Darmowe próbkiPromocjeZa darmo

TOP10 najlepszych rozdań 2015 roku

najlepsze próbki i rzeczy za darmo - 2016

DYSKUSJA

Nowy rok, czas podsumowań. Także tych związanych z promocjami. A było ich trochę.

Na łamach bloga opisaliśmy ponad 200 różnego rodzaju okazji, w których mogliście otrzymać za darmo próbki, rzeczy i gadżety.

Które promocje cieszyły się zatem największą popularnością i które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie? Sprawdźcie listę najlepszych i najpopularniejszych promocji minionego roku.

1. Promocja ekspresów do kawy Tassimo

Zasłużone 1 miejsce w rankingu. Zdecydowanie najlepsza promocja cash back minionego roku. W promocji można było otrzymać zwrot 150 PLN za zakup eksperesu do kawy Tassimo. Łącząc tę okazję z promocją ekspresów do kawy w Tesco można było zakupić produkt za 108 PLN i otrzymać od Bosch’a aż 150 PLN. Czysty zysk!

PS. Kapsułki Tassimo mogłyby być nieco tańsze.

2. Próbki i wyprawki z karmą dla psów i kotów

Promocji z darmową karmą dla psów i kotów było w minionym roku od groma. Trudno wskazać firmę, która robiła najlepszą promocję dla naszych pupili. Każda z nich miała swoje wady i zalety, plusy i ograniczenia. Na uwagę z pewnością zasłużyły wyprawki, które można było zamówić za darmo: Whiskas, Pedigree, Royal Canin czy Josera.

Dość ciekawe rozdanie próbek i pełnowartościowych karm zrobiła także firma Purina. Nasz zwierzak otrzymał od nich solidną pakę karmy z kurczakiem.

3. Promocja JD z kuponem -10%

20 paczek z gadżetami o łącznej wartości 400 PLN za wydane 40 PLN. Takie promocje możliwe tylko w Chinach. A dokładnie w sklepie JD.com. Promocja miała miejsce w październiku i listopadzie. Umożliwiała robienie zakupów prawie za darmo. Każdy zakup powyżej 10,01$ mógł był premiowany zniżką -10$.

4. Darmowe żarcie w KFC i McDonald’s.

Popularne restauracje fast food również rozpieszczały podniebienia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje promocja McDonalds ze swoją darmową kawą, McMuffinami farmerskimi oraz KFC z darmowymi iTwistami oraz kubełkami z panierowanym kurczakiem.

5. Próbki Calvin Klein Eternity

Próbek perfum można było otrzymać w minionym roku bardzo dużo. Dlaczego akurat Calvin Klein? Ponieważ 1000 osób miało możliwość otrzymania pełnego pakietu próbek perfum Calvin Klein Eternity dla niej i dla niego. Wszystko w zapakowane w eleganckiej tubie i bonusowym szampanem w środku.

6. Wyprawki z próbkami dla dzieci

Próbki dla dzieci rozdawane są regularnie. W tym roku należy wyróżnić przede wszystkim firmę Hipp, Bebiko, Bebilon i Bobovita. Marki te oferują dla rodziców nowo narodzonych dzieci darmowe wyprawki. Najczęściej w ich skład wchodzą próbki ich produktów, materiały edukacyjne, broszurki i darmowe gadżety np. do karmienia dzieci.

7. Darmowe prezerwatywy Unimil Skyn

Firma Unimil kilka razy zorganizowała rozdawanie darmowych próbek prezerwatyw. Brawa za odwagę i dobre podejście do promowania swoich produktów. Próbki prezerwatyw Unimil w 2015 roku cieszyły się bardzo dużą popularnością. Oby tak dalej!

8. Darmowe słodycze

W tym miejscu należałoby wymienić ex aequo rozdania takich marek jak Dr Gerard i Zott, które mieliśmy okazję przetestować. W związku z czym otrzymaliśmy solidne pudła pełne darmowych słodyczy. Ciekawą akcję na zakończenie roku przeprowadziła także marka Mieszko, która postanowiła rozdać 700 darmowych bombonierek z pralinami Magnifuque.

9. Darmowe testowanie kosmetyków z Nivea

Ciężko wskazać firmę kosmetyczną, która organizowała najlepsze rozdawanie próbek i pełnowartościowych kosmetyków. Robiły to takie firmy jak Vichy, Rimmel, Garnier, Carex, Dermedic czy Nivea. Ta ostatnia marka robi to regularnie, dzięki czemu w ciągu roku uważni czytelnicy bloga mogli przetestować nawet kilka produktów kosmetyków Nivea.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

10. Darmowe whisky i piwo

Mimiony rok obfitował w różnego rodzaju promocja związane z alkoholem. Na wyróżnienie zasługują działania takich marek jak Jim Beam, Wild Turkey, Tatra, Lech i The Glenlivet Founder’s Reserve.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Piotrek, a co uważasz za największy niewypał ubiegłego roku?

    1. @Banan Było kilka. Moim zdaniem promocja Luksja z darmowymi biletami, gdzie w Rossmannie powinny być ich produkty promocyjne, a było inaczej.

      Albo promocja z darmową Witaminą C. Później okazuje się, że to jakiś abonament i będą przysyłać co miesiąc paczki z witaminami.

      Także promocja BIC Kids z kredkami za ankietę. Do dziś nic nie przyszło, mimo że wypełnione były 2 ankiety.

  2. Podpisuję się pod tą listą, bardzo trafne zestawienie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki