Za darmo

Testowanie produktów od Carrefour

darmowe kosmetyki i produkty - testowanie gratis z carrefour

Carrefour to znana sieć supermarketów z Francji. W swoich marketach sprzedają produkty znanych marek, ale w swoim portfolio posiadają także własne marki. I to właśnie te ostatnie można przetestować za darmo w najnowszej współpracy Carrefour i TRND.

W ramach akcji testerskiej można otrzymać do testowania całkowicie za darmo 1 z 3 zestawów produktów spożywczych marki Carrefour:

  • Makaron świderki, passata, oliwa.
  • Ryż biały, groszek w puszce, oliwa.
  • Kasza bulgur, fasolka czerwona w puszce, oliwa.
  • Zobacz także: wypełniaj ankiety i odbieraj bony na zakupy w Carrefour.

Akcja testowania ma za zadanie pokazać, że produkty marek własnych Carrefour nie odbiegają jakością od produktów spożywczych uznanych i wiodących na rynku marek. Produkty własne marki Carrefour to gama artykułów spożywczych codziennej potrzeby, a także doskonałej jakości, które zostały starannie wyselekcjonowane, by zadowolić podniebienia – a wszystko to dostępne w przystępnej cenie. Dodatkowo została połączona z inną akcją, która prowadzona jest w marketach tej sieci pod nazwą „Mądry Obiad”, w których Carrefour publikuje przepisy, z których można wykonać smaczne i pożywne dania dla wszystkich członków rodziny (taka akcja do walki z inflacją i ograniczeniu kosztów posiłków).

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie TRND, zalogować się i zgłosić do udziału w projekcie Carrefour. Rekrutacja trwa do 31 lipca 2022 r. Pula dostępnych zestawów to 300 sztuk.

Formularz zgłoszeniowy to ankieta, w której trzeba odpowiedzieć na pytania zamknięte związane ze zwyczajami żywieniowymi oraz swoją aktywnością w mediach społecznościowych. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani ambasadorzy (300 osób), które otrzymają za darmo zestawy z produktami marki Carrefour.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty wysyłki i produktów pokrywa organizator.

Testowanie z Carrefour info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. A jakiś link

    1. Masz na dole wpisu :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo