Za darmo

Testowanie balsamu do ust Vaseline Lip Thearpy

darmowe kosmetyki Vaseline

DYSKUSJA

Trwa akcja testowania firmy Vaseline, w której można otrzymać w prosty sposób darmowy kosmetyk w postaci balsamu o ust.

Sposób na darmowy balsam do ust marki Vaseline jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na profil społecznościowy marki i napisać w komentarzu, który balsam do pielęgnacji ust Vaseline chciałabyś przetestować i dlaczego? Odnośnik bezpośredni publikujemy tradycyjie na dole wpisu.

Darmowe kosmetyki do ust Vaseline to nowość, która wraz z nadejściem zimy pojawiła się w sklepach i drogeriach. Balsamy dostępne są w kilku wariantach:

  • Original
  • Rosy
  • Aloa
  • Cocoa Butter

Kosmetyk Vaseline Lip Thearpy to w 100% czysta wazelina, która jest łagodna dla naskórka ust, hipoalergiczna i przede wszystkim bezzapachowa. Dzięki swoim właściwościom Vaseline Lip Thearpy Chroni i pomaga utrzymać nawilżenie skóry ust wspomagając proces jej regeneracji. Zabezpiecza usta przed pierzchnięciem spowodowanym czynnikami atmosferycznymi takimi jak wiatr czy mróz. Pielęgnuje suchą skórę ust i zapewnia jej głębokie ukojenie i zdrowy wygląd.

Balsam do ust Vaseline Lip Thearpy kosztuje w drogerii ok. 12 PLN.

Uwaga: Pula darmowych balsamów wynosi aż 100 sztuk. Osoby, które będą mogły przetestować za 1 ze 100 balsamów do ust Vaseline zostaną wyłonione 15 stycznia 2016 r.

O marce Vaseline

Vaseline to marka regenerujących balsamów do ciała oraz wazeliny o wszechstronnym działaniu. Vaseline pomaga skórze wyglądać pięknie i czuć się zdrowo. Firma została założona od 1859 roku przez Roberta Chesebrougha. Od tamtego czasu portfolio produktów stale jest rozwijane i obecnie obejmuje takie kosmetyki jak wazelina kosmetyczna, balsamy do ciała, balsamy w spreju, kremy do rąk i balsamy do ust.

Darmowe kosmetyki Vaseline info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo