Za darmo

Testowanie owocowych musów w tubkach za darmo od Gerber

darmowe testowanie soków gerber

DYSKUSJA

Ruszyła rejestracja rodziców chętnych do przetestowania nowych owocowo-warzywnych musów w tubce Gerber. Wystarczy wypełnić zgłoszenie.

Całe testowanie zorganizowane przez Gerber związane jest z prezentacją nowości produktowych. Na rynku pojawiły się nowe wersje smakowe owocowych musów Gerber w tubkach, zawierające dodatek warzyw, które można otrzymać za darmo:

  • Deserek Gerber Jungle Fruits jabłko, banan, brzoskwinia, morela, mango 110g,
  • Deserek Garden Fruits banan, gruszka, jabłko, brzoskwinia 110g.

Połączenie ze sobą kolorowych owoców  dało smaczne przekąski, które według Gerbera idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży. Produkt jest bardzo rekomendowany dla małych dzieci, które dobrze znają już smak popularnych owoców. Deserki w poręcznych tubkach Gerber to gładkie owocowe musy bez dodatku cukru, przeznaczone dla maluchów po 1. roku życia. Do wybranych wariantów dodano także warzywa lub zboża, dzięki czemu deserki stały się jeszcze ciekawsze. Dzięki wygodnemu opakowaniu sprawdzą się nie tylko w domu, ale też jako przekąska w podróży i na spacerze. Musy Gerbera dostępne są w tubkach o gramaturze 110 g.

Skład deserków w tubkach Gerber dostosowany został do potrzeb niemowląt po 6 miesiącu życia oraz małych dzieci, ale sięgać po owocowe musy mogą także znacznie starsi. Deser Gerber jest źródłem błonnika pokarmowego oraz ważnej dla odporności witaminy C. Cena w sklepie to około 4,99 PLN.

W ramach akcji prowadzonej na stronie internetowej programu edukacyjnego Zdrowy Start w Przyszłość można otrzymać 1 z 200 darmowych zestawów z owocowymi deserkami w tubce Gerber. Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie i zgłosić chęć otrzymania jednego z 200 darmowych zestawów dla dzieci. W skład zestawu wchodzą 2 warianty smakowe owocowych deserków w tubkach Gerber z musli, łącznie 8 tubek z musem.

Rekrutacja do testu Gerber trwa do 18 kwietnia 2024 r.

Aby wziąć udział w testowaniu Gerber, należy przejść na dedykowaną stronę, zalogować się na swoje konto w serwisie „Zdrowy Start W Przyszłość” i wypełnić formularz rejestracyjny / zgłoszeniowy. Wystarczy w nim podać wiek urodzenia swojego dziecka.

O Nestle

Nestlé Polska S.A. to, należący do grona liderów, producent m.in. produktów dla niemowląt i małych dzieci. W portfolio firmy znajdują się m.in. mleka modyfikowane, kleiki, kaszki, soki i nektary, dania w słoiczkach, deserki i herbatniczki dostępne od wielu lat pod markami NAN OPTIPRO 2, Gerber, Nestlé i Bobo Frut. Naszym celem jest nie tylko wspomagać rodziców w trosce o żywienie i zdrowie ich dzieci, ale także edukować ich w zakresie znaczenia diety dla prawidłowego rozwoju i wzrostu maluchów oraz zasad jej właściwego bilansowania.

Darmowe deserki dla dzieci Gerber info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Każdy deserek jest dobry

  2. Chciała bym przetestować skład i smak oraz jakie wartości odżywcze są w tych musach, aby moje dziecko mogło jeść i się niczym nie martwić

  3. Chciała bym przetestować skład i smak oraz jakie wartości odżywcze są w tych musach, aby moje dziecko mogło jeść i się niczym nie martwić

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo