Za darmo

Testowanie mleka Bebiko NUTRIflor za darmo

bebiko próbki za darmo

W kwietniu wystartowała nowa akcja rekrutacyjna do projektu dla rodziców, którzy posiadają dziecko w wieku 7-11 miesięcy. To kolejna edycja tej akcji, która wcześniej cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród rodziców.

Tym razem do przetestowania można otrzymać całkowicie za darmo mleko następne Bebiko 2 NUTRIflor expert. To zdaniem polskich mam mleko dopasowane do potrzeb małego brzuszka. Chociażby dlatego, że jest to dobrej jakości mleko następne w przystępnej cenie, które zawiera składniki ważne dla rozwoju niemowlęcia. Według producenta są one dopasowane do potrzeb delikatnego i wciąż kształtującego się układu pokarmowego malucha i są dobrze tolerowane przez małe brzuszki – co świadczy o tym, że młody organizm jest odpowiednio odżywiony, a dzięki temu prawidłowo się rozwija.

W ramach kampanii otrzymuje się następujący zestaw:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Dwa opakowania Bebiko 2 NUTRIflor Expert (700g)
  • Przewodnik projektu
  • Poradnik Bebiko 2 dla rodziców
  • Pięc próbek Bebiko 2 NUTRIflor Expert do podzielenia się z innymi mamami maluszków

Pula darmowych zestawów z mlekiem Bebiko 2 NUTRIflor Expert 600 osób. Wartość 1 opakowania Bebiko 2 NUTRIflor Expert to ok. 30 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu i otrzymać darmowy zestaw składający się z mleka następnego Bebiko 2 NUTRIflor Expert należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz rekrutacyjny (należy się wcześniej zalogować). Następnie należy wypełnić ankietę dotyczącą dziecka oraz profili w mediach społecznościowych. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych aż 600 osób, które otrzymają za darmo Bebiko 2 NUTRIflor Expert. Udział w kampanii jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie koszty pokrywa organizator.

Rekrutacja do testowania Bebiko 2 NUTRIflor Expert trwa do 15 czerwca 2021 r.

O Bebiko

Bebiko to jeden z wiodących producentów produktów żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Marka należy do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W 2008 roku została uznana za najcenniejszą markę wśród wszystkich polskich marek produktów spożywczych.

Testowanie Bebiko 2 NUTRIflor Expert info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jest świetne dla maluszka

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo