Darmowe próbki

Tajne kody do Netflix – odblokuj ukryte funkcje

darmowy dostep do netflix

Co to są tajne kody Netflixa? Kody do Netfliksa to sprytna sztuczka, jednak wciąż mało kto zdaje sobie sprawę z ich działania. To dzięki połączeniu ludzkiej i sztucznej inteligencji Netflix kategoryzuje swoje seriale i filmy. Nic dziwnego, że ilość zebranych nagrań stała się ogromna, zmuszając inżynierów do wkroczenia. Dzięki magii algorytmów zawartość została podzielona na dziesiątki tysięcy różnych mikrogatunków i kategorii, które w normalny sposób nie są udostępnione publicznie.

sposób na netflix

W samej aplikacji i serwisie Netflixa na próżno szukać konkretnych kategorii jak „komedie romantyczne”. Nic bardziej mylnego – kategorie są, ale zostały skutecznie ukryte. Dzięki naszym tajnym kodom do Netflixa można podejrzeć zawartość poszczególnych kategorii, które Cię interesują.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wszystkie kody działają. Niestety czasami kod powiązany z wybraną kategorią może nie działać, ponieważ jest niedostępny w Twojej lokalizacji lub Netflix postanowił go zmienić.

Jak używać tajnych kodów Netflixa? Wystarczy skopiować kod i wkleić go do wyszukiwarki w Netflixie. Można także skorzystać już z gotowego odnośnika by bezpośrednio zostać przekierowanym do Netflixa.

Akcja Przygoda

1365

Anime

7424

Filmy dla dzieci i familijne

783

Klasyczne filmy

31574

Komedie

6548

Filmy dokumentalne

6839

Dramaty

5763

Zagraniczne filmy

78367

Horrory

8711

Filmy niezależne

7077

LGBTQ

5977

Muzyka

1701

Inni

Romantyczne filmy

8883

Science fiction i fantasy

1492

Filmy sportowe

4370

Widowisko telewizyjne

83

Seriale i programy dla nastolatków

60951

Thrillery

8933

Boże Narodzenie

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki