Promocje

Tanie kawowe poniedziałki w McDonalds

Promocja mcdonalds

DYSKUSJA

W marcu wystartowała akcja promocyjna „Kawowe poniedziałki”. Organizowana jest w McDonald’s. Sprawdzamy, od kiedy się zaczyna, na czym polega i jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kawę w niższej cenie.

Dzięki promocji można zakupić w McDonalds kawę za 2 PLN. Kawę w takiej cenie zakupić można tylko i wyłącznie w każdy poniedziałek marca we wszystkich restauracjach McDonalds.

darmowa kawa mcdonalds

Aby odebrać kawę za symboliczne 2 PLN wystarczy pojawić się w restauracji McDonalds w godzinach otwarcia od 00;00 do 23:59 w każdy poniedziałek marca począwszy od 5 października 2020 r. Promocja na ten moment nie ma dnia zakończenia. Na pewno potrwa do odwołania.

kawa za 2 złote w mcdonalds

W ramach promocji McDonalds, podczas kawowych poniedziałków będzie można zamówić następujące rodzaje kawy:

  • Kawa czarna
  • Kawa z mlekiem
  • Cappuccino
  • Kawa Latte
  • Kawa Flat
  • Kawa espresso
  • Double espresso

Co ważne, można zamawiać każdy rodzaj klasycznej kawy we wszystkich dostępnych rozmiarach: 200, 300, 400 ml. Udział w promocji można połączyć z kuponem z ankiety, który daje darmowego hamburgera. Kawowe poniedziałki łączą się także ze wszystkimi innymi akcjami i promocjami.

Uwaga: W promocji Kawowe poniedziałki uczestniczą wszystkie restauracje McDonald’s oraz kawiarnie McCafé w Polsce, za wyjątkiem restauracji McDonald’s na terenie portu lotniczego im. F. Chopina w Warszawie oraz portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation.
McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

Poniedziałki kawowe w McDonalds info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. „każdy poniedziałek września począwszy od 2 marca 2020 r.”

    1. @MM dzięki. Poprawiłem. Poprzednia edycja miała miejsce we wrześniu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje