcze możesz złapać tę promocję? gdzie mam napisać recenzję?

  9 monet za napisanie opinii w Allegro

  Allegro premiuje opiniotwórców, którzy do 31 sierpnia 2022 r. wystawią opinię tekstową składającą się z przynajmniej 100 znaków.

  Opinia musi dotyczyć produktów zakupionych w kategoriach:

  Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki
  Moda > Biżuteria i Zegarki

  1. @Irina promocja już zniknęła z allegro prawdopodobnie dlatego ze rozdali założoną ilość monet.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje