Za darmo

TVN Player – 15 kanałów TV za darmo

player za darmo kupony na darmową subskrypcję tvn player

DYSKUSJA

Player wprowadził do swojej aplikacji możliwość oglądania aż 15 kanałów za darmo. Sprawdziliśmy czym jest ta opcja w aplikacji TVN Player i czy warto z niej skorzystać.

Do teraz zarejestrowani użytkownicy mieli możliwość darmowego oglądania jedynie kilku kanałów na Playerze, w tym TVN i TVN 7. Pozostałe wymagały subskrypcji płatnych pakietów o zróżnicowanych cenach (ceny zaczynają się od 20 PLN). Jak się okazuje – nastąpiła zmiana – w styczniu wprowadzono aż 15 dodatkowych nowych kanałów, dostępnych bez konieczności dodatkowych opłat.

Zobacz także: Jeśli nie posiadasz subskrypcji Player i chcesz mieć dostęp do pełnej biblioteki Player załóż konto lub aktywuj wybrany plan tutaj.

TVN nazywa te kanały kanałami nowej generacji. Są one emitowane w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television). Skrót “FAST TV” pochodzi od Free Ad-supported Streaming TV i oznacza telewizyjną usługę linearną. Programy telewizyjne FAST utrzymują się przede wszystkim dzięki reklamom wstawianym w technologii Dynamic Ad Insertion (DAI). Oferują głównie powtarzalny, powtórkowy kontent. Podobno do tej pory nikt na taką skalę nie zrealizował takiego projektu multimedialnego w tej części Europy:

Wiemy, jak wiele czasu może zająć poszukiwanie interesujących treści w różnych serwisach streamingowych. Dlatego właśnie uruchamiamy kanały FAST. To dogodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z biblioteki uwielbianych programów TVN w nowoczesny sposób. Sukces kanałów FAST na światowych rynkach potwierdza, że połączenie zalet telewizji liniowej i streamingu zdobywa coraz większą popularność – mówi Kasia Kieli, President and Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

W ramach aplikacji Player użytkownicy mogą oglądać teraz 15 kanałów. Wystarczy się zarejestrować.

Nowa lista darmowych kanałów Player jest pokaźna:

TVN Kultowe seriale – „Kasia i Tomek”, „Brzydula”, „Camera Cafe”, „39 i pół”
TVN Telenowele -„Na Wspólnej”, „Singielka”, „Zakochani po uszy”
TVN Serial o kobietach – „Magda M.”, „Prawo Agaty”, „Przepis na życie”, „Ukryta prawda”
TVN Momenty prawdy – „Ukryta prawda”, „Ten moment”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Zapisane w gwiazdach”
TVN Prawo i życie – „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, “Sąd rodzinny”, “Ukryta prawda”, “Rozmowy w toku”
TVN Szkoła życia – „Szkoła”, „19+”, „Ukryta prawda”
TVN Szpitalne historie – „Szpital”, „S.O.S – Ekipa w akcji”
TVN Życie jak w bajce – „Żony Hollywood”, „Damy i wieśniaczki”, „Królowe życie”, „Dżentelmeni i wieśniacy”
TVN Talk-show – „Kuba Wojewódzki”, „Szymon Majewski Show”, „Rozmowy w toku”, „Miasto kobiet”
TVN Usterka – „Usterka”
TVN Rajska miłość – „Hotel Paradise”, „40 kontra 20”, „Pałacowe Love”
TVN w domu – „Ugotowani”, „Maja w ogrodzie”, „Totalne remonty Szelągowskiej”
TVN Kryminalne – „Kryminalni”, „Herkules”, „Detektywi”, „Żywioły Saszy – Ogień”,
TVN Rewolucje w kuchni – „Kuchenne rewolucje”, „Ugotowani”, „Pacal: po prostu gotuj!”, “Kolekcja smaków”
TVN Moto – „Moto-on”, „Emil. Łowca radarów”, „Jazda nie-polska”, “Wypadek – przypadek”, “Projekt warsztat”, “Operacja tuning”

Każdy z nowo udostępnionych kanałów będzie regularnie prezentować różnorodne tytuły. To innowacyjne podejście, różniące się od wielu zachodnich serwisów, gdzie zazwyczaj jeden kanał koncentruje się na emisji jednego serialu lub programu. Dzięki tej różnorodności, użytkownicy zyskają dostęp do szerszej palety treści, co stanowi odzwierciedlenie zróżnicowanych gustów i preferencji widowni.

Dodatkowo warto wspomnieć, że wcześniej TVN udostępnił za pośrednictwem aplikacji dla zalogowanych użytkowników darmowy dostęp do kanałów na żywo TVN, TVN7 i TTV.

Aby móc oglądać nowe kanały w Player za darmo wystarczy zarejestrować konto lub zalogować się na istniejące posiadane konto w serwisie Player. Opcja powinna być dostępna w samej aplikacji. Sama rejestracja jest bezpłatna. Oglądanie w/w udostępnionych kanałów TV również. Pozostałe treści i dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali dostępnych jest po wykupieniu jednego z dostępnych planów subskrypcyjnych. Zainteresowanych zapraszamy także do zapoznania się z naszym poradnikiem o usłudze Player.pl. Miłego oglądania!

O TVN

TVN to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego koncernu medialnego Discovery, którego programy inspirują, edukują i bawią widzów na całym świecie. TVN posiada bogatą ofertę programów i produktów online: Metro, TVN, Player, TVN24, Food Network, TLC, HGTV, TVN Turbo, Discovery, TVN Style, TTV, TVN 7 i inne.

Oglądaj Player za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo