Poradniki zakupowe

TOP20 najlepszych pomysłów na żarty z okazji Prima Aprilis

prima aprilis april fool - żarty na 1 kwietnia

DYSKUSJA

1 kwietnia tradycyjnie obchodzimy Prima Aprilis. W tym dniu można kłamać i żartować ze wszystkiego i prawdopodobnie nie ponieść z tego żadnych konsekwencji. Z tej okazji przygotowaliśmy listę najlepszych naszym zdaniem żartów, które być może zainspirują Was do zrobienia nie jednego psikusa swoim rodzicom, partnerowi, rodzeństwu czy domownikom, z którymi wspólnie mieszkacie.

Czym jest Prima Aprilis?

Prima Aprilis to dzień pełen radości i żartów, obchodzony 1 kwietnia nie tylko w Polsce. Dzień to swoista tradycja, która trwa od kiedy pamiętamy, gdzie wszyscy chcą sprawić sobie wzajemnie uśmiech na twarzy. Prima Aprilis to nie tylko dzień dowcipów i psikusów, ale również czas, aby pokazać kreatywność i poczucie humoru.

W tym dniu ludzie wymyślają różnego rodzaju żartobliwe wiadomości, organizują fałszywe sytuacje i wywołują niewinne oszustwa, aby zaskoczyć swoich bliskich i przyjaciół. Nie ma lepszego sposobu na poprawę nastroju niż kilka szalonych żartów, które rozśmieszą nawet najpoważniejszych ludzi.

Nie ma znaczenia, czy jesteś w Stanach Zjednoczonych, w Anglii, w Australii czy gdziekolwiek indziej na świecie, Prima Aprilis czyli April Fools, który przeniknął już nawet do świata popkultury. Z tej okazji nawet w mediach publikowane są fałszywe artykuły lub historie, aby zaskoczyć czytelników. Przykładowo, czasopisma naukowe czasami publikują artykuły o niezwykłych odkryciach lub wynalazkach, które są w rzeczywistości fikcyjne. Z april fools korzystają także firmy – w końcu to świetna okazja do promocji swoich produktów poprzez tworzenie zabawnych reklam lub wprowadzanie na rynek „fałszywych produktów”. Do wyścigu na najlepszy prima aprilisowy żart chce dołączyć każdy. Wy również spróbujcie!

Najlepsze żarty na 1 kwietnia

Jak można kogoś wkręcić na Prima Aprilis? Zrób żart z naszej topowej dwudziestki. Oto nasz ranking najlepszych żartów na 1 kwietnia. Pamiętajcie – wszystkie chwyty są dozwolone!

1. Ciasto z gąbki

Wypiek z gąbek kuchennych i polewą z czekoladą z pewnością zasmakuje nie jednemu z domowników.

2. Balon z helem zamknięty w toalecie

Wyskakujący balon spod deski klozetowej może być nie lada niespodzianką.

3. Brak baterii w pilocie

Nie ma nic bardziej frustrującego jak nie działający pilot lub pad do konsoli.

4. Zła godzina

Cofnięcie wszystkich zegarków to niezły pstryczek w nos dla tych, którzy tak bardzo się wszędzie spieszą.

5. Zmiana dzwonka w telefonie

Cofnij wszystkie zegary w domu o godzinę lub dwie. Kiedy domownicy będą próbowali ustawić swoje plany zgodnie z czasem, będą zdziwieni, że wszystkie zegary są nieprawidłowe.

6. Przyklejenie monety do podłogi

Przyklejenie 5 złotych do podłogi sprawi nie lada trudność chciwym domownikom.

7. Zamiana soli z cukrem

Wymień cukier na sól w słoiku w kuchni – słodki żart dla tych, którzy lubią słodkie kawy lub herbaty.

8. Jajecznica z jajek na twardo

Z jajek ugotowanych na twardo nie da się zrobić jajecznicy.

9. Nocna zmiana wyglądu

Przez noc może dojść do nieoczekiwanego zmianu wyglądu. Mogą pojawić się piegi lub inne wypryski na twarzy.10. Słodki lizak z pomidora

To popularny żart dla dzieci, gdy pomidor koktajlowy lub cebula pokryta czekoladą nie jest słodka.

11. Wypełnienie butów watą

Włożenie waty do butów sprawie, że każdy but okaże się za mały.

12. Popsute mydło

Pokryj mydło lakierem do paznokci. Nie będzie pienić się w kontakcie z wodą.

13. Budzikom śmierć

Ustaw budzik w pokoju kogoś wcześnie rano na bardzo wczesną godzinę, aby obudzić go lub ją w niespodziewany sposób.

14. Zmiana tapety w telefonie lub komputerze

Wymień zdjęcie na ekranie komputera z czymś zabawnym lub zaskakującym, gdy ktoś zostawi komputer bez nadzoru. Świetnym pomysłem jest ustawienie tapety imitującej zbity ekran.

15. Podmiana płatków śniadaniowych

Zamień kolorowe płatki śniadaniowe w paczce na inne, mniej popularne smaki, aby rano wywołać zdziwienie przy śniadaniu.

16. Fake Joke Phone

Wysyłaj fałszywe wiadomości tekstowe lub e-maile z niezwykłymi lub nieprawdziwymi wiadomościami, aby zaskoczyć znajomych i rodzinę. Ale pamiętaj, aby to robić z umiarem i taktownie, aby nie sprawiać nikomu nieprzyjemności. Do tego celu można użyć świetnej aplikacji JokesPhone.

17. Pułapki

Umieść plastikowe zwierzątka lub zabawki w miejscach, gdzie nikt się ich nie spodziewa, na przykład w lodówce, szafce z jedzeniem czy w toaletowej muszli.

18. Ktoś mnie obserwuje

Wydrukuj i wytnij lub kup specjalne naklejki imitujące oczy. Naklej je na produkty w lodówce (jajka, słoik majonezu, ketchup, butelki) tak aby po otwarciu lodówki sprawiały wrażenie obserwatorów.

19. Fałszywe produkty

Włóż worek do lodówki, w którym domownicy zobaczą, że skończyły się ulubione przekąski lub produkty spożywcze. Kiedy otworzą worek, okaże się, że to tylko pusty worek, a ich ulubione produkty są nadal na swoim miejscu.

20. Zamiana ubrań

Zamień ubrania miejscami, tak aby domownicy znaleźli coś zupełnie nieoczekiwanego, gdy będą się ubierać.

Powodzenia!

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać