PromocjeZa darmo

Testuj nowości z Desperados za darmo – dołącz do programu ambasadorskiego

darmowe piwo od desperados

DYSKUSJA

Desperados uruchomił program ambasadorski, w którym można zgarnąć zestaw powitalny lub darmowe piwo Desperados.

W Polsce oprócz wariantu klasycznego dostępne są również: Desperados Red – połączenie piwa, tequili oraz guarany i cachacy – z którym impreza nabiera nowej energii, Desperados Mojito – inspirowany ulubionym drinkiem Polaków, który jest połączeniem piwa o smaku tequili z orzeźwieniem mięty i limonki, Desperados Whisky Sour – łączący w sobie piwo o smaku tequili oraz mocny smak whisky i orzeźwiającej cytryny, Desperados Lime – lżejszy wariant piwa Desperados, który zaskakuje świeżością limonki i kaktusa. Niższa zawartość alkoholu Desperados Lime – 3% i wyjątkowo orzeźwiający smak inspiruje do spotkań i rozbuja najmniejszą nawet imprezę.

W promocji udział biorą wszystkie zakupione piwa Desperados w następujących wariantach:

  • Desperados Original
  • Desperados Red
  • Desperados Mojito
  • Desperados Lime
  • Desperados Strawberry Margarita
  • Desperados Whisky Sour
  • Desperados Virgin 0.0%
  • Desperados Exotic Rum
  • Desperados Tropical Twist 0.0% w opakowaniach jednostkowych: butelka 400 ml, puszka 500 ml i 330 ml

Program Ambasadorski Desperadosa polega na możliwości otrzymania darmowego zestawu powitalnego lub darmowego piwa w zamian za zakup przynajmniej 1 piwa tej marki.

W skład Pakietu Powitalnego wchodzi: Desperados Tropical Twist 0.0% alk. 400 ml oraz Desperados Exotic Rum 4,5% alk. 400 ml.

darmowy zestaw powitalny od Desperados

Aby wziąć udział w programie ambasadorskim i móc otrzymać 1 z dostępnych zestawów należy przejść na dedykowaną stronę internetową i dokonać rejestracji w programie Ambasadorskim. Formularz rejestracji wymaga przepisania spod kapsla butelki 8 znakowego kodu, a następnie dokonania rejestracji (można użyć profilu Facebook lub Google). W następnym kroku należy potwierdzić swój numer telefonu.

Pula darmowych zestawów powitalnych Desperados to 2000 sztuk. O starcie możliwości zamówienia zestawów organizator promocji informuje w formie SMS.

Poza możliwością otrzymania darmowego zestawu powitalnego Desperados istnieje także opcja wygenerowania kodu QR do odebrania w Żabce limitowanej edycji Desperados o smaku Melon Cooler lub Cranberry Fizz. Wygenerowany kod wysyłany jest na adres e-mail użyty w formularzu rejestracji. Aby odebrać darmowe piwo – zachowaj kod, udaj się do dowolnej Żabki, wybierz z półki Desperadosa, pokaż kod sprzedawcy przy kasie, a za niego nie zapłacisz.

Organizator nie podaje terminu zakończenia promocji.

O Desperados

Desperados to marka piwa należąca do Grupy Heineken. Desperados to unikalne połączenie piwa i smaku tequili. Desperados to idealny wybór na każdą okazję imprezową. Marka premium dla młodych, ciekawych świata ludzi. Piwo istnieje na polskim rynku od 2008 r. Polska jest jednym z 35 krajów, gdzie dostępne jest to wyjątkowe piwo

Testuj Desperados za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje