Za darmo

Testowanie dermokosmetyków Novaclear+ za darmo

testowanie kosmetyków novaclear

DYSKUSJA

Marka Novaclear+ rozpoczęła rekrutację do najnowszej edycji testowania swoich dermokosmetyków.

Akcja Novaclear+ szczególnie polecana jest dla osób, które mają problemy z cerą i problemy skórne. Marka ta specjalizuje się w rozwiązywaniu tego typu problemów. Z informacji jakie można znaleźć na stronie rekrutacji wynika, że jest to już IX edycja testowania.

Rekrutacja trwa do 21 kwietnia 2024 r. W regulaminie nie znaleźliśmy puli dostępnych kosmetyków. Mimo wszystko ze względu na wartość kosmetyków polecamy to testowanie.

Aby zapisać się do darmowego testu dermokosmetyków Novaclear+ należy przejść na dedykowaną stronę i na landingpage wypełnić formularz. Link do wpisu tradycyjnie zamieszczamy na końcu wpisu.

Formularz wymagania podania podstawowych danych jak imię, nazwisko, telefon, datę urodzenia. Należy także od razu podać numer Paczkomatu do którego mają zostać dostarczone kosmetyki Novaclear+ (pod warunkiem zakwalifikowania się). Dodatkowo formularz zawiera proste pytania zamknięte i otwarte dotyczące problemów skórnych i konieczności ich opisania.

O marce Novaclear+

Novaclear to polska marka proponująca najwyższej jakości dermokosmetyki. Produkty są opracowywane w specjalistycznym laboratorium i produkowane w fabryce w Białymstoku. Wszystkie preparaty są przebadane dermatologicznie, a skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami. Firma powstała w 2009 roku, obecnie jest największym producentem kosmetyków w województwie podlaskim.

Testowanie Novaclear info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo