Promocje

Sprawdzone pomysły na prezenty dla biegaczy

logotyp zakupersi

Bieganie jest od pewnego czasu bardzo modne. Przejeżdżając ulicami polskich miast można spotkać osoby biegające, a liczba uczestników przeróżnych biegów stale rośnie. Oczywiście jest to bardzo pozytywne zjawisko i dzięki niemu coraz więcej osób decyduje ruszyć się z kanapy i zacząć biegać. Jeśli sam dołączyłeś właśnie do tego grona lub masz kogoś bliskiego, kto zaczął biegać, to z pewnością ucieszą Cię sprawdzone pomysły na prezenty dla biegaczy.

prezent dla biegacza

Sprzęt do biegania

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jak wiadomo każdy biegacz musi mieć dobre buty, które zapewnią mu maksymalną amortyzację w czasie biegów. Buty to jednak bardzo indywidualna sprawa, dlatego nie polecamy kupować komuś butów, chyba że dowiemy się, jaki model byłby dla niego interesujący.

Każdy biegacz powinien jednak mieć również odpowiedni strój do biegania. Tutaj jest już zdecydowanie większe pole do popisu. Inny zestaw jest bowiem potrzebny na lato, inny na zimę, a jeszcze inny na okresy przejściowe. Podstawą jednak będzie koszulka do biegania, która jest potrzebna o każdej porze roku.

Miłośnicy biegów najchętniej wybierają koszulki funkcyjne, bo dzięki tkaninie, z której są one uszyte zapewniają najwyższy komfort w trakcie biegów. Często jednak osoby, które są dumne z tego, że porzuciły kanapę i weszły na zdrową ścieżkę życia chcą to podkreślać niemal na każdym kroku. I dla nich fajnym prezentem będą koszulki do biegania z nadrukiem.

Na takich koszulkach kluczowy jest napis. Zwykle jest to tekst, który mówi o miłości do biegów, o tym, jak bieganie zmienia i inne tego typu teksty. Możliwości wyboru jest naprawdę dużo i kwestią indywidualną jest to, czy wybierzemy napis: „run for fun” czy „stop thinking start doing” czy jeszcze jakiś inny.

Inne gadżety dla biegaczy

Oprócz sprzętu przeznaczonego stricte do biegania mamy też możliwość zakupu przeróżnych gadżetów do monitorowania biegu. Jednym wystarczy aplikacja w telefonie, inni woleliby gadżet, który nie tylko obliczy trasę i prędkość, ale poda również tętno i inne parametry ciała w trakcie biegu. To dość drogie gadżety, ale jeśli nie chcemy wydawać kilkuset złotych na prezent, to możemy znaleźć fajną opaskę na telefon czy pulsometr.

Możemy również wybrać inne przydatne w czasie biegów drobiazgi, np. słuchawki do słuchania muzyki czy podcastów w trakcie treningu, czy pasek, na którym przypniemy numer startowy. Jeśli jesteśmy tradycjonalistami i uważamy, że skarpety są zawsze na topie listy prezentów, to kupmy specjalne skarpety dla biegaczy. Każdy miłośnik biegania z pewnością się z nich ucieszy.

Więcej pomysłów znajdziesz m.in. na: GO Sport

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. A może wieszak na medale? Posiadamy kilkadziesiąt różnych wzorów. Sprawdźcie nas! http://www.namedal.com

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje