Za darmo

Testowanie kosmetyków dla mężczyzn – darmowe kosmetyki od Wars

darmowe kosmetyki dla mężczyzn wars

DYSKUSJA

Mamy to! W końcu mężczyźni będą ukontentowani, gdyż marka Wars przygotowała testowanie swoich produktów kosmetycznych przed i po goleniu.

Marki Wars chyba nie trzeba większości przedstawiać. To marka, która gości w polskich domach od pokoleń. Korzystał z niej mój dziadek, ojciec… a teraz może i ja? Kto wie!

Jakiś czas temu marka Wars przeszła rebranding. Pojawiło się nowe logo, ładniejsze, nowocześniejsze opakowania. Twarzą marki w 2021 przy okazji rebrandingu swojego czasu został sam Mikołaj Roznerski. Wars powraca do korzeni swojego brandu, skupiając się na wartościach ponadczasowych, takich jak minimalizm i nowoczesność, zachowując przy tym kultowy, stonowany design. Nowy logotyp nawiązuje do oryginalnego logo marki z 1972 roku, zaprojektowanego przez polskiego artystę i grafika, Karola Śliwkę. Zmiany wizualne oraz rozszerzone portfolio mają lepiej oddać dzisiejszy charakter marki Warsa, prezentując ją jako innowacyjną, otwartą i idącą z duchem czasu markę kosmetyków dla wszystkich mężczyzn. Ich celem jest zachęcenie klientów do spojrzenia na już kultowy brand z nowej perspektywy.

Teraz Wars zorganizował rekrutacje do testowania swoich kosmetyków. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2023. Regulamin akcji nie określa jakie konkretne kosmetyki wysyłane są testerom. Natomiast prawdopodobnie takie, jakie określi się w formularzu zgłoszeniowym (jakich kosmetyków używasz do golenia?).

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę zgłoszeniową składająca się z 3 kroków. Należy podać swoje dane adresowe, napisać jak będzie się używać kosmetyków, zasubskrybować Instagram marki Wars lub ich Facebooka. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane osoby – testerzy, którzy otrzymają darmowe kosmetyki dla mężczyzn do testowania. Później po zapoznaniu się z kosmetykami marka Wars oczekuje publikacji relacji z testowania na swoim profilu społecznościowym.

O marce Wars

Marka Warsa to polski producent kosmetyków męskich, który skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla mężczyzn. Marka Warsa kładzie nacisk na minimalizm i nowoczesność, zachowując jednocześnie kultowy, stonowany design. Ich produkty obejmują szeroki zakres kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów i brody, w tym kremy nawilżające, żele pod prysznic, szampony, odżywki do włosów i oleje do brody.

Testowanie kosmetyków Wars info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo