PromocjeZa darmo

Sposób na kupon do Pyszne.pl od VOD

kupon rabatowy na pyszne.pl - promocja

Portal filmów na żądanie VOD.pl wystartował z promocją, w której można zgarnąć kupon do Pyszne za wypożyczenie filmu w ich serwisie.

Serwis VOD.pl to jeden z pierwszych i chyba najbardziej znanych w Polsce (tuż obok serwisu Chili), w którym można wypożyczać filmy z bogatego katalogu pozycji. To taka interaktywna wypożyczalnia filmów, w której obejrzeć można nie tylko starsze produkcie, ale całkiem te świeże.

Serwis VOD należy do grupy Axel Springer i jest połączony z serwisem Onet. Ceny filmów są w różnym przedziale cenowym. Najtańszy można zakupić już w okolicach 4 PLN, a nowsze ok. 7 PLN. Filmy dostępne są z dubbingiem / lektorem lub napisami do wyboru.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji o otrzymać kupon rabatowy o wartości 10 PLN do Pyszne należy zarejestrować się na stronie serwisu VOD oraz zakupić dowolny film z katalogu serwisu. Po złożeniu zamówienia na film kupon generowany jest automatycznie i pojawia się w ciągu kilku / kilkunastu godzin. Można go odebrać w odpowiedniej zakładce po zalogowaniu do serwisu VOD (należy kliknąć przycisk „odbierz zniżkę”).

Przy zakupie filmu można dodatkowo otrzymać 20% rabatu. Wystarczy za film zapłacić metodą płatności Blik. Wówczas od kwoty zamówienia filmu w serwisie VOD zostanie odliczona równowartość 20%.

Czy promocja jest opłacalna? Tak! Ponieważ kupując film za ok. 4 PLN otrzymuje się kupon do Pyszne.pl o wartości 10 PLN. Rachunek jest prosty – 6 PLN różnicy. Oczywiście sposób ten jest najbardziej korzystny dla tych, którzy regularnie zamawiają jedzenie na wynos w popularnym serwisie. A film dostajemy jako bonus. Żal nie skorzystać, prawda?

Uwaga: Z promocji VOD można skorzystać tylko raz tzn. na 1 konto przypada maksymalnie 1 kupon.

Uwaga 2: Kupon upoważnia do zamówienia na stronie Pyszne.pl oraz w aplikacji mobilnej Pyszne. Minimalna wartość zamówienia to 30 zł.

Uwaga 3: Kod kuponu jest ważny do 30 kwietnia 2020 roku. Kod można wykorzystać tylko w restauracjach oferujących płatność online. Jeden użytkownik może wykorzystać kod kuponu niniejszej akcji promocyjnej tylko raz.

Organizator nie podaje do kiedy trwa promocja z kuponami do Pyszne, ale można założyć że do wyczerpania zapasów i nie później niż do 30 kwietnia 2020 r.

O portalu Pyszne.pl

Portal Pyszne to ogólnopolski serwis internetowy skupiający restauracje oferujące dowóz jedzenia pod wskazany adres. Portal umożliwia wybranie dania, zamówienie oraz płatność za posiłek. Jest swoistym pomostem pomiędzy klientem, a restauracją.

Kupon 10 PLN do Pyszne info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje