Promocje

Startuje Smart Week – Allegro rozdaje darmowe dostawy Smart dla wszystkich!

Allegro kupon rabatowy - promocja

Allegro po raz kolejny rusza z nową edycją Smart Week. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i w 2021 roku można liczyć na wyjątkowe okazje zakupowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Smart! Week to tydzień wyjątkowych promocji dla klientów Allegro Smart!

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Edycja Smart Week 2021 startuje już 27 września 2021 r. i potrwa do 3 października 2021 r. W ramach tygodnia promocji będzie można nabyć między innymi smartwatche już od 199 PLN, a wybrane hulajnogi elektryczne przeceniono do 27%. Do tego dochodzą zniżki na nową elektronikę i perfumy sięgające 50%, 33% rabatu na produkty dla fanów motoryzacji i 32% zniżki na narzędzia. Klienci Allegro będą mogli nabyć także smartfony z rabatem 40% oraz o 20% tańsze telewizory.

Aktualną listę produktów w wyjątkowych cenach będzie można sprawdzić na dedykowanej stronie poświęconej Smart Week 2021. Codziennie na stronie pojawiają się nowe promocje więc warto zaglądać tam regularnie.

Nielimitowane dostawy Smart

Miliony Polaków pokochały usługę Allegro Smart!, dzięki której oszczędzają na dostawach i zwrotach, a także korzystają z dedykowanych Smart Okazji. Nowa promocja “Smart! na start” pozwoli każdemu wypróbować jak wygodne i opłacalne są zakupy z Allegro Smart.

Co ciekawe – nowością w Smart Week 2021 jest wprowadzenie dla wszystkich posiadaczy Allegro Smart Start nielimitowanych dostaw (normalnie pakiet smart daje tylko 5 darmowych dostaw). Jeśli chcecie z korzystać z tej okazji i odebrać 5 darmowych dostaw w Allegro Smart (dla zakupów za minimum 40 PLN) i otrzymać nielimitowane dostawy dla okazji obowiązujących podczas Smart Week to jest świetna ku temu sposobność. Aktywacji Allegro Smart Start można dokonać tutaj.

Raty 0% na Smart Week 2021

Nowością są także zakupy ratalne na wyjątkowych warunkach. Osoby korzystające z Allegro Pay będą mogły rozłożyć zakupy na 10 rat 0%, podczas gdy normalnie można rozbić płatność tylko na 3 raty.

Smart Week 2021 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje