Za darmo

Sposoby na Tidal za free

darmowy dostęp premium do tidal

DYSKUSJA

Tidal to jedna z tych usług subskrypcyjnych, dzięki którym można słuchać swojej ulubionej muzyki. Poniżej przeczytasz o tym jak zdobyć bezpłatną subskrypcję, jakie są rodzaje abonamentów oraz dowiedzieć się czy są aktualne promocje dla nowych lub obecnych użytkowników.

Kod na Tidal jako dodatek do gazety

Jak pokazuje historia – regularnie w kioskach pojawiają się czasopisma i gazety, w których można znaleźć kupony na bezpłatne subskrypcje Tidal. Tak było chociażby w marcowym i lipcowym wydaniu Elle znaleźć można kupon uprawniający do odbioru darmowego dostępu do serwisu muzycznego Tidal.

Bohaterką okładki lipcowego wydania ELLE jest polska modelka Ania Rubik, ulubienica polskich projektantów. W ELLE Cleo bierze udział aż w dwóch sesjach – prezentuje trendy na wiosnę w niezwykłej scenerii łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, a w dziale Uroda przekonuje, że w nowym sezonie rządzić będą krótkie włosy.

Dodatkowo w najnowszym czasopiśmie Elle znaleźć można ciekawostki ze światowych wybiegów, najnowsze trendy, najmodniejsze wzory, kolory, akcesoria. Plus trendy w makijażu, pielęgnacji włosów, a nawet w… kulturze. Słowem – najbardziej kompletny i kompetentny przewodnik lato 2019.

Tidal za darmo w marcowym wydaniu Elle:
darmowy dostęp premium do tidal

Tidal za darmo w lipcowym wydaniu Elle:
darmowy tidal elle lipiec 2019

Dodatkowo wewnątrz magazynu znajduje się wkładka z kuponem rabatowym, który upoważnia do aktywacji 90 dniowego darmowego dostępu do serwisu muzycznego Tidal. Standardowo dla nowych użytkowników Tidal daje tylko 30 dni.

Koszt magazynu wraz z kuponem Tidal to 13 PLN. TIDAL posiada dwa rodzaje subskrypcji:

 • TIDAL HiFi to normalna jakość dźwięku, wideo w jakości HD i profesjonalna redakcja.
 • TIDAL HiFi Plus to bezstratna jakość dźwięku HiFi, jakość Master (MQA) w naszej aplikacji desktopowej, wideo HD i profesjonalna redakcja.

Ceny subskrypcji w ofercie standardowej:

 • TIDAL HiFi za 19.99 PLN / miesięcznie
 • TIDAL HiFi Plus za 39.99 PLN / miesięcznie

Oferta rodzinna umożliwia dodanie aż pięciu dodatkowych osób do swojej subskrypcji bez dodatkowych kosztów. Ceny subskrypcji w ofercie rodzinnej:

 • TIDAL HiFi za 29.99 PLN / miesięcznie
 • TIDAL HiFi Plus za 59.99 PLN / miesięcznie

Jest też coś dla studentów – najlepszej jakości muzyka ze zniżką 50%! Ceny subskrypcji w ofercie studenckiej:

 • TIDAL HiFi za 9.99 PLN / miesięcznie
 • TIDAL HiFi Plus za 19.99 PLN / miesięcznie

Uwaga: Jeśli posiadacie abonament w Play, można skorzystać przez 2 lata z darmowej subskrypcji.
Uwaga2: T-mobile dla swoich klientów oferuje darmowy transfer danych w Tidal.

Aktualne promocje Tidal

180 dni Tidal [ZAKOŃCZONE]

Tidal obecnie daje aż 6 miesięcy za darmo dla nowych kont w subskrypcji TIDAL Premium. Później 19,99 zł / miesiąc jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana. Subskrypcję najlepiej aktywować za pomocą konta PayPal.

Tidal Premium na pół roku

90 dni Tidal od Bershka [ZAKOŃCZONE]

Bershka przy współpracy z Tidal umożliwia otrzymanie i aktywację abonamentu premium w Tidal aż na 90 dni. Po prostu Bershka loves music. Na stronie Bershka można przeczytać „połączyliśmy siły z serwisem TIDAL, aby zapewnić Ci dostęp do Twoich ulubionych artystów. Odkryj globalną platformę muzyki i rozrywki.” Aby otrzymać kod na Tidal Premium wystarczy zapisać się do ich newslettera, podać swoją datę urodzenia oraz w ciągu 30 dni zrobić zakupy w ich sklepie internetowym.

Bershka nie podaje do kiedy trwa promocja.

bebiko darmowe gadżety

1 rok Tidal dla klientów Plus / Plush (abonentów)

Darmowe gadżety Plush

darmowy starter Plus GSM

Specjalnie dla swoich klientów Plus GSM i Plush przygotowali promocję, w której można aktywować Tidal Premium Hifi na 12 miesięcy. Jeśli masz abonament w Plus GSM, Plush Abo lub Plush Internet lub Plush Na kartę możesz od teraz słychać muzyki kiedy chcesz i jak chcesz. Po okresie promocyjnym cena usługi 19,99 zł co 30 dni.

starter plush

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści DODAJ na nr 80016 w przypadku ofert abonamentowych. Dla ofert prepaid w Plusie należy podać ekspres kod: *101*11*555# (Użytkownik musi mieć czynne konto i dodatnie saldo). W odpowiedzi otrzymuje się kod, który należy wprowadzić na stronie promocji. Promocja obowiązuje zarówno nowych jak i starych użytkowników Tidal.

Protip: Dość ciekawym rozwiązaniem może być zakup nowego startera za 5 PLN i aktywowanie go. Następnie użycie go do uruchomienia nowej rocznej subskrypcji Tidal.

Promocja obowiązuje do 30 września 2023 r.

Po otrzymaniu potwierdzenia sms należy przejść na stronę i dokończyć rejestrację podając swój numer telefonu.

Procedura skorzystania z promocji Tidal:

1. Kup zestaw „PLUSH” za 5 PLN.
2. Rejestracja karty SIM w punkcie Plus, kiosku Ruchu lub na stronie banku Millennium.
3. Wyślij bezpłatnego SMS’a o treści ZGODA na nr 80066, aby otrzymać darmowe 5 PLN na konto.
4. Przedłuż ważność konta na 365 dni -> wpisując kod: *121*11*365# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń” (koszt 5 PLN).
5. Aktywuj na 12 miesięcy TIDAL HiFi kodem *101*11*555#
6. Wejdź na stronę i podaj numer telefonu, a następnie kod PIN który po kilku sekundach otrzymasz w wiadomości SMS.
7. Na kolejnej stronie która się pojawi wpisz adres e-mail konta TIDA,L które już posiadasz lub podaj e-mail na którym ma dopiero konto TIDAL powstać.
8. Po uruchomieniu 12 miesięcznej subskrypcji (na nowym lub posiadanym wcześniej koncie) pobierz aplikację i zaloguj się swoim aktywnym już kontem.

Tidal Hifi dla klientów Plush

1 rok Tidal Hifi dla właścicieli Mercedesa

Mercedes posiada aplikację z dodatkowymi usługami dla nowszych modeli samochodów o nazwie Mercedes Me. Po aktywacji dostępu aplikacji w najbliższym Autoryzowanym Serwisie Mercedesa uzyskuje się dostęp do telemetrii i dodatkowych usług. Część z tych usług jest płatna. Ale można znaleźć także takie perełki jak streaming muzyki w systemie audio Mercedesa. Po zalogowaniu się w Mercedes Me do swojego aktualnego konta Tidal otrzymuje się abonament Tidal Hifi na cały rok.

W niektórych najnowszych modelach do streamingu nie trzeba posiadać smartfona. Dane internetowe transmitowane są bezpłatnie przez wbudowaną kartę SIM w samochodzie. W pozostałych modelach nie obsługujących tej funkcji należy skorzystać z oficjalnej aplikacji Tidal oraz opcji w systemie multimedialnym samochodu opartym o transmisję audio Bluetooth.

Uwaga: aktywację usługi Tidal dla Mercedesa należy wykonać z poziomu przeglądarki w serwisie Mercedes Me.

Tidal za wypełnienie ankiety

Jeśli posiadacie aktywną subskrypcję Tidal i z jakiegoś powodu zrezygnujecie z subskrypcji. Możecie otrzymać ankietę, a za jej wypełnienie dodatkowy miesiąc Tidal w ramach podziękowania i szansy utrzymania klienta na następny miesiąc. Ankiety są wysyłane według nieznanego klucza, ale zawsze jest szansa, że taką wiadomość otrzymacie właśnie wy.

Tidal na 3 miesiące od Energizer [ZAKOŃCZONE]

darmowe gadżety od energizer

Tym razem Energizer nie rozdaje darmowych audiobooków. Tym razem w najnowszej promocji można otrzymać darmowy dostęp do Tidal na 60 dni dla 2 osób. Na dedykowanej stronie trzeba podać kod EAN opakowania z bateriami np. 7638900247893. Okazja jest tylko dla nowych użytkowników Tidal więc jeśli już posiadacie konto, należy założyć nowe. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 r. Wygenerowane kupony można realizować do 31 grudnia 2020 r.

Tidal od Energizer

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Tidal na 3 miesiące od PKO BP [ZAKOŃCZONE]

darmowe bilety do kina i 100 pln pko bp

PKO BP rozdaje darmowy abonament dla swoich klientów. Aby otrzymać darmową suskrypcję premium Tidal należy dokonać 2 transakcji Blikiem do 6 grudnia 2020 r. za minimum 20 PLN. Kupon aktywacyjny zostanie przesłany SMSem po wypełnieniu specjalnego formularza na stronie PKO. Okazja tylko dla klientów PKO.

Tidal od PKO

Tidal na 6 miesięcy od Huawei [ZAKOŃCZONE]

darmowe gadżety od huawei

Huawei dla właścicieli wybranych telefonów rozdaje darmowy dostęp Tidal Hifi na 6 miesięcy. Z okazji mogą skorzystać właściciele taki telefonów jak P40 Pro, Mate 30 Pro, Y6p oraz Y5p. Aby odebrać kod upoważniający do bezpłatnego korzystania z TIDAL trzeba zarejestrować lub zalogować się za pomocą ID Huawei. Następnie pobrać z Huawei AppGallery lub otworzyć na smartfonie aplikację Huawei Member Center, zalogować się, kliknąć w baner promocji TIDAL HiFi i odebrać kod promocyjny. Promocja trwa do 30 sierpnia 2020 r.

60 dni Tidal dla starych i nowych użytkowników od Revolut

karta płatnicza revolut za darmo i bonus

Rzadko się zdarza, że Tidal udostępnia możliwość przedłużenia subskrypcji lub aktywowania jej na starych kontach. Z takiej okazji można skorzystać dzięki Revolut. Należy w aplikacji przejść do zakładki Revards (ikonka prezentu) oraz odszukać ofertę Tidal. Następnie należy przejść za pomocą przycisku do Tidal, zalogować się danymi konta lub utworzyć nowe konto, a następnie podać dane karty. Zostanie aktywowany abonament na 60 dni – do wyboru subskrypcja Premium lub HiFi. Po aktywacji można anulować subskrypcje i usunąć dane płatnicze.

Tidal na 60 dni od Komputer Świat [ZAKOŃCZONE]

W najnowszym wydaniu Komputer Świat nr 5/2021 znaleźć można voucher na Tidal. Kupon pozwala na aktywację abonamentu na 60 dni. Ważny jest do 31 maja 2021 r dla nowych kont.

Tidal dla nowych – kupon od El Sol [ZAKOŃCZONE]

Kupując promocyjne wina El Sol można zgarnąć za darmo kupon do Tidal w wersji Premium przez 60 dni za darmo. Kupon można aktywować tylko na nowym koncie. Należy zakupić wybrane wino, zachować paragon i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie. Na podany adres e-mail w ciągu 48 godzin zostanie wysłany kod dostępu do serwisu Tidal dla nowych użytkowników.

promocja el sol kupony tidal za darmo

Promocja funkcjonuje do 31 lipca 2021 r. lub wyczerpania puli kuponów do Tidal.

Tidal od El Sol

30 dni Tidal HIFi / HIFi+ dla dotychczasowych subskrybentów [ZAKOŃCZONE]

Tidal od czasu do czasu organizuje akcje specjalne, chcąc zatrzymać osoby, którym kończy się subskrypcja Tidal. Z tej okazji przyznaje dodatkowy abonanament na 30 dni, na takich samych zasadach co pierowtna subskrypcja tzn. posiadając subskrypcję Tidal Hifi można otrzymać kolejny miesiąc tej subskrypcji.

Kto może zostać zakwalifikowany do promocji? Algorytm wyboru nie jest znany. Raczej nie są to losowo wybierane osoby. Najczęściej do takiej promocji zapraszani są wielomiesięczni subskrybenci usługi. O możliwości aktywowania darmowego abonamentu Tidal zostaje się poinformowanym mailowo.

tidal darmowy miesiąc

Tidal Hifi za 1 PLN na 3 miesiące [90 dni]

Jak łatwo policzyć – każdy miesiąc w tej promocji to koszt poniżej 1 PLN. Promocja jest dedykowana dla tych, którzy nie mają aktywowanej żadnej usługi Tidal. Z subskrypcji po aktywacji najlepiej od razu zrezygnować. Zakończy się wtedy ona sama po 4 miesiącach unikając pobierania opłaty w standardowej stawce planu. Promocja trwa do 6 grudnia 2021 r.

Tidal za 1 PLN

Nawet 12 miesięcy subskrypcji Tidal HIFI od Alterzone

Zapisując się do programu lojalnościowego Masz Wybór i wykonując podstawowe zadania można zdobyć 300 punktów dzięki którym można odebrać voucher na 1 rok Tidal Hifi (za 150 punktów 6 miesięcy Tidal Hifi; za 100 punktów 3 miesiące Tidal Hifi). Więcej informacji o programie Masz Wybór w naszym poradniku.

tidal za darmo

Vouchery na Tidal od Mastercard

tidal za free od mastercard

Posiadacze kart Mastercard biorących udział w programie Bezcenne Chwile (pakiet Premium) mogą odebrać maksymalnie 2 vouchery do Tidal za jedyne 5 punktów. Każdy voucher przedłuża ważność subskrypcji Tidal o 60 dni. Niestety oferta tylko dla nowych subskrybentów Tidal (voucher na starym aktywnym koncie nie zadziała). Więcej informacji o samym programie Bezcenne Chwile Mastercard znajduje się w naszym poradniku.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

90 dni Tidal dla Nowych [90 dni]

tidal za free

Aktualnie można skorzystać z promocji na bezpłatny test usługi Tidal Premium dla nowych użytkowników. Test można bezpłatnie przeprowadzić przez 90 dni bez żadnych zobowiązań. Po tym okresie jeśli nie zrezygnuje się z subskrypcji bezpłatnej przewidziana jest opłata w wysokości 39,99 PLN / m-c.

Testuj Tidal przez 90 dni info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

 1. Można też zdobyć kod na 90 dni od Komputer Świata ksplus.komputerswiat.pl
  Można też zamiast 3 miesiecy, mieć 4 miesiące HiFi, tzreba tylko zapłacić 4 miesiące.

 2. Mamy rok 2020 czy 2019 ?

  1. @Matt okazje aktualizujemy na bieżąco.

 3. Witam . Ja nie mogę się doczekać odpowiedzi , jak mogę zmienić lokalizacje region. Wychodzi mi płacić w koronie szweckiej a jestem w Polsce. Chcę skorzystać z okresu próbnego. Pozdrawiam Henryk.

 4. Dzięki za wspaniałe rabatowe kody promocyjne!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo