Promocje

Sprawne i wygodne szafki – akcesoria funkcyjne, w które warto zainwestować

logotyp zakupersi

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz w największy nacisk kładzie się na komfort mieszkańców. Na rynku dostępne są różnorodne akcesoria, które mogą usprawnić działanie poszczególnych elementów znajdujących się w przestrzeni domu.
paseidon72-maed4obtdce-unsplash

Okucia do szuflad

W aranżacjach wnętrz często wykorzystuje się zestawy meblowe. Szafki i szuflady stanowią wówczas spójną całość konstrukcyjną. W tego typu rozwiązaniach warto pomyśleć o zakupie prowadnic kulkowych, realizujących ruch prostoliniowy. Jest to mechanizm gwarantujący bardzo cichą pracę szuflady. Często wykorzystuje się go także w szafach i różnego rodzaju komodach. Prowadnice wykonane są z wytrzymałych materiałów, zapewniających stabilność elementu. Istotną częścią są specjalne łożyska produkowane ze stali odpornej na niekorzystne oddziaływanie otoczenia. Mechanizm umożliwia pełny wysuw szuflady, dzięki czemu domownicy mają pełny dostęp do rzeczy znajdujących się we wnętrzu mebla. Prowadnice posiadają także specjalne blokady, uniemożliwiające wypadnięcie szuflady. Niskim kosztem można więc zyskać pełen komfort użytkowania.

Podnośniki

Do przydatnych akcesoriów należą też siłowniki meblowe stosowane jako element umożliwiający swobodne unoszenie klap lub frontów. Wykonane są one z wytrzymałych materiałów, które nie ulegają korodowaniu i są dostępne w różnorodnych kolorach. Podnośniki mogą udźwignąć fronty o bardzo dużej wadze. Sprzedawane w sklepach akcesoria meblowe zawierają siłownik, element mocujący oraz wkręt do montażu. Można także kupić okucia w wersji mini oraz formy barkowe. Podnośniki mają określony kąt otwarcia oraz moc. Umożliwiają one ciche i swobodne zamknięcie szafki bez dużego nakładu siły. Są bardzo tanie – ich koszt nie przekracza bowiem kilkunastu złotych. Warto jednak pamiętać, by przed zakupem zapoznać się z charakterystyką produktu.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Cicha praca szafek nie wymaga skomplikowanych rozwiązań. Wystarczy dokładnie zapoznać się z funkcjami produktów dostępnych na rynku. Niewielkim kosztem można stworzyć mieszkanie, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i ładne.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje