Promocje

Startuje Smart Week – Oferty za 1 PLN i darmowe dostawy Smart dla wszystkich!

Allegro kupon rabatowy promocja

DYSKUSJA

Allegro po raz kolejny rusza z nową edycją Smart Week. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i w 2024 roku można liczyć na wyjątkowe okazje zakupowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Smart! Week to tydzień wyjątkowych promocji dla klientów Allegro Smart!

Edycja Smart Week 2021 startuje już 13 maja 2024 r. i potrwa do 22 maja 2024 r.

W ramach tygodnia promocji będzie można nabyć między innymi smartwatche i smartfony o kilkadzisiąt procent taniej. Fani jazdy na rowerze mogą zakupić rower ze zniżką -47%.  a wybrane hulajnogi elektryczne przeceniono do 27%. Do tego dochodzą zniżki na nową elektronikę i perfumy sięgające 50%, 33% rabatu na produkty dla fanów motoryzacji i 32% zniżki na narzędzia. Tradycją jest już także to, że na Smart Week można zakupić o wiele taniej środki chemiczne jak kapsułki do zmywarek, proszki do prania czy produkty do sprzątania.

Aktualną listę produktów w wyjątkowych cenach będzie można sprawdzić na dedykowanej stronie poświęconej Smart Week. Codziennie na stronie pojawiają się nowe promocje więc warto zaglądać tam regularnie.

Oferty za 1 PLN

Formuła ofert za 1 PLN podczas jest już niektórym pewnie znana. Gościły one wielokrotnie na Allegro za sprawą jednorazowych akcji oraz promocji związanych z Black Week (shaker ofert).

Funkcjonalność ofert za 1 PLN dostępna jest wyłącznie w aplikacji Allegro. Można do niej dotrzeć klikając na ekranie głównym zielony boczny panel z napisami „Łap okazje od 1 zł”. Allegro nazywa to mianem „catchera”.

catcher allegro produkty za 1 zl

Każdego dnia w Catcherze Allegro będą pojawiać się wyselekcjonowane oferty w wyjątkowych cenach. Oferty startują o godzinie 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00. Po wybiciu konkretnej godziny na ekranie ukazuje się „zdrapka”, którą trzeba zmazać za pomocą dotyku na ekranie.

Przynajmniej raz dziennie Allegro ukryje jedną ofertę z produktem, który będzie można zakupić w wyjątkowej cenie – za przysłowiową złotówkę.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy – formuła promocji tego typu jest znana już niektórym z okazji Black Friday / Black Week. Wówczas można było kupić żarówki, kawę, zabawki dla dzieci za 1 PLN.

W przypadku ofert upolowanych w Allegro Catcher nie płacimy za koszty wysyłki.catcher allegro przykładowa aukcja

żel pod prysznic apart smart week catcher

W przypadku ofert najbardziej atrakcyjnych, czyli tych za przysłowiową złotówkę, praktyka pokazuje, że pula dostępnych produktów wynosi z reguły 100 sztuk. Ta ilość sprzedawana jest w dosłownie kilkadziesiąt sekund (w zależności od zainteresowania).

8 dostaw Smart na 8 miesięcy

Miliony Polaków pokochały usługę Allegro Smart!, dzięki której oszczędzają na dostawach i zwrotach, a także korzystają z dedykowanych Smart Okazji. Nowa promocja “Smart! na start” pozwoli każdemu wypróbować jak wygodne i opłacalne są zakupy z Allegro Smart.

Co ciekawe – nowością w Smart Week 2024 jest wprowadzenie dla wszystkich osób, które nie posiadają Allegro Smart możliwości aktywowania 8 darmowych dostaw Smart na 8 miesięcy (normalnie pakiet testowy daje tylko 5 darmowych dostaw). Jeśli chcecie z korzystać z tej okazji i odebrać 8 darmowych dostaw w Allegro Smart bez konieczności kupowania rocznego dostępu do usługi (dla zakupów za minimum 40 PLN) i otrzymać dostawy dla okazji obowiązujących podczas Smart Week to jest świetna ku temu sposobność. Aktywacji Allegro Smart Start można dokonać tutaj.

Uwaga: co ciekawe – pakiet można aktywować także na kontach, które już korzystały wcześniej z pakietu Allegro Smart, ale z jakiegoś powodu subskrypcja nie była kontynuowana.

Kupony 40 PLN dla wybranych

Wybrańcy, którzy dawno nie korzystali z Allegro mają szansę z okazji Smart Week otrzymać kupony rabatowe o wartości 40 PLN.  Celem jest aktywizacja ich kont i powrót do znanego portalu aukcyjnego. Minimalna wartość zakupów w przypadku takiego kuponu to 100 PLN.

Sprawdź Smart Week 2024 info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje