Unboxing

Testowanie maszynek Wilkinson Hydro Connect 5 [Unboxing]

darmowe maszynki do golenia wilkinson

DYSKUSJA

W październiku informowałem naszą społeczność Zakupersów o możliwości zdobycia do testów zestawu od marki Wilkinson. I stało się! Taki właśnie zestaw przyjechał do mnie kurierem. Nie lada niespodzianka, bo akurat ostatnia maszynka (a dokładnie jej ostrza) były już na wykończeniu.

Zestaw od Wilkinson i TRND wyglądał w następujący sposób:

wilkinson zestaw do testowania

testowanie wilkinson

paczka od wilkinson

Wewnątrz znalazłem bohatera testu – maszynkę do golenia Wilkinson Hydro Connect 5, kupony dla znajomych którzy chcieliby zakupić w Rossmanie taką maszynkę z 20% rabatem, 12 próbek ostrzy (wkładów) oraz przewodnik po całej kampanii.

Maszynki do golenia Wilkinson Sword Hydro Connect 5 to systemowa maszynka z pojemnikiem z żelem nawilżającym zapewniającym 40% mniej tarcia niż w przypadku paska nawilżającego Quattro. Jest to jeden z największych wyróżników tej maszynki w stosunku do jej konkurentów, ponieważ sama konstrukcja maszynki Wilkinson pozwala na nawilżanie skóry od razu przy każdym goleniu. Idealnie dokładne golenie zapewniane jest dzięki 5 ostrzom. Co ciekawe – ostrza tego typu pasują nie tylko do maszynek Wilkinsona. Są bardziej uniwersalne i można je stosować z niektórymi produktami Gillette.

maszynka wilkinson hydro connect 5

Sama maszynka Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest bardzo dobrze i solidnie wykonana. W mojej dłoni leży perfekcyjnie. Co ciekawe ma metalową rączkę (w przeciwieństwie do plastikowej konkurencji). Od razu sprawia wrażenie solidnej. Rękojeść pokryta jest na uchwycie specjalną gumą, która zapewnia pewny chwyt i uniemożliwia wypadniecie jej ze śliskiej ręki podczas golenia. Co ciekawe jest ciekawie wyważona – środek ciężkości jest na dole rączki przez co łatwiej się ją kontroluje podczas golenia. Jestem pozytywnie zaskoczony konstrukcją i jakością tej maszynki. Tradycyjne maszynki wyglądają przy Wilkinson Sword Hydro Connect 5 po prostu biednie.

maszynka do golenia wilkinson sword

Wkłady z ostrzami też są dość ciekawie pomyślane. Unikalne w całej konstrukcji jest zintegrowany z ostrzem trymer. Trymer jest uchylny i pozwala na dokładniejszą stylizację brody podczas golenia oraz docinanie baków. Dodatkowo wkład posiada specjalny zbiorniczek na płyn nawilżający skórę podczas golenia z witaminą B5. Konkurencyjne rozwiązania mają z reguły pasek nasączony jakimś wyciągiem z aloesa, który po 2-3 goleniach przestaje działać. W przypadku Wilkinson Sword Hydro Connect 5 zbiorniczek jest pojemniejszy i starcza na zdecydowanie dłużej. Reaguje z wodą i stopniowo uwalnia swoją zawartość. Potwierdzam też fakt, że sam płyn nawilżający łagodzi podrażnienia do 1 godziny. I jest to jedna z najważniejszych innowacji jaką oferuje Wilkinson Sword Hydro Connect 5 w stosunku do wcześniejszych generacji maszynek Wilkinson.

wklady do maszynki wilkinson hydro connect

Maszynką Wilkinson goli się dość łatwo i przyjemnie. Jest to dość ciekawa alternatywna w stosunku do maszynek Gillette Fusion. Szczególnie, że wkłady Wilkinson są kompatybilne z rączkami Gillette Fusion. Właściciele maszynek Gillette by przetestować wkłady Wilkinson nie muszą zmieniać swojej rączki – wystarczy, że zakupią tylko i wyłącznie zestaw zapasowych wkładów. Warto zwrócić uwagę na fakt, o którym powszechnie się nie mówi: Wkłady Hydro Connect 5 pasują do uchwytu Gillette Fusion, ale z rączką Wilkinson nie da się użyć wkładów Gillette. Dodatkowe wkłady kosztują w sklepie ok. 70 PLN / 4 szt.

Najważniejsze – jak wygląda golenie najnowszym dzieckiem spod brandu Wilkinson? Jest pewne, szybkie, sprawne, równomierne. Bez znaczenia którą część ciała się goli. Nie sprawia większej trudności. Nawet w przypadku dłuższego i twardszego zarostu.

Plusy:

+ Metalowa konstrukcja rączki
+ Dobrze wykonana i przemyślana konstrukcja
+ W zestawie specjalna podkładka / statyw to przechowywania maszynki
+ Można używać z Gillette Fussion
+ Odchylany trymer
+ Zbiorniczek z płynem nawilżającym
+ Cena
+ Dokładne golenie

Wady:

– Nie można używać z wkładami Gillette
– Właścicielom maszynek Gillette Fusion Flexball może brakować wibracji
oraz możliwości ruchu głowicy we wszystkich kierunkach

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Bardzo chętnie przetestuję produkty proszę o darmowe próbki ;)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Unboxing