Za darmo

Strava Premium za darmo – sposób na 90 / 150 dni subskrypcji [kupony]

strava kupony na 150 dni strava premium

DYSKUSJA

Popularna i jedna z najlepszych obecnie aplikacji dla sportowców i miłośników sportu umożliwia aktywację abonamentu premium za darmo. Dzięki naszym sposobom możesz korzystać ze Strava Premium nawet przez 150 dni całkowicie za darmo.

Czym jest serwis Strava?

Hasłem przewodnim aplikacji Strava jest „Run, Bike, Hike” czyli „Bieg, Rower, Wędrówka”. Nie trudno więc stwierdzić, że jest to aplikacja dla osób, które lubią biegać, jeździć na rowerze czy chodzić po górach i chcą dzielić się swoimi wynikami treningów. To aplikacja, która posiada specjalne funkcjonalności dedykowane dla konkretnych sportów. Często unikatowe, których brakuje w konkurencyjnych do Stravy aplikacjach.

Dzięki funkcji Nagrywaj wszystko, użytkownicy mogą śledzić swoje treningi i aktywność fizyczną, tworząc swoją własną bazę ruchu. Oprócz tego, aplikacja oferuje narzędzie Trasy, które wykorzystuje dane Strava do inteligentnego proponowania popularnych tras na podstawie preferencji użytkownika, umożliwiając także tworzenie własnych tras. Inną zaletą Stravy jest budowanie społeczności dla osób aktywnych fizycznie. Strava zapewnia integracje z wieloma innymi aplikacjami i urządzeniami, takimi jak Wear OS, Samsung, Fitbit czy Garmin, co umożliwia synchronizację danych i ułatwia korzystanie z ulubionych funkcji.

Do wyróżników aplikacji Strava zaliczyć można:

  • 30 rodzajów sportów, które śledzi aplikacja
  • Odkrywanie i tworzenie nowych tras na podstawie treningów innych
    Możliwość stworzenia własnej społeczności i kibiców
  • Wgląd w szczegółowe dane treningów, aby zrozumieć i analizować swoje postępy
  • Udostępnianie swojej lokalizacji w czasie rzeczywistym
  • Kompatybilność z tysiącami innych technologii jak Wear OS, Samsung, Fitbit, Garmin
  • Regularne wyzwania, które pozwalają realizować nowe cele i zbierać cyfrowe odznaki

Ile kosztuje abonament Strava Premium?

W podstawowej wersji korzystanie z aplikacji Strava jest bezpłatne. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji premium mogą aktywować opcjonalnie abonament. Koszt abonamentu to obecnie 12,50 PLN / miesięcznie lub 6,25 PLN / miesięcznie dla studentów.

Czy warto aktywować abonament Premium na Stravie? To zależy. Jeśli z jakiegoś powodu podchodzimy do treningów poważnie to warto rozważyć zakup subskrypcji. Szczególnie jeśli potrzebujemy dostęp do zaawansowanej analizy treningów, personalizowanych planów treningowych, porównywania swoich wyników z wynikami innych użytkowników czy możliwość analizy tętna i mocy podczas treningu.

Pakiet Premium pozwala także na poznanie heatmapy tras i sprawdzenie gdzie inni sportowcy planują trasy.

Jak za darmo aktywować Strava Premium?

Obecnie istnieje kilka sposobów na aktywację Stravy Premium. Można te sposoby połączyć ze sobą i uzyskać łącznie 120 dni darmowego abonamentu Strava Premium. Jednak należy to zrobić w odpowiedni sposób. W głównej mierze chodzi tutaj o aktywację kodów w odpowiedniej kolejności.

Poniżej prezentujemy instrukcję aktywacji abonamentu Strava Premium nawet na 150 dni:

1. Zaloguj się do swojego konta premium i aktywuj okres testowy Strava Premium z odnośnika. Standardowo jest to 30 dni, ale od czasu do czasu Strava w trybie trial rozdaje 60 dni. Aktywacji dokonaj w przeglądarce (nie w aplikacji).

strava premium 60 days activation

2. Zamknij poprzednią stronę i otwórz ponownie stronę Strava z dedykowanego odnośnika oraz użyj przycisku „Start your free trial”. Kupon powinien automatycznie uzupełnić się. Jeśli tak się nie stanie podaj w odpowiednim polu „westin-promo” i kontynuuj aktywacje.

strava premium 90 days coupon activation

3. Jeśli wszystko zrobiłeś prawidłowo okres subskrypcji Strava Premium powinien przedłużyć się o kolejne 3 miesiące (90 dni).

Uwaga: W przypadku istniejących członków członkostwo zostanie przedłużone w oparciu o pozostałą wartość bieżącego planu.

Uwaga 2: Sposób nie działa na subskrypcje z Google Play, Apple oraz subskrypcje aktywowane mobilnie.info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo