Za darmo

Testowanie ręczników papierowych Regina za darmo

darmowe testowanie i gadżety od regina

Eksperci marki Regina poszukiwani. Trwa rekrutacja osób chących przetestować najnowsze produkty Regina.

W obecnej edycji trwa rekrutacja do testu ręczników papierowych. Ręczniki Regina to według producenta najdłuższy produkt ekonomiczny zawierający w 2 rolkach tę samą ilość listków co 4 rolkach standardowego ręcznika Regina. To produkt przeznaczony do wszystkich prac domowych, charakteryzujący się dużą chłonnością przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości. Ręczniki kuchenne Regina zostały wyprodukowane wyłącznie z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu charakteryzują się odpowiednią miękkością, chłonnością i trwałością. Posiadają dwie warstwy, dzięki którym mogą one być wykorzystywane podczas usuwania niewielkich zanieczyszczeń, jak i największych zabrudzeń. Wykonane zostały z włókien czystej celulozy, które zapewniły im naturalny śnieżnobiały kolor.

Pula darmowych ręczników Regina przeznaczonych do testów to 100 sztuk.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Każdy Ekspert marki Regina otrzyma zestaw produktów, instrukcję co ma robić oraz specjalny gadżet w postaci specjalnego kubka Eksperta za darmo.

Aby wziąć udział w testowaniu należy zarejestrować się na dedykowanej stronie i wypełnić kwestionariusz. Pamiętaj, że to nie jest konkurs, nie ma więc lepszych i gorszych odpowiedzi. Po prostu, spośród osób, które się zgłoszą, wybierzemy grupę, w której będą mężczyźni i kobiety, mieszkańcy różnych regionów kraju, w różnym wieku, single i członkowie rodzin, etc.

O marce Regina

Regina to marka artykułów higienicznych należąca do Soffass SPA. – udziałowca Delitissue Sp.z.o.o. Wśród produktów tej marki znajdują się papiery toaletowe, chusteczki higieniczne oraz ręczniki papierowe. Drewno stosowane do produkcji artykułów higienicznych posiada certyfikaty FSC Mieszane oraz PEFC i pochodzi z pięciu różnych krajów: Portugalii, Brazylii, Urugwaju, Niemiec i Finlandii. Celuloza, z której powstają produkty marki Regina nie jest bielona. Produkty marki Regina dostępne na polskim rynku wytwarzane są w Polsce.

Testowanie z Regina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

17 Komentarze

 1. Chce przetestowac reczniki Regina

 2. Chcę wziąć udzial

  1. Chce przetestować reczniki regina

 3. Chciałabym wziac udział

  1. Chciałabym przetestowac ręczniki Regina.

 4. Jestem chętna do wzięcia udziału

 5. Regina najlepsza

 6. Bardzo pragnę przetestować ręczniki . Testowanie ręczników firmy Regina to nie testowanie to styl życia :)

 7. Chcę testować Papier Regina

 8. Ręczniki zawsze się przydadza

 9. Najlepiej przetestuje ręczniki, profesjonalnie o zgodnie z instrukcją

 10. Najlepiej przetestuje ręczniki, profesjonalnie o zgodnie z instrukcją

 11. Chciałabym przetestować ręczniki Regina ponieważ szukam dobrej jakości papieru do okien a mam ich sporo.

 12. Witam serdecznie. Z chęcią wezmę udział w testowaniu. Pozdrawiam serdecznie Wszystkiego dobrego . Agnieszka

  1. Proszę i dziekuje !!!!

 13. Niestety zostałam wyznaczona do testowania, ale należalo zgłosić się w ciągu niespełna jednego dnia. Spóźniłam się, a szkoda….. Pozdrawiam,

 14. A jednak mogę testować! Papier rewelacyjny. Nawet nie wiedziałam, że jest tyle jego rodzajów, każdy do innych czynności. Dziękuję. Jest świetny!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo