Za darmo

Urodziłeś się 29 lutego? Odbierz darmowego burgera w Burger King

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

Dawno nie było takiej promocji! Tylko 29 lutego wyjątkowa okazja na darmowego Whoopera Junior. Ale z pewnymi ograniczeniami.

Urodzeni 29 lutego nie mają letko. W rzeczywistości obchodzą swoje urodziny 4 razy rzadziej niż inni. Z drugiej strony są tacy, co podobno świętują podwójnie – 28 lutego i 1 marca, gdzie przez dwa dni przyjmuję życzenia. Wszystko zależy od podejścia.

29 lutego w kalendarzu pojawia się raz na cztery lata. Oznacza, że mamy rok przestępny. W Europie wprowadził go w 45 r. p.n.e. Juliusz Cezar, aby rok był zgodny z kalendarzem słonecznym. Urodzeni w tym dniu mogą mówić, że są wyjątkowi.

W świecie sławnych osobistości, którzy urodzili się 29 lutego jest stosunkowo mało. Spośród polskich gwiazd można wymienić chociażby Olgę Bołądź – uznaną i szanowaną aktorkę. W tym właśnie dniu, w roku 1984, przyszła na świat łodzianka, tytułowa Miss Polonia z 2007 roku, Barbara Tatara. Jubileusz swoich urodzin tego dnia obchodzi również aktor Marek Richter, piłkarka ręczna Agata Wypych oraz wybitny reżyser filmowy i telewizyjny Krzysztof Łukaszewicz.

Gratisowa niespodzianka od Burger King

Z okazji 29 lutego dla osób urodzonych w tym wyjątkowym dniu Burger King przygotował gratisy – niespodziankę w postaci darmowego hamburgera Whooper Junior. Mała rzecz a cieszy! Fajnie, że w dzień swoich urodzin można zjeść ciepły posiłek za darmo.

darmowy hamburger whooper junior na urodziny burger king

Aby otrzymać darmowego burgera w Burger King należy w dniu 29 luty 2024 przy kasie okazać dokument tożsamości, na podstawie którego będzie można potwierdzić datę urodzin.

Na Facebooku Burger King można przeczytać:

Dla większości to tylko dodatkowy dzień w roku, ale dla niektórych to jedna na 4 lata okazja do świętowania swoich urodzin .I właśnie dlatego, że to taka rzadkość, mamy tylko dzisiaj Whoppera Jr. dla każdego solenizata. Wystarczy, że wpadniecie do nas z prawkiem, legitką lub innym dokumentem potwierdzającym tę wyjątkową datę urodzenia.
Sto lat!

O Burger King

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

Darmowy hamburger od Burger King info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo