Za darmo

Testowanie kapsułek Finish Quantum Ultimate za darmo

darmowe kapsułki do zmywarki od finish

DYSKUSJA

Najwyraźniej trwa ofensywa marketingowa Finish. W tym tygodniu wystartowała kolejna okazja na przetestowanie produktów tej marki w swojej zmywarce.

Niedawno informowaliśmy o promocji cash back z Finish w Tesco. Pula zwrotów rozeszła sie bardzo szybko, o czym pisaliście w komentarzach. Tym razem ruszyła rekrutacja do testowania Finish Quantum Ultimate. W ramach testów można otrzymać następujące zestawy (2 warianty):

  • 1×51 szt kapsułek Finish Quantum Ultimate + 2×10 szt próbek Finish
  • 1×32 szt kapsułek Finish Quantum Ultimate + 2×10 szt próbek Finish

Finish Quantum to żelowe kapsułki przeznaczone do zmywarek. Nowa formuła Finish Quantum Ultimate jest bez kompromisów. Zapewnia według producenta czystość i blask, dzięki 3 oddzielnym komorom nowej kapsułki do zmywania: moc czyszczenia, która poradzi sobie z zaschniętymi resztkami jedzenia pozostałym na naczyniach, a najbardziej zaawansowana formuła proszku eliminuje najbardziej uporczywe plamy jak osad z kawy czy herbaty. Kapsułki Finish usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminuje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniają najwyższą możliwą czystość i blask. Pozostawiają świeży zapach. Wyróżnikiem produktów Finish jest to, że działają bez namaczania wstępnego, usuwają najcięższe plamy i tłuszcz. Dzięki swojej formule skutecznie likwidują przypalone resztki jedzenia i zapobiega ponownemu osadzaniu się tłuszczu w zmywarce.

Pula darmowych zestawów Finish to aż 2000 sztuk. Wartość największego zestawu z Finish Quantum Ultimate to 50 PLN. Rekrutacja trwa do 8 września 2019 r.

Aby wziąc udział w testowaniu należy zgłosić się do organizatora i wypełnić ankietę profilującą. Należy odpowiedzieć w niej na wyłącznie pytania zamknięte dot. środków do zmywania. Na podstawie wszystkich ankiet, zostanie wybranych 2000 testerów, którzy otrzymają całkowicie za darmo środki czystości Finish.

O marce Finish

Finish to renomowana marka specjalizująca się w produkcji detergentów do zmywarki, ciesząca się uznaniem konsumentów na całym świecie. Jej innowacyjne formuły skoncentrowane są na skutecznym usuwaniu zabrudzeń, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę naczyń. Długotrwałe zaangażowanie marki w rozwój produktów sprawia, że Finish jest synonimem nie tylko czystości, ale także nowoczesnych rozwiązań dla codziennego użytku w kuchni.

Testowanie Finish Quantum Ultimate info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Jedyna czynność ,która przychodzi mi na myśl w tej chwili – to mieć z głowy stertę naczynia po obiedzie . Dlatego wkładam energicznie całą piramidę do zmywarki bo jak do tej pory FINISH mnie nie zawiódł .

  2. Witam bardzo proszę o możliwośc wypróbowania finisz.Pozdrawiam Monik.

  3. chciałabym wypróbować kapsułki finisz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo